konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,
konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 11 lis 2017, o 12:04

witam poszukuje kierowców pseudo kierowców co mnie tu oczerniają chciałbym powiedzieć pare słów jestem tu nowy choć w transporcie siedze już dobrych pare lat więc czekam na odwarznych . teraz jestem niech wszyscy się dowiedzą jak wygląda praca kierowcy na busie w polsce a jak powinna wyglądać i zachęcam szczury co u mnie jezdziły i mnie oczerniają za plecami .Smorawski Michał firma ROM BEX z drogiszki koło strzegowo ja nie mam nic do ukrycia

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 13 lis 2017, o 09:38

no i jak tam widze że boimy się konfrontacji

Awatar użytkownika
Stuczekjan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:17 mar 2014, o 10:19
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Inowrocław

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: Stuczekjan » 14 lis 2017, o 14:06

Chłopie naucz się najpierw pisać po polsku.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 15 lis 2017, o 20:34

Oprócz tego , również znaki interpunkcyjne są bardzo ważne. Nawet dlatego by przy czytaniu wziąść oddech :D

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 18 lis 2017, o 09:42

no to widze że standard banda idiotów nie umie mówić na temat tylko same głupoty pózniej dodam zdjęcia jak wygląda samochód po tygodniówce polskiego pseudo kierowcy trzeba zacząć robić z wami pożądek zeby ratować inne firmy przed bandą głąbów co mają prawo jazdy i wydaje im się że są kierowcami wczoraj/WYMODEROWANO /następnych dwóch laików zaraz po jednym będę naprawiał zabudowe bo debil gabarytu nie czuje i / WYMODEROWANO / aż się słupki połamały. tacy są polscy laicy transportu będą nazwiska adresy zdjęcia samochodów syfu w kabinach itd.

Awatar użytkownika
piterol
Użytkownik
Użytkownik
Posty:71
Rejestracja:28 kwie 2015, o 17:47
Samochód:Renault Master
Firma:własna niestety
Uprawnienia:b,c

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: piterol » 18 lis 2017, o 09:43

BoberKSG pisze:Oprócz tego , również znaki interpunkcyjne są bardzo ważne. Nawet dlatego by przy czytaniu wziąść oddech :D
Podpisuję się pod opinią Kolegi

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 18 lis 2017, o 22:18

[quote="ROM BEX transport"][/quote]

W takim razie kim Ty jesteś , jeśli głąbów zatrudniasz? Jak ich tak nazywasz.
Po drugie .. masz problem ze sobą , nie z kierowcami.
Pewnie dajesz im 150 zł dniówki , bądź 130 i wymagasz by biegle władali trzema obcymi językami. No i mieli jeszcze z 5 lat doświadczenia w międzynarodówce.
Tyle ode mnie

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 19 lis 2017, o 08:47

o jest pierwszy kierowca siema tu nie chodzi o stawke bo jaką bym nie dał to i tak robota leży i auto w stanie na złom i smnród w kabinie więc kolego nie chodzi mi o stawki bo na krajówce 130 dniówki to i tak za dużo bo połowa nie umie wrzucić plandeki na dach nie maja pojęcia jak się pasów używa że nie wspomne o spinaniu plandeki pod dach to to uż jest wogóle wymóg nie do zaakceptowania przez kierowce następna sprawa siedzenie w kabinie na zał czy rozł bo szanowny pan kierowca ą , ę, nie jest godny pomagać w zał czy rozł i będzie tak siedział pół dnia jak sierota i marnował mój czas i pieniądze to powiedz za co my szefowie firm transportowych ale tylko tacy jak ja którzy zaczynali od jednego auta i zęby zjedli na transporcie i widzą co robią pseudo kierowcy z tym zajebistym zawodem za co mamy płacić im więcej gdzie wiadomo że jak ja bym tam był nie kierowca to by już było załadowane czy rozładowane i jedziemy dalej no wiec powiec co ma stawka do tego kiedy jest zero zaangarzowania b rak mózgu nie pozwala im pojąć że to oni prowadzą firmę ja tylko już teraz klepie ładunki pilnuje stawki itd choć jak mam okazje to jade z przyjemnością w trase bo odpoczywam będąc w trasie nie widze co robią pseudo kierowcy . wczoraj już nie dałem rady wrzucic zdjęć bo mi się jeszcze 6 aut zjechało i przeładunki były plus drobne naprawy dzisiaj wrzuce jak wygląda ten bus po panie mateuszu pawlasu z gruduska a to był tylko jeden tydzień 5 dni i co zrobił z autem więc za co płacić

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 19 lis 2017, o 12:13

Ja nikogo nie bronie i nie jestem z tych "Twoich" kierowców. Jeżeli wiesz jak się typ nazywa i skąd jest , to spotkaj się z nim , umów.
Żale wylewane tu na forum , to poziom gimbazy ;)

Awatar użytkownika
DawidBusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 lis 2017, o 17:46
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: DawidBusiarz » 19 lis 2017, o 22:54

ROM BEX transport pisze:o jest pierwszy kierowca siema tu nie chodzi o stawke bo jaką bym nie dał to i tak robota leży i auto w stanie na złom i smnród w kabinie więc kolego nie chodzi mi o stawki bo na krajówce 130 dniówki to i tak za dużo bo połowa nie umie wrzucić plandeki na dach nie maja pojęcia jak się pasów używa że nie wspomne o spinaniu plandeki pod dach to to uż jest wogóle wymóg nie do zaakceptowania przez kierowce następna sprawa siedzenie w kabinie na zał czy rozł bo szanowny pan kierowca ą , ę, nie jest godny pomagać w zał czy rozł i będzie tak siedział pół dnia jak sierota i marnował mój czas i pieniądze to powiedz za co my szefowie firm transportowych ale tylko tacy jak ja którzy zaczynali od jednego auta i zęby zjedli na transporcie i widzą co robią pseudo kierowcy z tym zajebistym zawodem za co mamy płacić im więcej gdzie wiadomo że jak ja bym tam był nie kierowca to by już było załadowane czy rozładowane i jedziemy dalej no wiec powiec co ma stawka do tego kiedy jest zero zaangarzowania b rak mózgu nie pozwala im pojąć że to oni prowadzą firmę ja tylko już teraz klepie ładunki pilnuje stawki itd choć jak mam okazje to jade z przyjemnością w trase bo odpoczywam będąc w trasie nie widze co robią pseudo kierowcy . wczoraj już nie dałem rady wrzucic zdjęć bo mi się jeszcze 6 aut zjechało i przeładunki były plus drobne naprawy dzisiaj wrzuce jak wygląda ten bus po panie mateuszu pawlasu z gruduska a to był tylko jeden tydzień 5 dni i co zrobił z autem więc za co płacić
Kierowca to kierowca nie magazynier. Naszą pracą jest podjazd na załadunek otwarcie paki i pilnowanie czy dobrze ładuje magazynier oraz załatwienie dokumentów przewozowych. Kierowca to nie magazynier i nie ma obowiązku ładowania samodzielnie towaru. A 130 zł dniówki na krajówce to wcale nie tak dużo. 100 zł zarobisz pracując 8 godzin dziennie i wracając po pracy do domu a tu jednak jeździsz od poniedziałku do piątku. Zgodzę się z tym że niektórzy kierowcy mają smród bród w kabinie oraz na pace. Skoro tak pracują przez trzy tygodnie to nie chcę widzieć jak mieszkają :D Pozdrawiam

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”