Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpracy

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Re: Poszukujemy kierowców z własnym autem do stałej współpra

Post autor: Wolf » 10 sty 2018, o 13:34

Iść nie idzie, ale co zrobić. Ale też czasami jest jakiś ukłon ze strony spedycji sytuacja z przed kilku tygodni, awaria auta w ES, w sumie poszło sprawnie w kilka godzin temat ogarnięty, ale ładunki poszły bokiem, jest środa, a w sobotę kierowca ma ślub ;) a do domu ponad 3kkm, wyskoczył doładunek z dostawą na piątek lub na poniedziałek aż 50 kg (faktycznie było z 15) za niebagatelne 150e w okolice Stuttgardu, próbowałem negocjować niby 200 wywalczyłem, ale w końcu pytam się czy dostaw w czwartek jest możliwa, od słowa do słowa mówię że ślub itd. i że muszę mieć chłopaka w piątek w PL, że zdejmuje jego ładunek po południu -wieczorem i dalej na pusto gonimy, i szok słyszę chwila pogadam z klientem, myślę że walka o rozładunek, po kilku minutach oddzwania i słyszę że klient zapłaci 300e, dostawa jak pasuje, byle w godzinach pracy, ale musi być zdjęcie ;), niby paliwa nie pokryło ale za...cie pomogło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”