Hoolsik kończy jazdę

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
hools
Bus Team
Bus Team
Posty:30
Rejestracja:27 kwie 2013, o 23:11
Samochód:Peuegot
Hoolsik kończy jazdę

Post autor: hools » 16 sie 2013, o 06:42

Witajcie, po przeszło 2 latach jazdy po drogach UE u jednego pracodawcy, odwiedzeniu niemalże wszystkich najciekawszych miejsc Europy, wielu chwil miłych i niemiłych czas na zmiany. Zmiany wynikły częściowo zaplanowane częściowo nie. Mianowicie i do rzeczy. Czas stać się odpowiedzialną osobą nie tylko w kwestii jazdy i wykonywania czynności służbowych ale również jako głowa rodziny. Tak jak kiedyś wspominałem jazda 3 - 4 tygodnie w samotności nie odbija się tylko na mnie ale również na tej drugiej stronie która siedzi sama w domu, musi sobie radzić sama z każdym problemem, widzi mnie raz w miesiącu na tydzień. Zostało postawione ultimatum albo jeździsz i się dobrze bawisz, ale sam, albo jesteś na miejscu, i pełnisz w 100 % funkcje głowy rodziny. I tak najprościej mówić przyszedł czas na zmiany. Zaświeciła się czerwona lampa i czas wziąść się w garść i wybrać na czym człowiekowi bardziej zależy , na zwiedzaniu EU czy na rodzinie. A w moim przypadku rodzina się za 8 miesięcy powiększy o nowego członka tak...tak będe ojcem :) Więc wiadomo że bardziej zależy mi na kobiecie i domu niż na zwiedzaniu Europy :) Także tym samym kończę kariere kierowcy busika o dmc 3,5 T :) ( niekiedy 5 ton )
Życzę wszystkim nowym powodzenia w szukaniu pracy , bezawaryjnych i bezwypadkowych kilometrów. Mniej stresu , dużo pewności siebie. Administracji forum dziękuję że mnie tutaj ugościli i wspierali w poczynaniach. Wam drodzy Admini życzę sukcesów i zdobywania wiedzy która przyda Wam się w kolejnych dniach. Busiarze nie dajcie sie Bagietką!!!!!!!!!! Trzymajcie się ciepło i powodzenia i szerokości :) Forum będe odwiedzał :)

p.s
Nie powiedziałem że to definitywny koniec z jazdą to środek tymczasowy bo kto wie jak się życie potoczy ( z tego jeszcze jest kasa ) :):):)
Pozdrawiam Hools

Awatar użytkownika
kawa85
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:15 cze 2013, o 16:15
Samochód:Fiat
Firma:Trynity
Uprawnienia:B,C

Re: Hoolsik kończy jazdę

Post autor: kawa85 » 16 sie 2013, o 12:41

powodzenia hoolsik i gratulacje :D

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Hoolsik kończy jazdę

Post autor: Amcia » 17 sie 2013, o 22:03

Zobaczyłęm ostatnio Twój wpis na czacie, że kończysz z jazdą, ale musiałem zwijać i nie wiedziałem nic poza tym. Gadałem wczoraj z kumplem i tak zacząłem temat, że kończysz jazdę, no i tak jak myślałem - kobita Cie przytrzymała, albo w końcu zrobiłeś coś co ma ręce i nogi (bez urazy ;D).
No nic, szczęścia życzę, kolego. Oby Ci się jak najlepiej wiodło.

Piątka!
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
MarcinPKL
Posty:11
Rejestracja:25 cze 2013, o 21:24
Uprawnienia:B

Re: Hoolsik kończy jazdę

Post autor: MarcinPKL » 18 sie 2013, o 23:20

Gratulację Paweł! :)

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Hoolsik kończy jazdę

Post autor: Toreba » 2 lis 2013, o 15:32

Już jakiś czas nie jeździsz, ale jak coś to zapraszamy czasem na Forum! Dzięki za słowa uznania. :)
Masz ogromne doświadczenie, które się przyda co po niektórym, także śmiało pisz i dziel się przeżytymi kilometrami. Powodzenia na nowej drodze!

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Hoolsik kończy jazdę

Post autor: Lucky_Luke » 2 lis 2013, o 22:38

No no gratulacje ;)
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”