Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
prof-os
Użytkownik
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 sty 2018, o 11:04
Uprawnienia:B
Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: prof-os » 28 sty 2018, o 11:40

Zapisałem się na to Wasze forum bo - mam pomysł na życie. Niestety nurtuje mnie wiele pytań.
Może od początku - mam 55lat (co może być jednym z większych problemów) - jestem młodym emerytem po 37 letniej pracy nauczycielskiej. Bardzo lubię jeździć samochodem.Doświadczenie w jeździe to - 10 letnia jazda, 7 metrowym kamperem. Jestem zdrowy, silny i szybko się uczę. Mam czas i zaczynam być trochę samotnikiem. Nie potrafię siedzieć bezczynnie w domu i nie ukrywam, że zarobki na busach potrafią być słuszne.
Może są wśród Was doświadczeni, bądź, przedsiębiorcy, którzy powiedzą mi, czy w tym wieku mam szansę dostać pracę na busach międzynarodowych. :?: - Pozdrowionka.

Awatar użytkownika
DucatoKuba
Posty:42
Rejestracja:25 sty 2018, o 16:47
Samochód:Fiat Ducato
Firma:TSCC
Uprawnienia:A,b,c,c+e,t
Lokalizacja:PL

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: DucatoKuba » 28 sty 2018, o 14:24

Sam zaczynam i może jestem trochę młodszy ale wydaj mi się że nie będzie żadnych problemów. Tzn. może i problemy się czasem przytrafią ale jeśli bardzo będziesz chciał to na pewno się uda.
A skąd jesteś?

Awatar użytkownika
prof-os
Użytkownik
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 sty 2018, o 11:04
Uprawnienia:B

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: prof-os » 28 sty 2018, o 16:44

'...a jestem z przedmieścia Łodzi - to tak jak ten kot z "Samych swoich"

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: Dychu » 28 sty 2018, o 17:33

prof-os pisze:Zapisałem się na to Wasze forum bo - mam pomysł na życie. Niestety nurtuje mnie wiele pytań.
Może od początku - mam 55lat (co może być jednym z większych problemów) - jestem młodym emerytem po 37 letniej pracy nauczycielskiej. Bardzo lubię jeździć samochodem.Doświadczenie w jeździe to - 10 letnia jazda, 7 metrowym kamperem. Jestem zdrowy, silny i szybko się uczę. Mam czas i zaczynam być trochę samotnikiem. Nie potrafię siedzieć bezczynnie w domu i nie ukrywam, że zarobki na busach potrafią być słuszne.
Może są wśród Was doświadczeni, bądź, przedsiębiorcy, którzy powiedzą mi, czy w tym wieku mam szansę dostać pracę na busach międzynarodowych. :?: - Pozdrowionka.
Kolego nauczycielu, zostaw mi swój numer telefonu na PW, zadzwonię , wyjaśnię i podpowiem bo jesteś troszkę z innej bajki a takiego samego osobnika jak Ty , znam, też były nauczyciel i jeździ od lat busem :-).

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: Wolf » 28 sty 2018, o 20:46

prof-os pisze:Zapisałem się na to Wasze forum bo - mam pomysł na życie. Niestety nurtuje mnie wiele pytań.
Może od początku - mam 55lat (co może być jednym z większych problemów) - jestem młodym emerytem po 37 letniej pracy nauczycielskiej. Bardzo lubię jeździć samochodem.Doświadczenie w jeździe to - 10 letnia jazda, 7 metrowym kamperem. Jestem zdrowy, silny i szybko się uczę. Mam czas i zaczynam być trochę samotnikiem. Nie potrafię siedzieć bezczynnie w domu i nie ukrywam, że zarobki na busach potrafią być słuszne.
Może są wśród Was doświadczeni, bądź, przedsiębiorcy, którzy powiedzą mi, czy w tym wieku mam szansę dostać pracę na busach międzynarodowych. :?: - Pozdrowionka.
Pracę znajdziesz spokojnie, przynajmniej gdybym miał wybierać pomiędzy 20 a 55 wybrał by "weterana", a dla czego "ODPOWIEDZIALNOŚĆ"

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: Dychu » 28 sty 2018, o 21:13

Dokładnie tak samo uważam jak Wolf i pewnie wielu z nas a więc nie stresuj się i wskakuj do budy jak my o mówimy :-).

Awatar użytkownika
prof-os
Użytkownik
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 sty 2018, o 11:04
Uprawnienia:B

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: prof-os » 28 sty 2018, o 22:03

Dzięki serdeczne - po rozmowach tel. i waszych wpisach jestem pełen optymizmu. Na początku pewnie będzie mocno przej....., ale ja lubię wyzwani. Mam nadzieje, że mimo ciężaru pracy, będzie w tym wszystkim to co "tygrysy lubią najbardziej" - czyli pewien romantyzm jazdy, zawodu i jakieś przygody. :D

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: Dychu » 28 sty 2018, o 22:07

prof-os pisze:Dzięki serdeczne - po rozmowach tel. i waszych wpisach jestem pełen optymizmu. Na początku pewnie będzie mocno przej....., ale ja lubię wyzwani. Mam nadzieje, że mimo ciężaru pracy, będzie w tym wszystkim to co "tygrysy lubią najbardziej" - czyli pewien romantyzm jazdy, zawodu i jakieś przygody. :D
Jeśli jesteś fanem kampera, to pokochasz tą pracę szybko więc się nie stresuj :-).

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: jarekvolvo » 30 sty 2018, o 10:43

:) Jeżeli jeździłeś budką po Europie, to wiesz, że cudowniejszego klimatu nigdzie indziej nie znajdziesz :) Trzy czwarte problemów masz już ogarnięte -wiesz, jak przygotować dwa metry kwadratowe do długiego rejsu. Traktuj auto, jak kabinę statku kosmicznego -musisz mieć wszystko "swoje", a nawet jeszcze więcej. Sam bardzo często zaglądam na forum "camperteam" podglądając pomysły Towarzystwa. Teraz też będziesz "camperować", tylko,że teraz będą Ci za to płacić :mrgreen: .
Co do doświadczenia - jako rzekł Wolf - 100 procent racji :)
Trzymaj się !!

Awatar użytkownika
prof-os
Użytkownik
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 sty 2018, o 11:04
Uprawnienia:B

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: prof-os » 30 sty 2018, o 20:53

jarekvolvo pisze::) Jeżeli jeździłeś budką po Europie, to wiesz, że cudowniejszego klimatu nigdzie indziej nie znajdziesz :) Trzy czwarte problemów masz już ogarnięte -wiesz, jak przygotować dwa metry kwadratowe do długiego rejsu. Traktuj auto, jak kabinę statku kosmicznego -musisz mieć wszystko "swoje", a nawet jeszcze więcej. Sam bardzo często zaglądam na forum "camperteam" podglądając pomysły Towarzystwa. Teraz też będziesz "camperować", tylko,że teraz będą Ci za to płacić :mrgreen: .
Co do doświadczenia - jako rzekł Wolf - 100 procent racji :)
Trzymaj się !!

Noo - CamperTeam to moje klimaty i miód na moje serce - tylko kiedy ja teraz będę jeździł kamperem. :lol: Jestem mocno zdeterminowany na tę nową prace. Niestety negatywny problem nabrzmiewa po stronie małżonki, która po podsłuchaniu mojej rozmowy z Dychu stwierdziła, że to nie moje fanaberia i ma z tym problem. Trzeba będzie z tym też się zmierzyć. Dzięki za dobre słowo. Mam nadzieje, że to wszystko zaskoczy. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”