www.spedcom ponawia zaproszenie do jazdy z Nami

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
spedcom
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:19
Samochód:bus
Firma:spedcom
Uprawnienia:b
www.spedcom ponawia zaproszenie do jazdy z Nami

Post autor: spedcom » 24 paź 2017, o 20:40

Formułki znamy.
A my busy plandeki prowadzimy 8-10-12-15ep kraj,zagranica.
Oczywiście płacimy.
logo_rgb.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: www.spedcom ponawia zaproszenie do jazdy z Nami

Post autor: Dychu » 24 paź 2017, o 21:41

Spedcomie :-), to już spam bo jest ogłoszenie Wasze, odpowiedziałem i napisałem kilka słów na Wasz temat a tu ponownie reklama !! :-). Proszę poczytajcie najpierw a później walcie następne :-) :

viewtopic.php?f=2&t=3046&p=19363#p19363

Zaproszenie zostało przyjęte i jedziemy z Wami a za 1.5 miesiąca, napiszę forumowiczom czy warto jechać z Wami czy raczej nie :-). Znany jestem w sieci z tego, że pisze prawdę i nie robię z białego czarnego więc poczekajmy z ogłoszeniami następnymi na konkrety dla forumowiczów bo daliśmy sobie czas na testy :-).
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: www.spedcom ponawia zaproszenie do jazdy z Nami

Post autor: Dychu » 24 mar 2018, o 16:59

Pojeździliśmy i czekałem na możliwość napisania, jak spłyną pieniąszki, taki miałem układ z moim pracodawcą.
Podsumowując : Dramat i nie polecam, plus, że jak jeździłem, miałem sporo kilometrów ale po ile....spedytorki to dramat ale powiedzmy sobie szczerze, nie wiele mają do powiedzenia bo czuwa nad nimi 24h prezes który uważa zacytuje..." no tak Panie Pawle ale mogliśmy jeszcze z pana kierowcy 25% wycisnąć...", brawo prezesie, szkoda, że co innego obiecujesz na spotkaniach i nie pokazujesz swojego, prawdziwego oblicza więc teraz może ja to zrobię ażebyś już innych nie wydymał.
Lubicie hardcore gdzie kierowca jest nikim a Wy jako samozatrudnieni dostajecie ochłapy i też musicie sie martwic czy nawet to dostaniecie ? spróbujcie z tą firmą....

Awatar użytkownika
spedcom
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:19
Samochód:bus
Firma:spedcom
Uprawnienia:b

Re: www.spedcom ponawia zaproszenie do jazdy z Nami

Post autor: spedcom » 17 maja 2018, o 12:10

Witam Wszystkich. Skomentuje, bo szczena opada z bzdur które wypisuje Pan Dychu. Krótko i na temat. Nawet jednego kółka nie udało się dokończyć z Panem Dychu. Dychu jeździ jak chce i kiedy chce. Ustalane terminy fix ze spedytorem ma w nosie. Staraliśmy się być elastyczni, gdyż Pan Dychu na forum chwali się doświadczeniem i chęcią do pracy. Nic bardziej mylnego!!!!!! Zawalone terminy dostawy kilkukrotnie. Pan Dychu, jeździ z ładunkami po znajomych, na zakupy itd zbaczając z kursu np o 300km i zawalając termin dostaw FIX. Gdy mu się zwraca uwagę zaczyna ubliżać i przeklinać. Rozwiązaliśmy umowę z Firmą Pana Dychu na podstawie pisma JEGO SZEFA ,który go oczywiście zwolnił bo tak jak i my rozłożył ręce. CYTUJĘ TEKST ROZWIĄZANIA UMOWY NAPISANYM PRZEZ SZEFA PANA DYCHA !!!! W ZWIĄZKU Z UŻYWANIEM WULGARNYCH SŁÓW , ORAZ NIE DOTRZYMANIA TERMINÓW DOSTAW , PROSZĘ O ROZWIĄZANIE UMOWY W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM. Panie DYCHU , proszę nie wkręcać forumowiczów i oczerniać Naszej Firmy . Od rozstania się z Naszą firmą został Pan zwolniony przez kolejnych pracodawców. Wszyscy zgodnie mówią o Pana osobie. Proszę darować sobie fałszywe komentarze. Osobom zainteresowanym wyślemy skany rozwiązania umowy i sms na privat. Nie polecam współpracy !!!!

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: www.spedcom ponawia zaproszenie do jazdy z Nami

Post autor: TROLL » 17 maja 2018, o 14:59

No to mamy kolejny kwiatek Cwaniaczka Dycha , Uzdrowiciela Polskiego Busiarstwa .
Po raz kolejny okazuje się , że to Kłamca , Oszust Siferzyna Dychu .

Ile to już: 7:0


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: www.spedcom ponawia zaproszenie do jazdy z Nami

Post autor: piotr152 » 17 maja 2018, o 15:07

Witam,mogę szczerze powiedzieć że do firmy Spedcom nie można mieć zarzutów, pracowałem z nimi parę miesięcy i jest ok, oczywiście stawka jest kwestią "gustu"przewożniką ale to każdy ją sobie ustala z właścicielem firmy Spedcom ,w każdym razie polecam.

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: www.spedcom ponawia zaproszenie do jazdy z Nami

Post autor: 0liwski2nd » 19 maja 2018, o 20:31

spedcom pisze:Witam Wszystkich. Skomentuje, bo szczena opada z bzdur które wypisuje Pan Dychu. Krótko i na temat. Nawet jednego kółka nie udało się dokończyć z Panem Dychu. Dychu jeździ jak chce i kiedy chce. Ustalane terminy fix ze spedytorem ma w nosie. Staraliśmy się być elastyczni, gdyż Pan Dychu na forum chwali się doświadczeniem i chęcią do pracy. Nic bardziej mylnego!!!!!! Zawalone terminy dostawy kilkukrotnie. Pan Dychu, jeździ z ładunkami po znajomych, na zakupy itd zbaczając z kursu np o 300km i zawalając termin dostaw FIX. Gdy mu się zwraca uwagę zaczyna ubliżać i przeklinać. Rozwiązaliśmy umowę z Firmą Pana Dychu na podstawie pisma JEGO SZEFA ,który go oczywiście zwolnił bo tak jak i my rozłożył ręce. CYTUJĘ TEKST ROZWIĄZANIA UMOWY NAPISANYM PRZEZ SZEFA PANA DYCHA !!!! W ZWIĄZKU Z UŻYWANIEM WULGARNYCH SŁÓW , ORAZ NIE DOTRZYMANIA TERMINÓW DOSTAW , PROSZĘ O ROZWIĄZANIE UMOWY W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM. Panie DYCHU , proszę nie wkręcać forumowiczów i oczerniać Naszej Firmy . Od rozstania się z Naszą firmą został Pan zwolniony przez kolejnych pracodawców. Wszyscy zgodnie mówią o Pana osobie. Proszę darować sobie fałszywe komentarze. Osobom zainteresowanym wyślemy skany rozwiązania umowy i sms na privat. Nie polecam współpracy !!!!

Dychu - wzywamy cie do tablicy.... :lol: Dychy w ciągu roku miał chyba ze 12 firm... każda na jedno kółko. czy jak....?
I każda firma jest zła....
Dychu chciał "uzdrowić" system i zawiązać coś jakby zrzeszenie/stowarzyszenie... a założył firmę na osoby trzecie... która to firma ma łoić innych kierowców....
Ile to kwiatków wyjdzie niebawem na temat tego krętacza....??

Byłem jednym z nielicznych którzy dostrzegli i w porę zareagowali - za co od DYCHA dostałem tu BANA.... Ale dzięki temu uratowałem przynajmniej kilku przed współpracą z tym niby DYCHU.. Kto wie... :lol:

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: www.spedcom ponawia zaproszenie do jazdy z Nami

Post autor: piotr152 » 20 maja 2018, o 06:56

Witam.niestety "kolega"Dychu z tego co wynika pisał co innego a robił co innego,czytałem na innym portalu źe od niektórych naszych kolegów próbował "wyciągnąć "pieniądze bardzo nieładnie a mówiąc szczerze takie działania mogą podchodzić pod paragraf, jest to kolejny przykład jak branża transportowa jest "skorodowana"różnym elementem ludzkim i jak bardzo trzeba być czujnym bo "wróg"może czaić się wszedzie i proponuje przy okazji zakończyć wątek Pana "dycha"bo nie wart jest naszego czasu. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: www.spedcom ponawia zaproszenie do jazdy z Nami

Post autor: BoberKSG » 20 maja 2018, o 08:14

Panowie tak na przyszłość : jeżeli ktoś nie potrafi odpowiadać sensownie na zarzuty, tylko ucinac temat, mając przy tym rzekomo tyluletnie doświadczenie jako kierowca to jest to zwykły kretacz i "król parkingu".
Co on to nie jest, gdzie nie był, ile to nie ma pieniędzy - ale przyjdzie by go fajką poczestowac.
Ja w porę się zorientowalem co to za pasożyt :) niejednokrotnie pisząc swoje zdanie, nawet do moderatora. Ale bez echa.
Na przyszłość do zarządzających: Wy nie wiecie z kim macie do czynienia, kogo mianujecie na tak odpowiedzialne "stanowiska"?!
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”