Praca

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Re: Praca

Post autor: Wolf » 2 sty 2014, o 22:56

Koszta hmm, tutaj wszytko jest niewiadomą, są tacy którzy wezmą 50EUR na 3 tygodnie i prawie nic nie wydadzą, ja przed wyjazdem market za ok 400 zł robię i ok 150EUR po drodze + do tego żona ze słoikami :)

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Praca

Post autor: bambo » 2 sty 2014, o 23:11

Dlatego pisze ze jednoznacznej odpowiedzi niema niech weźmie 50 i się prosi po parkingach o to czy o to ,może wziąć 300 i będzie mu mało zależy od życia Ci co zabierają 50 i przywożą no to wyglądają jak wyglądają :) Nie chce się wdawać w polemikę na temat higieny i zdrowia no ale....każdy żyje jak żyje
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Praca

Post autor: Wolf » 2 sty 2014, o 23:34

I to jest dokładnie taka odpowiedź, nie piję nie palę wydaję na wc i prysznice, prawda jest taka że teraz zjechałem i awantura w domu bo schudłem i tłumacz że wolisz odespać niż coś zjeść.

Awatar użytkownika
Nilfgardczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 gru 2013, o 23:23
Uprawnienia:B, C, C+E, kod 95

Re: Praca

Post autor: Nilfgardczyk » 2 sty 2014, o 23:58

E transport to raczej nie jest dobry portal :)

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Praca

Post autor: Dekker » 3 sty 2014, o 00:07

Nilfgardczyk pisze:E transport to raczej nie jest dobry portal :)
Do czego ta odpowiedź jest?
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Nilfgardczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 gru 2013, o 23:23
Uprawnienia:B, C, C+E, kod 95

Re: Praca

Post autor: Nilfgardczyk » 3 sty 2014, o 00:11

Sorry pomyłka :) Nie spojrzałem na numer strony :)

Awatar użytkownika
Stolar
Posty:10
Rejestracja:27 paź 2013, o 01:36
Samochód:Master
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Praca

Post autor: Stolar » 5 sty 2014, o 20:42

ODDAM MIEJSCE PRACY !!
Myszków / śląskie
1000zł podstawa + 20gr. z kilometra, wyjazdy 3/1. W 3 tyg. min. 15 tyś km do zrobienia
Pisać prv. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
DawidGdansk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:15 lis 2013, o 18:22

Re: Praca

Post autor: DawidGdansk » 5 sty 2014, o 22:04

Niestety taka jest dzisiejsza rzeczywistość, bardzo ciężko znaleźć pracę w transporcie do 3,5 t. Też szukam już od X czasu, chociaż mam 19 lat i jestem po szkole, na trasy krajowe. Chociaż mam doświadczenie na busach( kurierka 3 miesiące dziennie po 230 km co daje ponad 15 tysięcy km za kółkiem) ale co z tego jak praca była na czarno zero papierka nic. Nosi mnie aby otworzyć własną działalność i iść pod spedycję albo giełda ładunków, ale oczywiście nie mam nic na rozruch paliwo,opłaty, wulkanizacja, pierwsza rata kredytu czy też leasingu. Wszystko by się zmieniło gdyby dostawało by się pieniądze od razu bądź max 2 tygodnie od kursu.

Awatar użytkownika
andres37
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:13 sty 2014, o 14:02
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Przemyśl

Re: Praca

Post autor: andres37 » 13 sty 2014, o 16:26

Witam jestem z woj. Podkarpackiego szukam pracy na busa posiadam doświadczenie EU. pomoże ktoś gdzie szukać. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
pawlak63
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:14 sty 2014, o 22:05
Samochód:Mazda 323F V6
Uprawnienia:B, B+E, C,

Re: Praca

Post autor: pawlak63 » 14 sty 2014, o 22:19

siemka
poszukują kontaktów do firm spedycyjnych znajdujących sie na terenie Kielc bądź woj. świętokrzyskiego, lub okolice Krakowa, Łodzi, Rzeszowa.
Interesuje mnie praca jako kierowca busa na EU, w systemie maksymalnie 2/1 czy też jak kto woli 12/9 lecz jak dla mnie to to samo. Doświadczenia w jeździe po EU nie mam, posiadam doświadczenie 1,5roku po polskich drogach jako przedstawiciel handlowy/kurier, lecz obecnie już tam nie pracuje, od czasu do czasu poszuram sie również busem, na co dzień mam styczność z wysyłką towaru do całej polski i unii europejskiej.
Oprócz kat, B, B+E oraz C, posiadam jeszcze uprawnienie do szkolenia kandydatów na kierowców kat. B.

pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”