konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Zablokowany
Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk
Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 13 gru 2017, o 17:25

ROM BEX transport pisze:jak jade 500km i mi się nudzi autostadą to mam pędzelek do malowania ścian w kabinie i se deske zamiatam raz byłem tak uoarty bo kuż był po stronie pasarzera ale 90 na blacie za dużym kurde se myśle no nie daje mi spokoju ten kurz to się w czasie jazdy przesiadłem na miejsce w srodku lewą kiero trzymam lewa noga na gaz i se zamiotłem fakt na spalanie już nie dałem rady spojrzeć ale fura git wszystko błysk to jedziem na rozładunek to takie jak już tu czytałem z pamiętnika panny jakiejś tam
Ty tak na serio? :roll:
..
Człowieku, Ty samych bez doświadczenia możesz wziąść za taką stawkę, im szybciej to zrozumiesz-tym lepiej dla Ciebie

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 13 gru 2017, o 19:11

oliwski ofszem masz racje ale z doświadczenia wiem że prostowany na zimno wytrzymuje bo te co miałem okazje prostować jeżdżą i nic im przynajmniej narazie nie dolega

Awatar użytkownika
piterol
Użytkownik
Użytkownik
Posty:71
Rejestracja:28 kwie 2015, o 17:47
Samochód:Renault Master
Firma:własna niestety
Uprawnienia:b,c

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: piterol » 13 gru 2017, o 19:52

Wolf pisze:
Naciąganie też jest bez sensu, słupki są alu więc każde zgięcie robi swoje, najprościej wyciąć złamany kawałek, wspawać w profil brakujący element, lub po prostu kupić drugi słupek, wg producenta wymiarowy słupek to koszt ok 500 netto + wysyłka, później takiego delikwenta docinamy na nasz wymiar robimy otwory montażowe do ramy i na nity do burty i odeskowania, tak najprościej i najszybciej i w sumie niewiele drożej niż usługa regeneracji, za pierwszym razem zdecydowaliśmy się na spawanie, ale był to pierwszy i ostatni raz, miało to kosztować 200 nettto, przy odbiorze (kolega poszedł) okazało się że kosztuje już 400 bo podobno tyle roboty było, kolega zamiast zadzwonić i się zapytać odebrał :(, później kilka razy dzwoniłem do tego warsztatu ale niestety szefa nigdy nie było (aha słupek dotarł do nich zdemontowany z podana wymaganą długością). Aha i u nas same zabudowy Carpolu, jako podręczne narzędzie zawsze jest nitownica,non stop mocowania desek odpadają, powoli zastanawiam się nad stałym ich przyspawaniem.
A ja myślałem, że tylko moje tak odpadają. Na weekendach to jak chce uniknąć towarzystwa to albo wyciągam nitownice albo rozkładam satelitę - spokój murowany

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 13 gru 2017, o 19:56

bober rozwiń się troche . stawka nic nie zmieni. każdy mówi że jest zajebisty. miałem kierowców z ce i też nic nie pokazali.nie wiem co ci napisać żebyś poją o co mi chodzi jak idziesz kopać rowy do roboty to na dzieńdobry dostajesz 12zł na godzine jak się wykażesz dostajesz 15 jak dalej widać że jesteś wart kasy to masz 22 i grupe ludzi do nadzoru a tu nie wiem czemu każdy gada daj mi 300 dniówki to ci pokaże jaki jestem zajebisty.gówno . większość kierowców nie potrafi poprawnie napisać cmr i ja na dzień dobry mam mu dać taką stawkę i sprzęt gdzie nie wiadomo komu powierzam sprzęt i moją opinie? w dupach się popprzewracało kierowcom bo sie na forum doczytali że tu się zarabia ale trzeba się na tym znać a nie że kowalski siedzi na olx szuka roboty no myśli prawko mam a to se zostane kierowcą co mi tam i przychodzi taki do mnie i mam dać 300 dniówki takiemu. nie będzie po mojemu chcesz zarabiać pokaż że jesteś wart tej kasy a nie błagać co by przyszli nie ważne kto byle jedz. u mnie tak niema. zapytam jutro bogdana czy moge tu podać jego nr zadzwońcie do niego jak się pracuje jak się zarabia zaznaczam przyszedł to był traktowany jak wszyscy zarabiał tyle co wszyscy i nic nie płakał z czasem sam swoim zaangarzowaniem wyrobił sobie stawke i szacunek i mam kierowce takiego jak ja. nie wiem czemu macie takie chore podejście najpierw daj w ciemno stawke i sprzęt i módl się żeby to był ten. przez brak prawdziwych kierowców na rynku spowodowanym tym że stara gwardia idzie na emeryture i gdzie się ogórkiem jeżdziło a miałem okazje nim jechać tam niema wspomagania kierownicy i klimy ciekawe ilu z was dało by rade zawrócić na trzy 8 tonowym autem bez wspomagania już niema kierowców w tym kraju bo każdy jest wygodny ja nie jade bo mi klima nie działa śmiać się chce. dlatego jest jak jest bo jest popyt z powodu braku kierowców i myślą wszyscy jak dadzą miliony to będzie zajebiście a wiesz co będzie będxzie dalej syf i robota leży bo połowa z tych kierowców to są właśnie ci kowalscy z olx

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 13 gru 2017, o 20:11

Akurat tu Cię rozumiem, ale Ty musisz zrozumieć że za taką stawkę nie przyjdzie nikt, jak nie ten przysłowiowy Kowalski.
Coś kosztem czegoś
Jakie wyjście z tej sytuacji? Dla Ciebie czekać, aż znowu Ci się trafi p.Bogdan..tylko że póki p.Bogdan się trafi, może Ci się trafić 9-ciu "Kowalskich".
Wytłumacz sobie co jest lepsze dla Ciebie.

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 13 gru 2017, o 20:31

WIDZE BOBER ŻE JESTEŚ CZEŚĆ

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 13 gru 2017, o 20:38

dawałem kase jak bogadanowi a mimo to było tych kowalskich mnóstwo i kase trzeba zapłacić bo w jego mniemaniu robote zrobił zajebiście a tylko ja wiem jak ją zrobił ale prawdy nie przyjmie do wiadomości nie rozumie że miał być tam na 16 a był na rano nie rozumie że nie czytelna kopia cmr mi nie przyjmie spedycja bo nie wie że trzeba docisnąć długpopis bo jest pięć kopi w jego mniemani wykazał się że daj mu jeszcze premie .i potem taki mówi o mnie że jestem dziad trans i tylko dlatego tu jestem żeby pokazać co się stało z tym zajebistym zawodem

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 13 gru 2017, o 20:57

jedno co zauwazyłem to że jak mnie niema to wszyscy są i 8 gości a jak zauwazą że jestem to nagle jest jeden takie pytanie do wszystkich z kąd to się bierze niema jaj do rozmowy czy co?.

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 13 gru 2017, o 21:12

bober gdzie jesteś czemu mi nie odpowiesz na proste tematy wolaleś się wyłączyć tak?

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 13 gru 2017, o 21:16

ROM BEX transport pisze:bober gdzie jesteś czemu mi nie odpowiesz na proste tematy wolaleś się wyłączyć tak?
Mam dużo innych zajęć, jak mam wolną chwilę to jestem na forum.
Więc jak to chcesz rozwiązać wszystko?

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”