Przeróbka kabiny Fiat Ducato

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
vovazmarynowa
Posty:1
Rejestracja:4 lis 2017, o 00:20
Samochód:Fiat Ducato
Firma:Shemeha Trans
Uprawnienia:Wszystkir
Przeróbka kabiny Fiat Ducato

Post autor: vovazmarynowa » 4 lis 2017, o 00:31

Witam Panowie,
Mam pytanie odnośnie przerobienia kabiny w busie. Chciałbym pozbyć się bocznych foteli aby zwiększyć miejsce na lodówkę i inny sprzęt. Macie porady dotyczące tej kwestii? Jeśli byłaby możliwość wysłania wideo tejże przeróbki byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Przeróbka kabiny Fiat Ducato

Post autor: jarekvolvo » 4 lis 2017, o 14:56

Wiele - aby nie powiedzieć większość z busów nie ma prawych foteli bądź ma je w formie szczątkowej. Wtedy miejsca na zabudowę jest mnóstwo, pod warunkiem, że będzie to "z głową" i nie spowoduje zagrożenia. Jeden z kolegów ma np. dużą lodówkę "hotelową" i mikrofalówkę - oba "pędzone z przetwornicy, zabudowane w "regale" zmontowanym przez stolarza... .
Inną sprawą może być upierdliwość służb kontrolnych, które mogą przyczepić się, że auto rejestrowane na trzy osoby ma mieć trzy miejsca, choć ja jak na razie spotkałem się tylko z dwoma takimi przypadkami... .
Z relacją video może być gorzej, bo wszędzie króluje własna fantazja. Jedynie ogólnym założeniem jest pozostawienie miejsca na nogi tak, aby mona było usiąść na postoju prostopadle do kierunku jazdy... .
Ja mogę Ci podsunąć jedynie koncepcyjny, przedprototypowy pomysł na kuchenkę i zlew - to na razie pierwsza przymiarka, bez wymiarowania i mocowania - blat 100 x 50 z kampera... .
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”