Szuakm pracy - Wielkopolska, ale nie tylko.

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Dawido777
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:27 wrz 2017, o 15:23
Uprawnienia:B
Szuakm pracy - Wielkopolska, ale nie tylko.

Post autor: Dawido777 » 27 wrz 2017, o 15:45

Szukam pracy na busie do 3.5 tony w systemie maksymalnie 3/1. Kilka słów o mnie:
Posiadam około dwuletnie doświadczenie na busie z plandeką (przede wszystkim na Renault Master 10-paletowym). Pracowałem jako samozatrudniony na własnej działalności gospodarczej, która cały czas jest otwarta. Jeździłem po trasach praktycznie całej Unii Europejskiej, wliczając w to Wielką Brytanię, a także mniej popularne kierunki , jak Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Węgry czy Rumunia. Komunikatywny angielski, inne języki w stopniu podstawowym, pozwalającym się skomunikować na rozładunkach/załadunkach. Dotąd jeździłem pod spedycją FLASH (dawniej Roberts Europe) uważaną za jedną z bardziej wymagających w Europie. Jestem osobą niepalącą i niepijącą. Jeździłem w systemie 4/1 i dłuższym, ale nie ukrywam, że teraz interesuje mnie maksymalnie 3/1 . Jeżeli byliby Państwo zainteresowani moją osobą, zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego pod numerem: 504-910-819
Jestem z Poznania, ale jeżeli to nie jest problemem mogę podjąć współpracę z firmą z dowolnego województwa. Dość długo pracowałem na przykład dla firmy z Warszawy.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Szuakm pracy - Wielkopolska, ale nie tylko.

Post autor: Dychu » 30 wrz 2017, o 23:08

Witaj Dawido777,
Bardzo fajnie to napisałeś i konkretnie. Twoje doświadczenia w zupełności powinny wystarczyć porządnemu pracodawcy ale nie daj się kupić za grosze i moje rady to :
1/ Od razu, zastrzegaj , że nie robisz przeładunków powyżej 10% dopuszczalnej ładowności a unikniesz problemów w życiu i może nawet, dzięki temu uratujesz prawo jazdy i będziesz długo swój zawód wykonywał.
2/ Po określeniu i ustaleniu, za ile jeździsz, zapytaj co firma oczekuje za takie pieniąszki czyli ile kilometrów w tygodniu. Dla mnie, uczciwie dla obu stron, to ok. 4.000 km.tyg., 5 koła to już wyścig a więcej to dramat.
3/ Nie szukaj kilometrówki bo to nie bardzo uczciwe wg. mnie a to dlatego, że pojedziesz zaplombowany nie raz, odprawy Szwajcaria i inne kraje to masa straconego czasu za który nikt Ci nie zapłaci, tak samo przeprawy na wyspy czy postój na załadunkach. Uczciwa dniówka to 200 zł przy tak jak pisałem, max 4.500 km/tyg.

To podstawa no i autko, nie starsze niż 2 lata, pod dom.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dawido777
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:27 wrz 2017, o 15:23
Uprawnienia:B

Re: Szuakm pracy - Wielkopolska, ale nie tylko.

Post autor: Dawido777 » 1 paź 2017, o 23:08

Dzięki za odpowiedź. Nowego pracodawcę już znalazłem, także nieaktualne. Wyjeżdżam we wtorek. Co prawda nie będzie aż tak wspaniałych warunków, jak napisałeś, ale mimo wszystko uważam, że nowa firma jest bardzo w porządku. To o czym napisałeś wydaje mi się strasznie wyśrubowanymi wymaganiami (tylko z punktem pierwszym zgadzam się bez zastrzeżeń). Szukałem nowego pracodawcy jakieś trzy tygodnie (poprzedni zerwał umowę ze spedycją i wciąż szuka nowej lub w ogóle się zamknie), ale żadna oferta się do tego nie zbliżyła. Może są firmy, które oferują takie warunki, ale pewnie rotacja jest tam malutka i trzeba miesiącami czekać na wakat a na aż taki przestój nie mogę sobie pozwolić.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Szuakm pracy - Wielkopolska, ale nie tylko.

Post autor: Dychu » 3 paź 2017, o 16:33

Ostatnie dwie firmy takie miałem :-), teraz mam ofertę od 3 więc nie jest tak źle jak piszesz :-). Dlaczego zmieniłem ? W pierwszej idiota 20 letni spedytorek, w drugiej bosy boss któremu się lejce popiepszyły i chciał więcej i więcej więc co za dużo to i świnia nie zje :-). Zawsze będę szukał ideału chociaż wszyscy wiemy, że to prawie niemożliwe ale....jak nie szukasz, nie znajdziesz i nie rób błędu, ze zadowolisz się byle czym, to ciężka praca więc bez jaj, chcą kierowców, trzeba płacić i zapewnić jakieś warunki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”