konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,
Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 20 lis 2017, o 08:09

no ok nie mają obowiązku ładować czy pomagać al jaka to robią to jadą szybciej bo magazynierzy mają w dupie jak nie pogonisz nie pobiegasz nie pomożesz czasem samemu trzeba zał rozł to potem w piątek się okazuje że wyjechane jest połowa normy bo reszte czasu czekał na magazynierów były by lepsze stawki gdyby to rozumieli bo ja dając im stawke nie muszą się martwić o to ile zarobi ale ja musze patrzeć na km i czas jak mi norm nie wyrabiają to z czego dać więcej ??????

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 20 lis 2017, o 08:10

nie umiem dodawać zdjęćmówi mi że za duży rozmiar pliku może podpowie kto jak to ogarnąć kompresacja plików nie pomogła. tego połamanego już naprawiłem jedzie dzisiaj nowy kiero ciekawe co pokaże

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 20 lis 2017, o 08:21

do bober kolego chciałem rozmawiać z tym kierowcą auto zostało mi podrzucone w nocy pod bramę i nie odbierał telefonów do teraz nie oddał kasy z paliwa po prostu pełny olew sprawy po drugie ja się nie użalam tylko się dowiedziałem bokiem że mnie tu ktoś oczernia za plecami bo w oczy ci nikt nic nie powie jak chłop tylko jak dzieci dlatego się tu zalogowałem żeby pokazać jak to wygląda też z drugiej strony a nie tylko od kierowcy. jak narazie żaden się nie odezwał i nie spodziewam się rewelacji od tych co u mnie jezdzili czas pokaże

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 20 lis 2017, o 12:08

ROM BEX transport pisze:do bober kolego chciałem rozmawiać z tym kierowcą auto zostało mi podrzucone w nocy pod bramę i nie odbierał telefonów do teraz nie oddał kasy z paliwa po prostu pełny olew sprawy po drugie ja się nie użalam tylko się dowiedziałem bokiem że mnie tu ktoś oczernia za plecami bo w oczy ci nikt nic nie powie jak chłop tylko jak dzieci dlatego się tu zalogowałem żeby pokazać jak to wygląda też z drugiej strony a nie tylko od kierowcy. jak narazie żaden się nie odezwał i nie spodziewam się rewelacji od tych co u mnie jezdzili czas pokaże
Nie wchodzę w polemikę. Daj chłopakom godziwie zarobić , to zaczną się odzywać ;)

Awatar użytkownika
DawidBusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 lis 2017, o 17:46
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: DawidBusiarz » 20 lis 2017, o 22:09

ROM BEX transport pisze:no ok nie mają obowiązku ładować czy pomagać al jaka to robią to jadą szybciej bo magazynierzy mają w dupie jak nie pogonisz nie pobiegasz nie pomożesz czasem samemu trzeba zał rozł to potem w piątek się okazuje że wyjechane jest połowa normy bo reszte czasu czekał na magazynierów były by lepsze stawki gdyby to rozumieli bo ja dając im stawke nie muszą się martwić o to ile zarobi ale ja musze patrzeć na km i czas jak mi norm nie wyrabiają to z czego dać więcej ??????
Powiem tak. Jak kierowcy zależy żeby szybko trasę przejechać i odpocząć to będzie poganiał magazyniera. Ja zawsze zawracam dupe magazynierom i szybko ładują żeby mieć spokój. Będzie lepsza kasa zobaczysz że będzie więcej chętnych do pracy i normalnych.

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 24 lis 2017, o 23:02

do dawid busiarz powiec co to jest normalna kasa ile trzeba płacić żeby przyszli ludzie z powołania nie tylko tacy co się takimi robią . godzine temu zjechałem do chaty z trasy po rozł na złotych tarasach w wawie masakra jakie korki dzisiaj były 500m jechałem 40 minut swietokrzyska anny plater kaput wszystko ale dobra do tematu ładowałem wczoraj gdansk na te właśnie tarasy i zajeżdzam dupa stoimy do rana towar nie gotowy w południe ruszyłem sam oklejałem towar żeby pogonić sam rozładowałem ile trzeba płacić za tak proste rzeczy to jest praca kierowcy kierowcy który się urodził kierowcą więc powiedzcie mi bo może nie wiem ile trzeba za to zapłacić albo może ionaczej ile trzeba zapłacić komuś kto się nazwał kierowcą żeby go zachęcić do pomocy przy jego robocie ja tu nie jestem po to żeby kogoś obrazić żeby się użalać nad sobą ale żeby pokazać co się stało z tym zawodem gdzie banda gówniarzy psuje opinie ludziom na przykład na tym forum którzy z tego żyją i cieszą się jak w niedziele o 3 ruszają w trase gdzie to jest ile z tego zostało jak nie będziemy walczyć o to to zawód zejdzie na psy jak już nie zszedł .więc czekam na odpowiedz ile trzeba dać

Awatar użytkownika
DawidBusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 lis 2017, o 17:46
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: DawidBusiarz » 24 lis 2017, o 23:19

W międzynarodówce za samodzielny rozładunek lub załadunek firmy zlecające jak już chcą żeby kierowca to zrobił to płacą kierowcy do kieszeni 50 euro. Zapytaj się pierwszego lepszego kierowcy międzynarodówki czy tak jest faktycznie bo ja na trasie spotykałem kierowców którzy nic nie zrobią. Zazwyczaj przy dojeździe na rozładunek mówią że chcą 50€ bo inaczej będą czekali do bólu. Krajówka to inna bajka bo tu są zł nie euro to chociaż 50-100 zł i jestem pewny że każdy kierowca by był bardziej chętny.

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 25 lis 2017, o 10:31

no to jak teraz minimalnąstawkę za km mam 1,5 netto to bym musiał mieć 1,8 netto żeby dla niego było jak wypadnie ręczna robota a kto tyle daje to bym musiał doładunki dodatkowe brać i znowu marudzenie bo przeładowany już to przerabiałem

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 25 lis 2017, o 11:09

i yto jest taka gadka o niczym ciągle jest brak zaangażowania każdy by chciał dostać 5 tyś i żeby magazyn sam otwierał i zamykał auto jak pada albo zimno wczoraj na załadunku w gdańsku kierownik był zajebiście zdziwiony bo pomagałem pakować nie gotowy towar na wawe bo było ich dwóch a towaru całe auto i co w tym dziwnego na rozładunku w wawie powiedzieli mi że widzą pierwszego kierowce spiętego po dach i co wozi drabine jak wszyscy tylko że nie widzieli by jej ktoś urzywał bo przeważnie to po 3 oczka spiete są ile sięgnie nic poza a drabiny u mnie są na każdym i widze w piątek który spina zawsze a który w piątek na zjazd żebym go nie opier... po plandece widać i po kołnierzach przy dachu jak są podwinięte od szrpania przez wiatr w trasie się nie pucuje że moja firma rozmawiam z kierowcami pytam jednego na parkingu w błoniach czemu se nie zepniesz do dacu będzie ci mniej palił i zabudowa dłużej pojezdzi a on mi na to a miał drabine . w piątek zepne pytam ile ci pali 12,5 i mu tłumacze żeby chociaż spróbował spioł jeden tydzień i zobaczy różnice a on do mnie a to w dupie mam ja leje nie za swoje szefowa płaci i co miałem mu powiedzieć odeszłem bo bym go musiał w pysk strzelić i tyle o to chodzi przychodzą do roboty to gdzie nie byli co nie wiezli no na kolanach dziękować bogu że przyszedł do pracy przykład z wczoraj nowy kiero 5 lat na ue jak twioerdzi ok jedz pierwszy ładunek zał frydek mistek w cz żut beretem git stawka 1000 jedziem moja klepła wysłała adresy smsem ja byłem w trasie rozładunek miał w juzefowie 23-460 pojechał na następny dzień dzwoni do mnie jakiś koleś gdzie jest towar z czech no to mówie że powinno być już dawno na miejscu a ten do mnie że kierowca jest w juzefowie to fakt tylko że pod warszawą no i gdzie to doświadczenie? kto jedzie po nazwie nie po kodach a to taki przykład ostatni ile róznych zapomniałem . mało to w ponedziałek zaczną dzwonić bo nie zabrane są dwa ładunki z 23 coś tam bo miał klepnięte dalej i co tu mówić pisać po prostu niema ludzi do roboty

Awatar użytkownika
DawidBusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 lis 2017, o 17:46
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: DawidBusiarz » 25 lis 2017, o 14:39

To faktycznie trafiasz na debili.

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”