Spedcom spedycja krajowa i międzynarodowa zaprasza.

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
spedcom
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:19
Samochód:bus
Firma:spedcom
Uprawnienia:b
Spedcom spedycja krajowa i międzynarodowa zaprasza.

Post autor: spedcom » 11 paź 2017, o 10:57

Witam Wszystkich zainteresowanych. Zapraszam do współpracy Przewoźników z samochodami bus plandeka 8-10-12-15ep. Nasza specjalizacja to prowadzenie busów na terenie kraju 5 dni poniedziałek-piątek i zagraniczne 3/1. Sprawdź nas www.spedcom.eu

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Spedcom spedycja krajowa i międzynarodowa zaprasza.

Post autor: Dychu » 24 paź 2017, o 17:28

Witam,
A więc odniosę się do ogłoszenia jak do większości i napiszę kilka słów. Zadzwoniłem do spedycji, bardzo miła i rzeczowa rozmowa. Umówiłem się na spotkanie i pojechałem do Krakowa. Bardzo konkretny Pan Jacek mnie przyjął, Prezes firmy i po większości ustaleń, poprosiłem o spedytora gdyż jak zawszę, chciałbym wiedzieć z kim mamy pracować i doprecyzować pewne zasady które powinny obowiązywać obie firmy. Wyglądało to wszystko na bardzo profesjonalne podejście i zdecydowałem się podpisać umowę i zaakceptowałem warunki. 30 października we dwóch na dwa busy ruszamy w Europę. Stawki może nie rewelacyjne ale spedycja i prezes, wyglądają na bardzo fajnie poukładanych i wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie dlatego to wybrałem taką opcję ale umówmy się, różnie w życiu bywa i więcej napiszę jak zjedziemy ok. 15 grudnia, wtedy to mogę się już bardziej rzeczowo odnieść do Spedcom. Nie traktujcie tego jako zachętny, reklamy tylko jako informacji. rozmawiałem z wieloma spedycjami i tylko ta wydawała mi się sensowna a czy miałem rację, tak jak napisałem, odpowiem po powrocie z pierwszej, 1.5 miesięcznej trasy dwóch busów.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Spedcom spedycja krajowa i międzynarodowa zaprasza.

Post autor: Dychu » 24 mar 2018, o 17:04

Cóż Panowie, spróbowałem ale jak niestety w więkoszści...była to pomyłka i wielki show który organizuje prezes, taka piramidka w stylu, brawo My...a więcej możecie przeczytać tu :

viewtopic.php?f=2&t=3072&p=21712#p21712

Reasumując : dramat i totalny kołchozik gdzie kierowca to maszynka do zarabiania dla nich pieniąszków, zero poszanowania. Stawki to ochłapy, obiecanych ADR nie było czyli pomyłka.

A może dam Wam jeden przykład...jak w pewnym momencie już nie wytrzymałem i napisałem spedytorowki kilka słów "brzydkich" bo w życiu są pewne zasady i nie możemy się dać dymać wiecznie, to spedytorek wydrukował te sms i poleciał na skargę do prezesa, prezes zadzwonił do mojego prezesa i powiedział : " Pani Pawle, zwolni pan pana Andrzeja, ja panu znajdę tańszego kierowce na OLX i jeszcze pan zaoszczędzi 500 zł i powracamy do tematu, mogliśmy jeszcze z kierowcy wycisnąć 25% więcej"....mój prezes miał jaja i podziękował prezesowi SPEDCOM za współpracę i wypowiedział im umowę. Sami sobie dopowiedźcie resztę, czy chcecie z takimi ludźmi pracować ? .

Dodać trzeba też uczciwie, Kierownik spedycji międzynarodowej z którym pojechałem, zachował sie na koniec ładnie, zabukował mi bilet na prom w takim czasie jakim chciałem i wyprowadził mnie ze Szwecji na kontynent, tyle trzeba mu przyznać, na koniec zachował się charakternie :-).

Awatar użytkownika
oliviaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:29 sty 2022, o 17:39

Re: Spedcom spedycja krajowa i międzynarodowa zaprasza.

Post autor: oliviaa » 30 sty 2022, o 17:29

A czy ma ktoś z was jakieś większe doświadczenie z firmą https://www.banextransport.pl ? Czy współpracujecie z nimi? Co możecie na ich temat napisać? Od jakiegoś czasu prowadzę firmę i teraz nawiązałam ciekawą współpracę z zagraniczną firmą. Dlatego poszukuję kogoś, kto dostarczy mi towar do Grecji...

Awatar użytkownika
mariolkaaa8
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:19 kwie 2023, o 19:36
Samochód:golf 5
Firma:Transport
Uprawnienia:B

Re: Spedcom spedycja krajowa i międzynarodowa zaprasza.

Post autor: mariolkaaa8 » 19 kwie 2023, o 19:40

Moim zdaniem w takiej sytuacji ważne jest by wybrać sprawdzoną firmę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”