0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa
Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 29 kwie 2018, o 08:42

Widzę , że kac poranny doskiwera.
Żaden z Was mnie nie zna . Ale świat jak pisał Dychu jest mały , z pewnością sie spotkamy.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 29 kwie 2018, o 08:46

TROLL pisze:Widzę , że kac poranny doskiwera.
Żaden z Was mnie nie zna . Ale świat jak pisał Dychu jest mały , z pewnością sie spotkamy.
Nie kozakuj za monitorka bo miałeś podać namiary na siebie, telefon itd. i coś cisza czyli co ? żyłka w dupie pękła ? :-).
Jakbyśmy się spotkali. to musiałbyś mieć szybkie trampki i zapiepszać jak Ben Jonhson przez płotki ażebym Cie nie dorwał na wysiągnięcie ręki gnojku jeden więc lepiej się módl ażeby taka sytuacja się nie zdarzyła bo wtedy ci już adimek nie pomoże ani twoi koledzy spedytorzy i inne gnidy :-).

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 29 kwie 2018, o 09:18

Przecież cieciu masz do mnie numer dzwoniłeś do mnie bodajże w lutym... więc piłka jest po twojej stronie biźmieśmienie

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 29 kwie 2018, o 09:39

Nie rozmawiam z takimi gównami więc przypomnij go tutaj bo pewnie znajdzie się więcej Twoich "fanów " :-).
Jak masz jaja, to napisz jaką firmę reprezentujesz, namiary na siebie, firmę i wtedy zobaczymy kto jest kto :-).
No ale jaj to ty wiadomo nie masz, więc marzenia o spotkaniu raczej pozostaną...ale ja cierpliwy jestem i kiedyś, przypadkiem.. z najmniej oczekiwanym momencie, będziesz maił okazję :-).
Chociaż w lutym to ty jeszcze byłeś utajnionym kierowcą więc może przypadkiem....ale niech mi Bóg wybaczy jak z takim gównem musiałem rozmawiać :-). A tak na marginesie....cały czas na forum siedzisz i srasz, nie masz faktycznie już nikogo ? to, że nie masz kobiety to wiadomo, nie masz dzieci to też wiadomo bo partner nie może być matką :-) ale powiedz mi, nawet psa, rybki nie masz ? nie masz totalnie nikogo dla kogo warto coś zrobić ? taki sam biedaku jesteś na tym świecie ? :-). Współczuć ci już zaczynam bo to faktycznie tłumaczyło by twoją złość, odtrącenie przez społeczeństwo i twoją "inność" ale zdaj sobie sprawę, że to nie moja wina ani żadnego busiarza, to twoja postawa i twój charakter jest winny. Jesteś totalnie aspołecznym gównem i żal mi cię.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2018, o 10:14 przez Dychu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 29 kwie 2018, o 09:55

Wytrzeźwiej w ten piękny niedzielny poranek.

Awatar użytkownika
prof-os
Użytkownik
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 sty 2018, o 11:04
Uprawnienia:B

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: prof-os » 29 kwie 2018, o 11:01

Panowie - nie jestem pewien czy powinienem się wtrącać bo - doświadczenia w tego typu utarczkach mam zgoła inne od zamierzonej próby.
Możemy się nie lubić ale szanujmy się wzajemnie i szanujmy forumowiczów. Jeden ze znajomych górali kiedyś powiedział, że Polacy umieją pięknie pić i pięknie się różnić. Wprawdzie nie było takich ogromnych podziałów polityczno - społecznych, ale Wy nie o polityce. No i wreszcie ks. Twardowski twierdzi, że " gdy zawsze jest dobrze, to też niedobrze" - więc u Was - jest dobrze. Nie warto tracić czasu na wzmocnienia negatywne. Panowie odpuśćcie. ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 29 kwie 2018, o 11:15

prof-os pisze:Panowie - nie jestem pewien czy powinienem się wtrącać bo - doświadczenia w tego typu utarczkach mam zgoła inne od zamierzonej próby.
Możemy się nie lubić ale szanujmy się wzajemnie i szanujmy forumowiczów. Jeden ze znajomych górali kiedyś powiedział, że Polacy umieją pięknie pić i pięknie się różnić. Wprawdzie nie było takich ogromnych podziałów polityczno - społecznych, ale Wy nie o polityce. No i wreszcie ks. Twardowski twierdzi, że " gdy zawsze jest dobrze, to też niedobrze" - więc u Was - jest dobrze. Nie warto tracić czasu na wzmocnienia negatywne. Panowie odpuśćcie. ;)
Szanowny Panie Profesorze :-).
Czytałeś zapewne jak to coś potraktowało wszystkich busiarzy więc nie powinno Cię dziwić moje niestosowne zachowanie wobec tego osobnika. Ja jestem kierowcą zawodowym i szanuję kolegów po fachu i swój zawód. To coś, nie szanuję ani nas, ani zapewne swoich ani samego siebie więc tu ani ks.Twardowski ani Górale nie pomogą :-). Natomiast uczynię kompromis i będę to coś omijał łukiem tym bardziej, że kończy nam się weekend i trzeba będzie ruszyć na dłużej w Eu ażeby zarobić parę pesso :-). My mamy rodziny, dzieci i mamy dla kogo żyć tak więc, przychylam się do prośby i odpuszczam tej kreaturze i niestety forum z racji w/w bo to nie prowadzi do niczego niestety. Jestem fanem swojej pracy, mam swoje fora, jestem na innych forach ale czegoś takiego jeszcze przez 15 lat mojej działalności na forach nie widziałem więc to już dno. Mam nadzieję, że wypowiedziałem się stosownie i zrozumiesz moją niestety agresję do takich osobników ale na nic więcej nie zasługują i ktoś im to musi powiedzieć. Sorry wielkie Profesorze za tą niemiłą sytuację ale jestem porywczy i nie lubię chamstwa i Góralskiej muzyki :-), oszukańczych spedycji i pseudo busiarzy. Natomiast całe życie uważałem, że na szacunek trzeba sobie mimo wszystko zasłużyć, nie zdobywa się go z "urzędu" :-).

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
Busiar
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:15 kwie 2018, o 14:22
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Busiar » 29 kwie 2018, o 11:51

Dychu, z całym szacunkiem nie mam na celu Cię obrazić, ale nie uważasz, że dyskutując z nim zniżasz się do jego poziomu? Odpuść, nic tu nie wskurasz, a tylko go będziesz dalej "karmił". ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 29 kwie 2018, o 14:57

Busiar pisze:Dychu, z całym szacunkiem nie mam na celu Cię obrazić, ale nie uważasz, że dyskutując z nim zniżasz się do jego poziomu? Odpuść, nic tu nie wskurasz, a tylko go będziesz dalej "karmił". ;)
Wiem, wiem kolego ale kto im to tak jak ja powiew szczerze ? :-), to ,że ja nie trawię spedycji, to przecież wszyscy wiedzą :-) ale OK, tak jak już napisałem, nie będę karmił tego ścierwa i za chwilkę pewnie tak szybko jak się pokazał, tak szybko zniknie a ja zniknę i tak na minimum miesiąc do budy bo muszę odrobić straty :-).

Spokojnej niedzieli Panowie.

Awatar użytkownika
Busiar
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:15 kwie 2018, o 14:22
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Busiar » 29 kwie 2018, o 15:23

Jak to mówią, gufna się nie tyka bo śmierdzi :D

Wzajemnie kolego! ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”