sytuacja w Calais

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk
Re: sytuacja w Calais

Post autor: BoberKSG » 6 gru 2017, o 00:15

Dychu pisze: Do centrum wysłała mnie akurat spedytorka bo znalazła tanie paliwo więc nie miałem za bardzo wyboru :-).
Nie chcę się Ciebie na siłę pozbyć? ;)
Tak na marginesie..w Szwecji byłem zdumiony.. jak to Państwo przez kilka lat zeszło na psy. Ciapatych więcej, niż rodowitych. Dramat

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: sytuacja w Calais

Post autor: Dychu » 6 gru 2017, o 00:43

Dokładnie tak jak piszesz. Ja pamiętam Szwecję sprzed 25 lat i teraz właśnie latałem tam po tych latach i załamałem się jak stary dach :-). No ale prawda jest taka, że tam akurat nie potnie Cię ciapaty łach a polaczek tam mieszkajacy wiec troszkę inny dramat :-).

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: sytuacja w Calais

Post autor: 0liwski » 6 gru 2017, o 12:13

Dychu pisze:Ja pamiętam Szwecję sprzed 25 lat ... No ale prawda jest taka, że tam akurat nie potnie Cię ciapaty łach a polaczek tam mieszkajacy :-)..
Dychu....chyba za długo byłeś w trasie... ;)
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: sytuacja w Calais

Post autor: Dychu » 6 gru 2017, o 22:08

Nie tak długo, 5 tygodni i właśnie nadrabiam wpisy :-). W piątek już wylatuje ale tylko na 2 tygodnie więc musisz przejąć stery do czasu aż nie kupię dobrej przetwornicy w sensie czystego sinusa bo obie które mam nie dają rady.

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: sytuacja w Calais

Post autor: 0liwski » 7 gru 2017, o 13:51

Dychu pisze:Nie tak długo, 5 tygodni i właśnie nadrabiam wpisy :-). W piątek już wylatuje ale tylko na 2 tygodnie więc musisz przejąć stery do czasu aż nie kupię dobrej przetwornicy w sensie czystego sinusa bo obie które mam nie dają rady.
To prawie tyle samo co ja... U mnie było 40 dni akurat.... Ale do końca roku mam wolne za to...
Start dopiero 2-3-4 stycznia. :)

Aczkolwiek co do sytuacji w Szwecji mam zgoła odmienne zdanie od Twojego. :mrgreen:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: sytuacja w Calais

Post autor: Dychu » 7 gru 2017, o 14:02

0liwski pisze:
Dychu pisze:Nie tak długo, 5 tygodni i właśnie nadrabiam wpisy :-). W piątek już wylatuje ale tylko na 2 tygodnie więc musisz przejąć stery do czasu aż nie kupię dobrej przetwornicy w sensie czystego sinusa bo obie które mam nie dają rady.
To prawie tyle samo co ja... U mnie było 40 dni akurat.... Ale do końca roku mam wolne za to...
Start dopiero 2-3-4 stycznia. :)

Aczkolwiek co do sytuacji w Szwecji mam zgoła odmienne zdanie od Twojego. :mrgreen:
Piotrze, na tym właśnie polega każde forum, wymieniamy poglądy, mamy inne zdania i na tym polega cały urok :-).
Gdybyśmy mieli wszyscy takie samo zdanie to na cholere nam forum ? :-). Szanuję Twoje zdanie i proszę uszanuj moje :-).

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: sytuacja w Calais

Post autor: 0liwski » 7 gru 2017, o 14:12

Dychu pisze: Piotrze, na tym właśnie polega każde forum, wymieniamy poglądy, mamy inne zdania i na tym polega cały urok :-).
Gdybyśmy mieli wszyscy takie samo zdanie to na cholere nam forum ? :-). Szanuję Twoje zdanie i proszę uszanuj moje :-).
ah... ten Twój mentorski TON... :lol:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”