Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z
Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: 0liwski2nd » 28 sie 2018, o 18:49

markiz pisze:Jaka stawka na początek jest realna?
UE, na własnej działalności gospodarczej
150-250 pln

A jakie kolega ma doświadczenie, zna jakieś języki, jakie uprawnienia, w jakim wieku..?
I czy kolega potrafi negocjować..??
czy blaszka, czy plandeka, czy winda...
Dlatego dałem Ci najniższe widełki i w zasadzie najwyższe

Awatar użytkownika
markiz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:28 sie 2018, o 17:27
Uprawnienia:B

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: markiz » 28 sie 2018, o 19:20

Dzięki!
Angielski bez najmniejszych problemów,
B bez dodatkowych uprawnień,
32
Firma pisze o 'gwarancji' na 15,5-16k km, rozliczenie na podstawie stawki per km
Ostatnio zmieniony 30 sie 2018, o 13:03 przez markiz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: 0liwski2nd » 28 sie 2018, o 21:14

A co Ci zaproponowali... wszystko z Ciebie trzeba wyciągać jak z przysłowiowego Wieśka..?

Awatar użytkownika
PanEXPRESS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:23 gru 2017, o 18:09

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: PanEXPRESS » 29 sie 2018, o 01:07

Za 150zl dniowki lepiej jest robić w biedronce lub w magazynie, a nie siedzieć 24h przez 3 lub 4 tygodnie w budzie, jeździć na zapalkach i jeść z miski jak pies, bo koła się muszą kręcić za wszelką cenę.

Ludzie, szanujcie siebie nawzajem, a przede wszystkim swoje zdrowie, bo zdrowia za pieniądze nie kupicie, a niektórzy "szefowie" traktują kierowcę jako część zamienną. A nie o to w tym wszystkim chodzi.

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: 0liwski2nd » 29 sie 2018, o 08:10

PanEXPRESS pisze:Za 150zl dniowki lepiej jest robić w biedronce lub w magazynie,
Ludzie, szanujcie siebie nawzajem.
Dokładnie tak jak piszesz.... Ale wiesz czym są tzw widełki...?
Szczególnie że tu dużo młodzieży po 18 lat szuka pracy. Autor nic o sobie nie napisał, zaledwie tyle ile może dostać.
Do tego jest raczej słabym negocjatorem, bo kto na busie dzisiaj jeszcze na DG się pcha.
Dlatego powtórzę:
0liwski2nd pisze: 150-250 pln

Awatar użytkownika
markiz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:28 sie 2018, o 17:27
Uprawnienia:B

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: markiz » 30 sie 2018, o 12:57

0liwski2nd pisze:A co Ci zaproponowali... wszystko z Ciebie trzeba wyciągać jak z przysłowiowego Wieśka..?
Gdybym miał jakąś propozycję to podałbym ją i zapytał Was o opinię :-) Problem w tym, że widzę się z gościem w poniedziałek i to niby on ode mnie oczekuje propozycji stawki per km.
0liwski2nd pisze:Autor nic o sobie nie napisał, zaledwie tyle ile może dostać.
Do tego jest raczej słabym negocjatorem, bo kto na busie dzisiaj jeszcze na DG się pcha.
32 lata, doświadczenie handlowca i managera, perfekt angielski, nowy w branży - nwm co jeszcze jest istotne dla Kolegi ;)

Do tej pory samozatrudnienie dlatego, że było bardziej opłacalne dla wszystkich - zarówno dla mnie, jak i mocodawców. Nwm jakie są standardy "na busach" stąd moje pytanie. Póki co znalazłem tylko, że "pracodawcy omijają płacę minimalną biorąc kierowców na DG"...

Wielkie dzięki za wszystkie informacje!

Szerokości

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: 0liwski2nd » 30 sie 2018, o 23:17

markiz pisze: 1 - Gdybym miał jakąś propozycję to podałbym ją i zapytał Was o opinię :-) Problem w tym, że widzę się z gościem w poniedziałek i to niby on ode mnie oczekuje propozycji stawki per km.

2 - 32 lata, doświadczenie handlowca i managera, perfekt angielski, nowy w branży - nwm co jeszcze jest istotne dla Kolegi ;)

3 - Do tej pory samozatrudnienie dlatego, że było bardziej opłacalne dla wszystkich - zarówno dla mnie, jak i mocodawców. Nwm jakie są standardy "na busach" stąd moje pytanie. Póki co znalazłem tylko, że "pracodawcy omijają płacę minimalną biorąc kierowców na DG"...

Wielkie dzięki za wszystkie informacje!

Szerokości
Ad.1 kilometrówka i to na DG.... widzę, ze nie tylko nie wiesz od czego zacząć, ale i ten Twój potencjalny szefunio sam nie wie co ma Ci zaproponować... odradzam zatem.

Ad.2 kompletnie nie na temat... no może angielski... on się na pewno przydaje.

Ad.3 - Sam byłem szefem oddziału bankowego... w życiu menagerowie nie pracowali na DG... coś słabo to widzę.
DG opłaca się OWSZEM.. ale nie dla Ciebie...

Po takich informacjach jakie podałeś - omijałbym taka propo szerokim ŁUKIEM.
nawet nie podałeś jakie narzędzia Ci zaproponowali.. czyli jakie auto z jakim wyposażeniem itd...

Awatar użytkownika
markiz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:28 sie 2018, o 17:27
Uprawnienia:B

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: markiz » 31 sie 2018, o 09:37

Sam nie znam konkretów. Dam znać po spotkaniu z prośbą o Waszą opinie. Nie jestem hura-optymistą i najbardziej mnie zastanawia dlaczego zależy mu na DG skoro większość już UoP daje.

Ps. Nie byłem managerem w banku ;)

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: 0liwski2nd » 31 sie 2018, o 11:05

markiz pisze:Sam nie znam konkretów. Dam znać po spotkaniu z prośbą o Waszą opinie. Nie jestem hura-optymistą i najbardziej mnie zastanawia dlaczego zależy mu na DG skoro większość już UoP daje.

Ps. Nie byłem managerem w banku ;)
Nie pchaj się w DG..
Chyba, że da CI jakąś porządna podstawę i opłaci ZUS.. Tylko że raczej tego nie zrobi skoro taki z niego centuś z tego co opisałeś..
Jeśli koniecznie chcesz u niego wystartować aby w ogóle zobaczyć czy chcesz to robić - to zaproponuj mu na pierwsze kółko Umowę Zlecenie na jakiś zdrowych warunkach.
Pamiętaj, że mając kilometrówkę ZAWSZE będzie Ci obcinał te realne km....
Będzie Ci wmawiał ze było tyle a tyle - bo BÓG Google Maps tyle podaje.. a Ty będziesz mu udowadniał że miałeś objazdy.. bo objazdów napotkasz masę.

I ogólnie dopytaj jakie dokładnie auto ma dla Ciebie... ? Jaki typ zabudowy, czy podwyższana jaka długa, czy z windą....?

Awatar użytkownika
markiz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:28 sie 2018, o 17:27
Uprawnienia:B

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: markiz » 1 wrz 2018, o 20:18

Przy DG i jeździe minimum 23 dni w miesiącu na plandece bez windy dostałem propozycje 31gr/km. Podziękowałem ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”