Poprowadzę busy po Europie

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Evolve
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:24 paź 2017, o 14:30
Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Evolve » 24 paź 2017, o 14:42

Witam,

Szukam do współpracy chętnych przewoźników posiadajacyh busy 8, 10 ep.

Posiadam doświadczenie w pracy w spedycji. Od jakiegoś czasu prowadzę busy na własną rękę i firmy są bardziej zadowolone jak współpracując ze spedycją.

Posiadam dostęp do giełd, bazę klientów.

Zlecenia w stawkach od 0,35 EUR/km minnimum wzwyż brane bezpośrednio na firmę przewoźnika.
Obroty 3 tygodniowe ok 5000 EUR

Wynagordzenie prowizyjne.

Zarobek Twojej firmy to zarobek Mojej firmy.
Zapraszam zainteresowanych

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Dychu » 24 paź 2017, o 15:48

Witaj,
Wszystko bardzo fajnie ale brak profesjonalizmu :-), podaj proszę nazwę firmy którą reprezentujesz i jakiś kontakt telefoniczny.

Awatar użytkownika
Evolve
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:24 paź 2017, o 14:30

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Evolve » 24 paź 2017, o 16:04

Nie jest to brak profesjonalizmu, tylko nie mam zamiaru upubliczniać swoich danych wszystkim, którzy są nie zainteresowani np: "byłej spedycji w ktorej pracowałam".
Jest coś takiego jak wyślij wiadomość , w ten sposób jeśli ktoś jest zainteresowany to jak najbardziej otrzyma wszystkie szczegóły.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Dychu » 24 paź 2017, o 16:09

OK, wysyłałem mail i czekam na kontakt. Aż tak bardzo zalazłeś za skórę spedycji w której pracowałeś ? :-).

Awatar użytkownika
Evolve
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:24 paź 2017, o 14:30

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Evolve » 24 paź 2017, o 16:14

Kasia, miło mi ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Dychu » 24 paź 2017, o 16:26

Kasiu...wysłałem Ci maila z prośbą o dane firmy, kontakt telefoniczny i opisałem co mnie interesuje a na to otrzymuje odpowiedź... " Kasia, miło mi"... Mnie też Kasiu miło ale to nie randka w ciemno a biznes więc jeśli tak podchodzisz do tematu który czytają forumowicze, to wszystkiego dobrego na nowej drodze :-)....randkowej bo biznesowej raczej nie ta bajka :-).
Zacytuje Twoje słowa... "Zarobek Twojej firmy to zarobek Mojej firmy."...
Mam rozumieć, że ta Twoja firma to KASIA SHOW COMPANY LIMITED ? :-).

Oczywiście po takiej reklamie, już wszystkie bossy dzwonią do Ciebie i oddają wszystkie swoje busy...dzwonić też nie mogą bo telefon utajniony więc pozostaje PW...

Awatar użytkownika
Evolve
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:24 paź 2017, o 14:30

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Evolve » 24 paź 2017, o 21:09

Słuchaj "Dychu" po wielu postach widzę, że przyjemoscią dla Ciebie jest wywyższać sie nad innymi i robić z siebie "lepszego" ...dawać jakieś sgłupie komentarze!....
Napisałam "Kasia miło mi", ponieważ piszesz do mnie jak do płci przeciwnej!!
Na meila jeszcze nie odpowiedziłam, ponieważ widzę, że w przeciwieństwie do Ciebie mam mniej czasu, żeby od razu odpowiadać na meile...co z tego wynika? Ano pewnie mam więcej pracy jak Ty! ....pewnie pracuję nad zleceniami dla moich przewoźników! ') ...
Zabieram się, za odpowiedz na Twojego meila, ale po tych odpowiedziach zastanawiam się, czy chciałabym takiego kompana w interesach....lekko gburowatego!

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Dychu » 24 paź 2017, o 21:36

Evolve pisze:Słuchaj "Dychu" po wielu postach widzę, że przyjemoscią dla Ciebie jest wywyższać sie nad innymi i robić z siebie "lepszego" ...dawać jakieś sgłupie komentarze!....
Napisałam "Kasia miło mi", ponieważ piszesz do mnie jak do płci przeciwnej!!
Na meila jeszcze nie odpowiedziłam, ponieważ widzę, że w przeciwieństwie do Ciebie mam mniej czasu, żeby od razu odpowiadać na meile...co z tego wynika? Ano pewnie mam więcej pracy jak Ty! ....pewnie pracuję nad zleceniami dla moich przewoźników! ') ...
Zabieram się, za odpowiedz na Twojego meila, ale po tych odpowiedziach zastanawiam się, czy chciałabym takiego kompana w interesach....lekko gburowatego!
A masz może jakieś inne sensowne argumenty ? :-). Jestem kierowcą busa i jeśli to dla Ciebie "wyższa" sfera to bardzo mi przykro, nie chciałem Cię urazić :-). Różnica może między nami jest taka, że ja prowadzę działalność od 25 lat i znam pewne zasady w interesach, Ty chcesz wejść w interesy i już na początku dajesz ciała przysłowiowo. Co mnie boli ? Boli mnie to, że ludzie w PL chcą robić interesy, zabierają się za coś o czym nie mają pojęcia i zamiast czasami słuchać, to zabierają się za krytykę lub wymądrzanie i to już standard. Chcesz zachowywać się jak biznes woman, to zachowuj się tak i traktuj partnera biznesowego godnie a nie jak kompana do kufla piwa. To mnie boli Kasiu i nie moim celem jest Cię atakować, to Twój biznesik i Twoje małpy. Poczytaj ile takich ogłoszeń jest na forum, na O;X itd., czy uważasz, że ludzie którzy mają poukładaną spedycje, mają coś do zaoferowania przewoźnikom, tak się właśnie zachowują i reklamują ? Nie Kasiu, dlatego grzecznie zaproponowałem ażebyś to troszkę stuningowała i tyle a tu już atak i i z innej beczki bo brak konkretów i argumentów w przedmiotowym temacie czyli propozycji współpracy :-). Na większość ogłoszeniodawców odpowiadam czyli dzwonie i sprawdzam i pewnie myślisz dlaczego....ano dlatego ażeby ktoś przypadkiem nie wdepnął w gówno którego jest masa na rynku. Oczywiście nie twierdzę, że Ty do nich należysz ale delikatnie Cię zaczepiłem i już nie mam więcej pytań i nie chcę nawet dzwonić, sorry Kasiu, to nie ta bajka.
Wybacz jeśli Cię gdzieś uraziłem ale nie to było moim celem.

Pozdrawiam.

P.S. Tutaj Twoje ogłoszenie brzmi troszkę inaczej :-) :
https://etransport.pl/forum224493.0.html

Tu sprzedajesz cukier :
http://gieldaspozywcza.pl/Oferta/sprzed ... 95996.html

Tu znów pallet świerkowy:
http://www.ebiomasa.pl/gielda-biomasy/7 ... erkowy-6mm

Bardzo uniwersalna z Ciebie kobieta :-) ale niech nasze busy jadą jednak ze spedycją inną :-).

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: orys » 24 paź 2017, o 22:12

Dychu, Kasia ma rację.

Ty byś chciał, żeby każdy mający jakąś propozycję biznesową od razu na dzień dobry podawał swoje dane, adres, nip, pin do karty kredytowej i numer buta teściowej. A tymczasem Ty masz tyle do powiedzenia w każdym wątku, a ja do dziś nie wiem, jak się nazywa Twoja firma?

Jeśli nie jesteś zainteresowany (a nie jesteś, bo przecież dopiero co wszedłeś w układ z inną firmą, o czym pisałeś a Kasiowe stawki uważasz za zbyt niskie, o czym też pisałeś) to po co w ogóle dupę zawracasz?

Przyszła, złożyła propozycję (z której jasno jak dla mnie wynika, że dla nikogo nie pracuje, oferuje swoje osobiste usługi... erm, w dobrym sensie znaczy ;-) ) jak jesteś zainteresowany, to się możesz kontaktować, jak nie jesteś, to olej. Przecież nie oszukuje, nie spamuje po chamsku, w czym problem? A jeśli przeszła na swoje, to nic dziwnego, że nie chce, żeby potencjalni byli pracodawcy dowiedzieli się na przykład, że wyniosła z firmy bazę klientów, nie? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Dychu » 24 paź 2017, o 22:28

orys pisze:Dychu, Kasia ma rację.

Ty byś chciał, żeby każdy mający jakąś propozycję biznesową od razu na dzień dobry podawał swoje dane, adres, nip, pin do karty kredytowej i numer buta teściowej. A tymczasem Ty masz tyle do powiedzenia w każdym wątku, a ja do dziś nie wiem, jak się nazywa Twoja firma?

Jeśli nie jesteś zainteresowany (a nie jesteś, bo przecież dopiero co wszedłeś w układ z inną firmą, o czym pisałeś a Kasiowe stawki uważasz za zbyt niskie, o czym też pisałeś) to po co w ogóle dupę zawracasz?

Przyszła, złożyła propozycję (z której jasno jak dla mnie wynika, że dla nikogo nie pracuje, oferuje swoje osobiste usługi... erm, w dobrym sensie znaczy ;-) ) jak jesteś zainteresowany, to się możesz kontaktować, jak nie jesteś, to olej. Przecież nie oszukuje, nie spamuje po chamsku, w czym problem? A jeśli przeszła na swoje, to nic dziwnego, że nie chce, żeby potencjalni byli pracodawcy dowiedzieli się na przykład, że wyniosła z firmy bazę klientów, nie? :)
Wiem , wiem tylko kolego zapomniałeś już chyba czytać ze zrozumieniem w tej Twojej Szkocji....więc Ci pomogę i cytat Kasi : .."Zarobek Twojej firmy to zarobek Mojej firmy."....
Jeśli Kasia podaje się jako firma to ja logicznym jest, chciałbym wiedzieć podstawy, jaka firma ma prowadzić moje busy, kto ją reprezentuje i troszkę info ale to dla Ciebie chyba za trudne prawda ? :-). Nigdzie nie napisałem, że mnie nie interesują stawki bo małe ale też dodałeś od siebie coś jak zawsze zresztą.
Ażeby rozwiać wątpliwości, zabawmy się inaczej, mój mail wysłany grzecznie do Kasi ;

"...Witaj,
OK niech Ci będzie ale nadal uważam, że jak firma nie chce się ujawnić, ma
coś do ukrycia :-).
Ja akurat chce wstawić na próbę dwa busy nowe, 8 i 10 EP, 2 kierowców z
pełnym ADR więc podaj proszę dane firmy i telefon kontaktowy, imię,
nazwisko i może się dogadamy.
Pozdrawiam,
Andrzej".....

Otrzymałem "biznesową", partnerską i bardzo rzeczową odpowiedź .. "

Proszę mój telefon: +48 .......,

Jesteś poważnie zaintereswany to dzwoń. Ja nie bede bawila sie w jakies przesluchania.

Jesteś niesprawiedliwy tylko, że publicznie psujesz na wstepie opinie o kims, kto poważnie podchodzi do tego co robi i chce zarabiac pieniądze....widocznie Lubisz To.

PA :)...."

Bardzo biznesowo i zachęcająco do współpracy.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”