Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Koli
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:9 kwie 2018, o 21:05
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:B
Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: Koli » 9 wrz 2018, o 10:45

Właściwie to zastanawiam się tylko czy ........ tym już czy za 2 miesiące. Robota mi podoba, nawet bardzo, ale fakt faktem, w [cenzura] to się nie dam ładować i za darmo jeździć nie zamierzam.

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: 0liwski2nd » 9 wrz 2018, o 10:56

Koli pisze:Właściwie to zastanawiam się tylko czy ........ tym już czy za 2 miesiące. Robota mi podoba, nawet bardzo, ale fakt faktem, w [cenzura] to się nie dam ładować i za darmo jeździć nie zamierzam.
Twoje życie, Twoje pieniądze, Twoja decyzja.... chcesz to jeździj...tylko po co zadajesz nam pytania skoro i tak nic z tym nie zrobisz i za 6 miechów zadasz takie samo pytanie?

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: TROLL » 9 wrz 2018, o 12:41

wcześniej , z końcem roku .

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: BoberKSG » 9 wrz 2018, o 14:00

Kolego Koli..
Jesteś dymany bez skrupułów, ale tak jest jak się jeździ na kilometrowce. Tak jest od zawsze, na zawsze. Zgodziles się na taką stawkę i taki charakter wynagrodzenia i myślałeś, że kilometry sam sobie wyliczysz?
Twój szef zanim rozpoczniesz trasę, już wie ile kilometrów zrobisz i ile zarobisz. Tyle.
A to że to lubisz tą pracę, nie czyni Cię bohaterem. Jeżeli raz na 3-4 tygodnie zabraknie Ci tych 1500 km, to przez miesiąc dymaja Cię na 450 zl. Czyli z takiego każdego jak Ty Twój boss organizuje sobie raz w roku dobry wyjazd na urlop nie otwierając SWOJEGO portfela
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: BoberKSG » 9 wrz 2018, o 14:00

Kolego Koli..
Jesteś dymany bez skrupułów, ale tak jest jak się jeździ na kilometrowce. Tak jest od zawsze, na zawsze. Zgodziles się na taką stawkę i taki charakter wynagrodzenia i myślałeś, że kilometry sam sobie wyliczysz?
Twój szef zanim rozpoczniesz trasę, już wie ile kilometrów zrobisz i ile zarobisz. Tyle.
A to że to lubisz tą pracę, nie czyni Cię bohaterem. Jeżeli raz na 3-4 tygodnie zabraknie Ci tych 1500 km, to przez miesiąc dymaja Cię na 450 zl. Czyli z takiego każdego jak Ty Twój boss organizuje sobie raz w roku dobry wyjazd na urlop nie otwierając SWOJEGO portfela
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
Byczus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:8 wrz 2018, o 21:56
Samochód:IVECO 59.12 C
Firma:Frezja
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: Byczus » 9 wrz 2018, o 17:58

Koledzy a powiedzcie ile minimum dniówki to uczciwa kwota dla kierowcy bez doświadczenia na międzynarodówce? (prawo jazdy kat.B posiadam dziewięć lat)
Jak to wyglądało z Waszymi początkami w tej branży? :)

Awatar użytkownika
PanEXPRESS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:23 gru 2017, o 18:09

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: PanEXPRESS » 9 wrz 2018, o 18:22

I tak właśnie jest niestety. Gdyby 90% szefów bądź spedytorow zaczęło myśleć, zamiast brać frachty poniżej progu opłacalności, często po 0,2€ nagle okazałoby się, że nie trzeba na siłę robić 15-20tys km miesięcznie, byle się koła kręciły i może okazałoby się, że można kierowcy zapłacić uczciwie, a nie jakieś kilometrówki?

A może nie mam racji? To skąd jest tyle ogłoszeń "odstąpię leasing" albo "przejmę leasing"? Kalkulator nie działa?

To napiszcie proszę, kto zabiera te śmieci czasami nawet za 50€ w doladunku do holandii? Kto jeździ busem po kraju za 0,80zl/km? Przynajmniej z mojego punktu widzenia firmę i cały ten "bajzel" prowadzi się po to, aby zarabiać, a nie wegetować. Panowie, nie obrażając nikogo matematyka nie boli... (Mowię tu o ogóle, nic osobistego, proszę się nie obrażać :) )

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: BoberKSG » 9 wrz 2018, o 18:33

Byczus pisze:Koledzy a powiedzcie ile minimum dniówki to uczciwa kwota dla kierowcy bez doświadczenia na międzynarodówce? (prawo jazdy kat.B posiadam dziewięć lat)
Jak to wyglądało z Waszymi początkami w tej branży? :)
Bez doświadczenia myślę że 180-190 byłoby ok dostać. Ale moim zdaniem termin bez doświadczenia ma się nijak z ilością odbytych kursów.
Początek w branży? Rano zadzwoniłem A wieczorem ladowalem się w Ostrowie Wielkopolskim i od razu strzała w okolice Saint Tropez. Kiedy ja się przyjmowalem nie było tyle marudzenia i kombinowania. Gra w otwarte karty, albo ktoś chce pracować i się nauczyć albo nie. Jak czegoś człowiek nie wiedział to albo wyczytal albo podsluchal od innych kierowców. Tych doświadczonych.
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
Koli
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:9 kwie 2018, o 21:05
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:B

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: Koli » 9 wrz 2018, o 18:53

Dzięki Panowie za kopa w dupę, chyba potrzebowałem potwierdzenia swoich obaw. Godząc się na stawkę nie wiedziałem że szefunio sobie dodatkowo modyfikuje traskę. No ale cóż, trzeba się uczyć na swoich błędach i nie popełniać kolejnych.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: BoberKSG » 9 wrz 2018, o 18:59

Koli pisze:Dzięki Panowie za kopa w dupę, chyba potrzebowałem potwierdzenia swoich obaw. Godząc się na stawkę nie wiedziałem że szefunio sobie dodatkowo modyfikuje traskę. No ale cóż, trzeba się uczyć na swoich błędach i nie popełniać kolejnych.
Od tego jest forum, od tego dyskusja.
Powodzenia
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”