Praca

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz
Re: Praca

Post autor: Lucky_Luke » 27 paź 2013, o 00:24

Żadna firma nie napisze w ogłoszeniu "Zatrudnię bez doświadczenia" czy zatrudni czy nie to wszystko wychodzi na rozmowie ... jeżeli już bym znalazł ogłoszenie z takim tytułem ostro bym się zastanowił zanim bym napisał bo albo facet jest niewypłacalny albo chce znaleźć *** co pojedzie za psie pieniądze.

Chłopaki dzwonić, pisać chodzić i mieć łeb na karku a na pewno znajdziecie swoją robotę.
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
MlodyLeo
Posty:126
Rejestracja:1 wrz 2013, o 12:02
Samochód:Mercedes Sprinter316
Uprawnienia:A,B

Re: Praca

Post autor: MlodyLeo » 29 paź 2013, o 14:57

Napisze coś takiego kolego, że właśnie dałeś przykład typowego polskiego narzekania i tak źle i tak nie dobrze i na dodatek w jednym zdaniu samym sam sobie zaprzeczasz bo piszesz że:
Lucky_Luke pisze:Żadna firma nie napisze w ogłoszeniu "Zatrudnię bez doświadczenia" czy zatrudni czy nie to wszystko wychodzi na rozmowie ... jeżeli już bym znalazł ogłoszenie z takim tytułem ostro bym się zastanowił zanim bym napisał bo albo facet jest niewypłacalny albo chce znaleźć *** co pojedzie za psie pieniądze.
Z jednej strony chciał byś żeby było napisane, a z drugiej jeśli by tak było węszył byś podstęp lub szfindel.
Takie rozterki dziewicy "i chciała bym i boje się" , a później wszyscy narzekają że w Polsce pracy nie ma ale jak się jakaś oferta pojawia to tylko marudzenie i wybrzydzania że pewnie podstęp, przekręt że za duże wymagania albo za małe itd. itp. a najlepszy przykład był jakiś tydzień temu jak jeden z forumowiczów (lukaszBdG) oferował pracę i co, cisza żadnego odzewu zupełny brak zainteresowania.
Ale za to w pełni zgadzam się z Tobą w tym zdaniu :
Lucky_Luke pisze:Chłopaki dzwonić, pisać chodzić i mieć łeb na karku a na pewno znajdziecie swoją robotę.
Dokładnie odpisywać na wszystkie ogłoszenia jakie wam wpadną w oko bo nigdy nie wiesz jaki tok rozumowania ma pracodawca i czym się kieruje przy wyborze pracownika, sam pracowałem w firmie w której szef wystawiając ogłoszenie że szuka pracownika nie umieszczał na nim zdania "Przyjmę bez doświadczenia" ,a tylko 4 pracowników było z doświadczeniem przyjętych reszta kierowców (około 20), zupełne świerzaki w transporcie niektórzy to pierwszy raz u nas w firmie mieli styczność z autem dostawczym, czym kierował się szef który wolał przyjąć niedoświadczonego świerzaka niż kierowcę z np. kilkuletnim doświadczeniem tego nie wiem (mam kilka domysłów i podejrzeń ale to tylko moje spekulacje) i od razu sprostuje że Ci niedoświadczeni kierowcy zarabiali takie same pieniądze jak Ci doświadczeni (co nas z deka wkurwia....) oraz jeździli takimi samymi nowymi autami.
Dlatego warto odpowiadać na ogłoszenia! Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Praca

Post autor: Lucky_Luke » 29 paź 2013, o 21:44

Sam sobie powiedziałem, że w wakacje smigam busem i co można ? można. Tylko na 2 miechy bez żadnego udokumentowanego doświadczenia ... odpisywałem na wszystkie możliwe ogłoszenia, nawet jak było "min. 2 lata doświadczenia" aż wkońcu jak ktoś oddzwonił i zaprosił mnie na rozmowę to musiałem się pytać o jaką prace chodzi, gdzie co i jak bo tyle tego z mojej poczty wyleciało, że głowa mała.

Ale po miesiącu zrozumiałem dlaczego biorą ludzi z ulicy bo nikt nie dawał rady z taką polityką firmy ... ale nie ma co narzekać bo nigdzie nie ma lekko i taka jest smutna prawda.
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
MichalMisha
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:30 paź 2013, o 13:55
Samochód:Fiat 3.0 180
Firma:Reno Bud Trans
Uprawnienia:B,C
Lokalizacja:Zywiec

Re: Praca

Post autor: MichalMisha » 30 paź 2013, o 14:21

Panowie spokojnie bo zaraz sie pobijecie! :D

Awatar użytkownika
zyniu15
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:7 lis 2013, o 13:03
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Człuchów

Re: Praca

Post autor: zyniu15 » 7 lis 2013, o 20:35

Koledzy, czy kojarzycie jakieś firmy z okolic Człuchowa? W ogłoszeniach na pomorskie widzę głównie okolice Trójmiasta

Awatar użytkownika
Stolar
Posty:10
Rejestracja:27 paź 2013, o 01:36
Samochód:Master
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Praca

Post autor: Stolar » 2 sty 2014, o 20:41

PILNE !! od zaraz odstąpię miejsce pracy !! Firma wypłacalna, dobre zarobki !!
Firma z okolic Częstochowy/Katowic

OD ZARAZ !!!!!

Awatar użytkownika
krzys022
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:13 paź 2013, o 20:30

Re: Praca

Post autor: krzys022 » 2 sty 2014, o 22:18

Witajcie.
Mam takie pytanie. Dostałem propozycje pracy 3/1 , podstawa 1100 zł i 15 gr za km. Według Was to dobra stawka czy nie ma sobie co głowy zawracać? Firma wypłacalna auto nówka Boxer 3.0

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1636
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Praca

Post autor: Wolf » 2 sty 2014, o 22:28

Jako pracodawca, powiem tak, jest to uczciwa oferta. Przy przebiegu 10 tys masz na rękę 2600, spotkasz po drodze takich co za taki sam przebieg dostaną 1800

Awatar użytkownika
krzys022
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:13 paź 2013, o 20:30

Re: Praca

Post autor: krzys022 » 2 sty 2014, o 22:36

Dzięki za podpowiedź.
W sumie to na razie najlepsza oferta jaką dostałem.
Zobaczymy co z tego będzie

A tak odnośnie jazdy 3/1 jakie mniej więcej koszty "życia" ponosicie ? Do tej pory jeździłem max tydzień na międzynarodówce .

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Praca

Post autor: bambo » 2 sty 2014, o 22:52

Kolego wszystko zależy od zasobności portfela ,zachcianek ,sposobu życia ,higieny od wielu rzeczy ciężko tak jednoznacznie odpowiedzieć. Możesz wydać 150 zł tu w Polsce na mięso tak jak ja. Wekować i masz słoików 28 szt po dwa miecha w słoju w sumie 8 kg. Wtedy wydasz 25-30 Ojro na tydzień albo mniej albo więcej i myślę ze żyjesz dobrze .Nie kupując tu i nie wekując ,a kupując świeże mięso tam tez na jedno wychodzi ja wekuje dlatego ze mam gotowe nie pi....e się bo to czas i więcej spalonego gazu. Weź sobie 150 Ojro i zobaczysz ile Ci zostanie
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”