Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: Wolf » 15 wrz 2018, o 00:24

BoberKSG pisze:Wszystko pięknie opisales. Napisałem że w cyklu tego nie da się zrobić. W 2 tygodnie wykolujesz 90h i koniec. Pierwszy tydzień max 56, na drugi zostaje 34. Piszę że jednorazowo to machnie, bo to możliwe choć ciężkie do zrobienia (korki, jakaś kontrola drogowa, itp.)
W ruchu cyklicznym jest to do pykniecia TYLKO w obsadzie podwójnej.
Ja zaczynając na C+E jako młody szczawik często w takowej obsadzie ruszalem. Nic przyjemnego, roboty więcej niż "odpoczynku". A najgorsze jest to, że pewnych nawyków kierowców nie zmienisz.. Dlatego to jest aż nadto uciążliwe.
Reasumując : jeśli byś chciał zagłębić temat to zapytaj się kolegę czy pyka tak każdego tygodnia albo ile godzin trwa magnesowanie ;)
Z tego co wiem to robi to co 3-4 tygodnie, wozi tam jakieś półprodukty a odbiera gotowe, pozostałe trasy robi Czechu - Szwecja

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: Doktor » 15 wrz 2018, o 12:32

W rozmowie po czasie, 4 czy 5 dni to żadna różnica, kolega mógł tak powiedzieć bo nie nie miało to dla niego znaczenia, albo się przechwalał, ale nie ma takiej siły aby 77 średnia tirem wyciągnąć z 700 km odcinka, nawet na autostradzie, może się uda na 200 km, bo to 3 h bez niespodzianek mogą się trafić, bo to w nocy, luźno itp, gdzieś pomiędzy dużymi węzłami komunikacyjnymi, ale 700 km to już się nie da, zawsze jakieś "Drezno- Budapeszt " się trafi obniży średnia i po ptokach.

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: 0liwski2nd » 15 wrz 2018, o 16:28

Pany....pany...pany... Odchodzicie od tematu.... zarobki na BUSIE..

Jak ktoś chciałby pojeździć dla tej hiszpańsko-polskiej firmy... to zwie się ona EuroCars Express... ma numery tel tylko hiszpańskie.
Z tego co wiem to orka niemiłosierna jest.
600 EURO podstawy i 4 eurocenty / km... A tych km robicie dziennie po 1000-1100. Na 4 tygodniowym kółku masz 22-24 tyś km. jak nic albo i lepiej.

Andy77 a Twoim Sprinterem to nie jeździ już Piotrek..? Odszedł czy dostał nowe auto..?

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: BoberKSG » 15 wrz 2018, o 17:33

0liwski2nd pisze:Pany....pany...pany... Odchodzicie od tematu.... zarobki na BUSIE..
Fakt, poniosło Nas. Trochę się powspominalo ;)
Jednak w temacie zarobków już chyba wszystko zostało napisane.
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
Andy77
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:26 lut 2017, o 12:09
Samochód:Sprinter
Firma:ES
Uprawnienia:A, B, C+E

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: Andy77 » 16 wrz 2018, o 04:58

0liwski2nd pisze:Pany....pany...pany... Odchodzicie od tematu.... zarobki na BUSIE..

Jak ktoś chciałby pojeździć dla tej hiszpańsko-polskiej firmy... to zwie się ona EuroCars Express... ma numery tel tylko hiszpańskie.
Z tego co wiem to orka niemiłosierna jest.
600 EURO podstawy i 4 eurocenty / km... A tych km robicie dziennie po 1000-1100. Na 4 tygodniowym kółku masz 22-24 tyś km. jak nic albo i lepiej.

Andy77 a Twoim Sprinterem to nie jeździ już Piotrek..? Odszedł czy dostał nowe auto..?
Tak kolega ma rację praca lekka nie jest....co do tych 22 - 24 tys to ja póki co ( 4 mc pracuje ) 17 tys w 4 tyg nie przekroczyłem. Piotrek? Hm nie miałem okazji poznać.

Awatar użytkownika
Byczus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:8 wrz 2018, o 21:56
Samochód:IVECO 59.12 C
Firma:Frezja
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: Byczus » 25 wrz 2018, o 17:18

Byczus pisze:Koledzy a powiedzcie ile minimum dniówki to uczciwa kwota dla kierowcy bez doświadczenia na międzynarodówce? (prawo jazdy kat.B posiadam dziewięć lat)
Jak to wyglądało z Waszymi początkami w tej branży? :)
Właśnie wróciłem z pierwszej rozmowy o pracę; system pracy 4/1 dniówka 140zł... śmiać się czy płakać? :lol:

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: BoberKSG » 25 wrz 2018, o 19:09

Byczus pisze:
Byczus pisze:Koledzy a powiedzcie ile minimum dniówki to uczciwa kwota dla kierowcy bez doświadczenia na międzynarodówce? (prawo jazdy kat.B posiadam dziewięć lat)
Jak to wyglądało z Waszymi początkami w tej branży? :)
Właśnie wróciłem z pierwszej rozmowy o pracę; system pracy 4/1 dniówka 140zł... śmiać się czy płakać? :lol:
Płakać ze śmiechu !
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: jarekvolvo » 25 wrz 2018, o 20:51

I powiedzieć niedoszłemu szefowi, że okrutnie mu współczujesz bo właśnie stracił porządnego kandydata...

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: 0liwski2nd » 28 wrz 2018, o 20:48

Byczus pisze:
Byczus pisze:Koledzy a powiedzcie ile minimum dniówki to uczciwa kwota dla kierowcy bez doświadczenia na międzynarodówce? (prawo jazdy kat.B posiadam dziewięć lat)
Jak to wyglądało z Waszymi początkami w tej branży? :)
Właśnie wróciłem z pierwszej rozmowy o pracę; system pracy 4/1 dniówka 140zł... śmiać się czy płakać? :lol:
Tylko goła dniówka..?? czy jeszcze dochodzi podstawa..?

Awatar użytkownika
Byczus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:8 wrz 2018, o 21:56
Samochód:IVECO 59.12 C
Firma:Frezja
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Re: Zarobki busiarzy miedzynarodowka

Post autor: Byczus » 30 wrz 2018, o 22:33

0liwski2nd pisze:
Byczus pisze:
Byczus pisze:Koledzy a powiedzcie ile minimum dniówki to uczciwa kwota dla kierowcy bez doświadczenia na międzynarodówce? (prawo jazdy kat.B posiadam dziewięć lat)
Jak to wyglądało z Waszymi początkami w tej branży? :)
Właśnie wróciłem z pierwszej rozmowy o pracę; system pracy 4/1 dniówka 140zł... śmiać się czy płakać? :lol:
Tylko goła dniówka..?? czy jeszcze dochodzi podstawa..?
140zł dniówki na czysto :lol:

Aktualnie jestem po rozmowie o pracę w Arra Group, zaproponowano mi 1800zł podstawy i 25e diety, system pracy 23/7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”