Spedycja poszukuje przewoźników do stałej współpracy

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Adriana53
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:5 paź 2017, o 11:23
Spedycja poszukuje przewoźników do stałej współpracy

Post autor: Adriana53 » 4 sty 2018, o 11:16

Witam, spedycja ze stabilną pozycją oraz ciesząca się bardzo dobrą reputacją na rynku poszukuje do stałej współpracy przewoźników z busami do 3,5 t. Trasy wynoszą min 500 km dziennie. Płatności realizujemy do 7 dni.

W celu uzyskania wszystkich informacji odnośnie współpracy zapraszam do kontaktu.
Tel. 881-962-786
E-mail :andrzejewska.adriana@pstlogistic.com

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Spedycja poszukuje przewoźników do stałej współpracy

Post autor: Dychu » 4 sty 2018, o 20:18

Witam,
Zadzwoniłem , sprawdziłem kilka rzeczy..
Pani nie odbierała fona ale po chwili oddzwoniła, krótka i sensowna rozmowa ale oczywiście nie dla mnie. Przebiegi gwarantowane w miesiącu do 13.000 km są dla mnie nie do przyjęcia, stawka 0.37e jeszcze tak. Głownie DE i Benelux więc też nie dla mnie bo ja lubię wszędzie i dalekie strzały ale tu macie przynajmniej brak expresów których nie lubicie bo gdzie ? 900 km ? :-). Pani nie wspomniała kto poszukuje przewoźników...dodam więc dla ścisłości, firma PSLOGISTIC :

http://pstlogistic.com/

Firma już wcześniej się ogłaszała u nas i jakoś nie było chyba większego zainteresowania jak widać tutaj :
viewtopic.php?f=2&t=2518

Firma od dawna ogłasza się wszędzie gdzie się tylko da więc zapewne warunki nie są za atrakcyjne.

Awatar użytkownika
Adriana53
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:5 paź 2017, o 11:23

Re: Spedycja poszukuje przewoźników do stałej współpracy

Post autor: Adriana53 » 4 sty 2018, o 23:03

Dziękuję za rzetelną ocenę. Przebiegi, które oferujemy są adekwatne do okresu roku jaki mamy.

Warunki współpracy z nami są jak najbardziej atrakcyjne, więc zachęcam odwiedzających forum do kontaktu.
Dzięki ogłoszeniom zamieszczanym tutaj, niejednokrotnie zawarliśmy współpracę, która trwa do dzisiaj.

Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Spedycja poszukuje przewoźników do stałej współpracy

Post autor: Dychu » 4 sty 2018, o 23:06

Zawsze staram się rzetelnie oceniać rozmowy, współpracę etc. Tak jak napisałem, mnie takie przebiegi nie interesują ale kolegów mających jednego busika i pracujących dla siebie, pewnie tak. Stawki nie macie totalnie głodowych więc też nie jest źle a brak innych krajów które ja osobiście wolę, to tylko moja ocena ponieważ znam kolegów którzy uwielbiają jeździć tylko po DE :-), ja nie trawie metalowych kibelków i wiecznych remontów :-).

Pozdrawiam :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”