Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpracy

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
INSTANT-LINK
Posty:1
Rejestracja:8 sty 2018, o 12:16
Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpracy

Post autor: INSTANT-LINK » 8 sty 2018, o 14:26

Witam,
Firma INSTANT-LINK zaprasza do stałej współpracy kierowców z własnym autem (bus plandeka lub box van) do 3,5 t.
- gwarantujemy miesięczny przebieg w granicach 15-17 tyś. km
- płacimy za każdy km, pusty i ładowny
- możliwość otrzymania zapłaty za transport już po wysłaniu faktury wraz z dokumentami
- trasy po calej Europie: Niemcy, Francja, Anglia, Hiszpania, Czechy, Włochy, Szwajcaria. Możemy przejać auto z każdego punktu w Europie
- zapewniamy 24 godzinny dostęp do spedytora 7 dni w tygodniu

W celu uzyskania kompletnej informacji zapraszamy do kontaktu.

jakub@instant-link.es
+34 660291998
http://www.instant-link.es/pl

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpra

Post autor: Dychu » 8 sty 2018, o 15:13

Witam,
Kontakt będzie trochę ciężki bo podaliście numer Hiszpański :-). Ażeby zaoszczędzić kosztów dzwonienia powiedzmy sobie szczerze, Wasza propozycja, stawka 0.33e dla mnie jest nie do przyjęcia i rozumiem, że ktoś u Was wpadł na genialny pomysł zatrudnienia Polaków i Rumunów bo będą jeździć prawie za free ale to niestety nie jest dla nas ciekawa oferta, może dla kolegów z Rumunii OK. Lepsze stawki będziemy mieli sami logując się np. na Transie i bez pośrednika :-). Może zróbcie inaczej, kupcie busy i zatrudnijcie nas jako kierowców, ja osobiście bardzo chętnie zatrudnię sie na warunkach Hiszpańskich z Hiszpańską chociaż małą pensją powiedzmy 1.800 E miesięcznie :-), mam duże doświadczenie, pełne ADR i wszystko inne więc oferta sensowna z mojej strony a i pewnie koledzy też przyjdą do Was na Wasze busiki za taką pensje jeździć :-)

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpra

Post autor: Wolf » 8 sty 2018, o 22:10

Pozwolę sobie wyjaśnić sytuację, w którymś poście Dychu sugerowałeś spedycję Hiszpańską, którą od razu skomentowałem, a tutaj masz czysty tego wyraz, ale wyobraź sobie ze jak na ich warunki oferowana stawka to wyższa półka ;), jedna z większych spedycji Hiszpańskich nie z giełda tylko mailing codziennie średnio po 200 zapytań, ciężko od nich coś wziąć oferując więcej niż 0,30 ze swoim podlotem, paranoja jest do tego stopnia że mając auto w kodzie oferowałem na starcie 0,4, po odrzuceniu oferty zszedłem na 0,38, dalej 0,36, po zejściu do 0,28 odpuściłem temat. VIVA LA ESPANOL ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpra

Post autor: Dychu » 9 sty 2018, o 02:37

Wolf pisze:Pozwolę sobie wyjaśnić sytuację, w którymś poście Dychu sugerowałeś spedycję Hiszpańską, którą od razu skomentowałem, a tutaj masz czysty tego wyraz, ale wyobraź sobie ze jak na ich warunki oferowana stawka to wyższa półka ;), jedna z większych spedycji Hiszpańskich nie z giełda tylko mailing codziennie średnio po 200 zapytań, ciężko od nich coś wziąć oferując więcej niż 0,30 ze swoim podlotem, paranoja jest do tego stopnia że mając auto w kodzie oferowałem na starcie 0,4, po odrzuceniu oferty zszedłem na 0,38, dalej 0,36, po zejściu do 0,28 odpuściłem temat. VIVA LA ESPANOL ;)
Wilku, tu pewnie nie Espania a Polaczki na emigracji które to wpadły na genialny pomysł, teraz będziemy dymać swoich ziomków a żebysmy byli kryci, to jako Hiszpańska spedycja :-). Gdyby tam nie było naszych, pewnie byłoby inaczej :-).

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpra

Post autor: 0liwski » 9 sty 2018, o 03:29

Dychu pisze:Wilku, tu pewnie nie Espania a Polaczki na emigracji które to wpadły na genialny pomysł, teraz będziemy dymać swoich ziomków a żebysmy byli kryci, to jako Hiszpańska spedycja :-). Gdyby tam nie było naszych, pewnie byłoby inaczej :-).
Dychu.... Ty masz strasznie złe zdanie o Polakach widzę... :roll:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpra

Post autor: Dychu » 9 sty 2018, o 08:00

0liwski pisze:
Dychu pisze:Wilku, tu pewnie nie Espania a Polaczki na emigracji które to wpadły na genialny pomysł, teraz będziemy dymać swoich ziomków a żebysmy byli kryci, to jako Hiszpańska spedycja :-). Gdyby tam nie było naszych, pewnie byłoby inaczej :-).
Dychu.... Ty masz strasznie złe zdanie o Polakach widzę... :roll:
Takim jesteśmy specyficznym narodem Piotrze, to fakty nie moja opinia.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpra

Post autor: Wolf » 10 sty 2018, o 11:41

Chłopaki nic nie mówcie, wczorajszy dzień pozostanie na długo w mojej pamięci, auto w Berlinie, zawsze, ale to zawsze było co tam robić, ok południa już wolny, na wieczór miałem ładunek, ale myślę że pokombinuję, niestety nic cisza a ok 14 anulowali mi zlecenie na wieczór, więc zaczynam szukać, i szok stawki za ładowane 0,25 to luksus, znajoma spedycja wystawiła ładunek, wysłałem zapytanie, po ok 4 min cisza więc dzwonię, i słyszę cześć, przepraszam ale nie widziałem twojego zapytania, wyskoczyło mi na raz ponad 40 okienek !!!, dzwonię do kierowcy pytam się czy sam stoi, mówi że nie są jeszcze trzy busy a 2 już pojechały. Kolejna kwestia, Jedna z większych spedycji niemieckich wystawia ładunek za 1/4 stawki jak miesiąc temu, brałem ładunek za 320e po negocjacjach, teraz wystawili taki sam za 80e !!! pytam się czy może im 2 z przodu nie wskoczyła, słyszę że nie jest ok, że jest tyle aut że spokojnie zejdzie, odczekałem 5 min pytam się czy jednak coś powalczymy ze stawką, a słyszę ze poszło za 70e (8ep 800kg 700km), aha odbiór o 22 dostawa 6 rano. Więc teraz pytanie nawet jako doładunek powinno to pójść za minimum 175, no ale cóż, niektórzy twierdza że stawki nie idą w dół. O akcja z przed chwili, ładunek który zawsze robiliśmy jak starter do Okupanta normalnie braliśmy go za 220-240e, dziś się pytam, max dla nas 150e, normalnie za 110-120 go puszczają :(, komentarz wydaje się zbędny.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpra

Post autor: BoberKSG » 10 sty 2018, o 11:52

Kolego Wolf, to co się dzieje teraz na giełdach to prawdziwa katastrofa. Masz rację. Sam stoję drugi dzień u Madziara, tu w ogóle jest echo. Co prawda kilku poleciało, ale nie chcę wiedzieć za jaką kwotę. Czekam dzisiaj do końca dnia, jeśli dalej będzie tak nadal to zjeżdżam do domu i robię sobie kilka dni wolnego.
Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpra

Post autor: Wolf » 10 sty 2018, o 12:47

BoberKSG pisze:Kolego Wolf, to co się dzieje teraz na giełdach to prawdziwa katastrofa. Masz rację. Sam stoję drugi dzień u Madziara, tu w ogóle jest echo. Co prawda kilku poleciało, ale nie chcę wiedzieć za jaką kwotę. Czekam dzisiaj do końca dnia, jeśli dalej będzie tak nadal to zjeżdżam do domu i robię sobie kilka dni wolnego.
Pozdrawiam ;)
Na początku też kręciłem nosem, nawet kilka razy wracałem na pusto bo nie będę zaniżał stawek, ale niestety brak solidarności i ekonomia zrobiły swoje, jakakolwiek kasa to kasa, jak nie zarobi to chociaż część paliwa się zwróci, nie istotne że wypracowana stawka pozwala na pusty zjazd, a tak zawsze coś dodatkowego.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpra

Post autor: BoberKSG » 10 sty 2018, o 13:05

To akurat nie wymaga komentarza. Zaczynamy robić tak jak Romkowie czy inni Pepicy (nie ujmując im). Nie idzie to w dobrym kierunku

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”