Spedycja omida

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
jakubek
Posty:2
Rejestracja:31 sty 2018, o 20:28
Spedycja omida

Post autor: jakubek » 31 sty 2018, o 20:48

Wiele razy zmieniałem spedycję(12lat za kółkiem ) ale takich krętaczy jeszcze nie spotkałem. Kilometry liczą jak chcą. Kilometry umówione mają w nosie (9-10tyś miało być minimum 3/1) Kabotaże robione na wariata. Niby skonto a naprawdę takie że nie masz gdzie zadzwonić spytać kiedy wyjdzie a o terminowości zapomnij. NIBY ciągle brakuje dokumentów i ciągnie się to tygodniami. Jak już poczują że się buntujesz i wypowiesz umowę to doją Cię do spodu, i musisz jechać bo kara. Nie życzę nikomu tych nerwów i poczucia bezczelności tej firmy. Wybrałem PRAWIE wszystkie pieniądze i uciekłem.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Spedycja omida

Post autor: Dychu » 31 sty 2018, o 21:08

Kolego..jak ktoś wybiera sobie najgorszą spedycje w tym bananowym kraju to jak myślisz, do kogo może mieć pretensje ? :-). Ta firma akurat, to najgorsze zło jakie może nas spotkać więc może inni, podpisując umowę z nimi najpierw się zapytają, sprawdzą opinie a później dopiero podpiszą....cyrograf.

Awatar użytkownika
jakubek
Posty:2
Rejestracja:31 sty 2018, o 20:28

Re: Spedycja omida

Post autor: jakubek » 1 lut 2018, o 05:54

Rozumiem ale bez przesady. Z pozory duża firma i jakieś standardy powinna mieć. Ale to już za mną. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Spedycja omida

Post autor: 0liwski » 20 lut 2018, o 19:25

jakubek pisze:Rozumiem ale bez przesady. Z pozory duża firma i jakieś standardy powinna mieć. Ale to już za mną. Pozdrawiam
Nie znam nikogo zadowolonego ze współpracy z OMIDA. Ale to pewnie przypadek.. :mrgreen:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”