Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
prof-os
Użytkownik
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 sty 2018, o 11:04
Uprawnienia:B
Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: prof-os » 11 lut 2018, o 21:39

TROLL pisze:jak dla mnie spoko.
...gostek jest naprawdę ok.- nie dość podróżnik, to jeszcze podobno świetnie gra na fortepianie.

Awatar użytkownika
prof-os
Użytkownik
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 sty 2018, o 11:04
Uprawnienia:B

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: prof-os » 11 lut 2018, o 21:53

DucatoKuba pisze:To kiedy start w pierwszą wyprawę?
oj - jeszcze troszkę muszę poczekać - na razie to odczucia jak u młodej panny "chciałabym i boję się" :lol:
Póki co, czytam, przeglądam i coraz bardziej mnie wk...... myśl - czy podołam. Chyba będzie tak, jak pisał jeden z kolegów "jak się nie przewrócisz - to się nie nauczysz" Tak czy, inaczej, pzrefikane jak w czołgu. :lol:

Awatar użytkownika
DucatoKuba
Posty:42
Rejestracja:25 sty 2018, o 16:47
Samochód:Fiat Ducato
Firma:TSCC
Uprawnienia:A,b,c,c+e,t
Lokalizacja:PL

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: DucatoKuba » 11 lut 2018, o 21:58

Przecież to nic nie boli, z tego co mówisz to jesteś podróżnik więc będziesz miał nie mało zajawki. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz a nic nie tracisz więc co za stres? Nic tylko wsiadać do kajuty i ogień na EUROPE!
Pozdrawiam i życzę szybkiej decyzji.
Ja sam już jestem zdecydowany tylko u mnie inna kwestia mnie blokuje, ale jak wszystko się wyklaruje ruszam w trase.
Szkoda że na razie mogę tylko oglądać i czytać co inni porabiają

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: jarekvolvo » 11 lut 2018, o 22:01

:D Podołasz, podołasz, spokojna głowa ;) Jak łyknąłeś przygody z budką, to polowa roboty za Tobą :mrgreen: Przenieś to teraz na niwę pracy i jesteś gotów :)
Do zobaczenia na rejsach :!: :!:

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: Dychu » 11 lut 2018, o 22:11

prof-os pisze:
DucatoKuba pisze:To kiedy start w pierwszą wyprawę?
oj - jeszcze troszkę muszę poczekać - na razie to odczucia jak u młodej panny "chciałabym i boję się" :lol:
Póki co, czytam, przeglądam i coraz bardziej mnie wk...... myśl - czy podołam. Chyba będzie tak, jak pisał jeden z kolegów "jak się nie przewrócisz - to się nie nauczysz" Tak czy, inaczej, pzrefikane jak w czołgu. :lol:
Panie Profesorze :-), bo już ciśnienie mi skacze jak to czytam i powiem tak : pierd....Pan bzdury :-), już pisałem, dzwoniłem i wyjaśniałem a jak nadal nie łapiesz, wskakuj do któregoś z nas do budy, zrobisz razem te 3 tygodnie i sam zobaczysz co i jak a po takim szkoleniu będziesz miał pewność jak ta praca wygląda i czym jest a wtedy podejmiesz decyzje w 5 minut.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: Dychu » 11 lut 2018, o 22:13

prof-os pisze:
oj - jeszcze troszkę muszę poczekać - na razie to odczucia jak u młodej panny "chciałabym i boję się" :lol:
Póki co, czytam, przeglądam i coraz bardziej mnie wk...... myśl - czy podołam. Chyba będzie tak, jak pisał jeden z kolegów "jak się nie przewrócisz - to się nie nauczysz" Tak czy, inaczej, pzrefikane jak w czołgu. :lol:
Panie Profesorze :-), bo już ciśnienie mi skacze jak to czytam i powiem tak : pierd....Pan bzdury :-), już pisałem, dzwoniłem i wyjaśniałem a jak nadal nie łapiesz, wskakuj do któregoś z nas do budy, zrobisz razem te 3 tygodnie i sam zobaczysz co i jak a po takim szkoleniu będziesz miał pewność jak ta praca wygląda i czym jest a wtedy podejmiesz decyzje w 5 minut.Jak masz wątpliwości, numer do mnie masz, dzwoń i zabiorę Cię i nauczę.

Awatar użytkownika
adrian80
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:9 lut 2018, o 20:52
Samochód:Master
Firma:Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: adrian80 » 12 lut 2018, o 00:04

witam, podpowie ktos na temat wysokosci 3metry na frejusa i Francje?

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: Dychu » 12 lut 2018, o 00:11

adrian80 pisze:witam, podpowie ktos na temat wysokosci 3metry na frejusa i Francje?
Nie bardzo wiem o co Ci kaman :-). Wiadomo, że na Frejusa i Mont Blanc do 3 metrów, do tej wysokości możesz kupić karnety, powyżej już liczą Cie jak duże autko i nie ma karnetów. Z autostradkami troszkę lepiej to wygląda bo różnica większa ale nie aż tak. Reasumując : Na Mont Blancu miałem raz 3.03 czyli 3 centymetry powyżej normy i już dupa, autostradki drożej bo wyższy jesteś i inna grupa. Mam nadzieję, że te informację zadowolą Cię bo każde autko robione z myślą o Francji, ma fabrycznie 2.98m :-) oczywiście bez podnoszenia.

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: BoberKSG » 13 lut 2018, o 11:54

Witam Panowie po dość długiej nieobecności. Trochę siey pozmieniało, ale mało istotne ..;)
Widzę, że kol.Dychu doprowadził temat do końca - gratulacje i powodzenia!
..
Teraz ogólne pytanie, jakbyscie słyszeli o jakiejś pilnej ofercie pracy jako kierowca na EU kat.B , służę pomocą. Pytanie to jest skierowane do użytkowników, którzy tu się udzielają :) a jest takich kilku.
Pozdrowienia Panowie i do zobaczenie.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Pytania nurtujące - jak to jest- pytania i wyzwania

Post autor: Dychu » 13 lut 2018, o 12:35

Siemka,
Nie bardzo skumałem czy szukasz pracy zy szukasz kierowcy :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”