Panowie miejcie jaja i ściągnijcie w końcu rurki

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Achu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:22 paź 2017, o 16:47
Samochód:SAAB 900ng
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Warszawa
Re: Panowie miejcie jaja i ściągnijcie w końcu rurki

Post autor: Achu » 23 paź 2017, o 20:00

:D Saab 900 ng Coupe 97r.
Wracając do rozmowy , podziwiam Cie bo jescze wszystko przede mną .
ja po 13 latach klepania aut w ASO mam dość tej roboty.
Jazda pare lat temu zaraził mnie Rafał Zazuniuk poziej Thygerr i tak poszło co MT człowiek chciał zacząć . Dalej poszło z górki kursy C i C+E , kwalfikacja .
Oby zdać i jazda :)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Panowie miejcie jaja i ściągnijcie w końcu rurki

Post autor: Dychu » 23 paź 2017, o 20:07

Achu pisze::D Saab 900 ng Coupe 97r.
Wracając do rozmowy , podziwiam Cie bo jescze wszystko przede mną .
ja po 13 latach klepania aut w ASO mam dość tej roboty.
Jazda pare lat temu zaraziłem mnie Rafał Zazaniuk :)
Rób to co Ci sprawia przyjemność, lubisz jeździć ? jeździj :-). Ja już stary i zmęczony jestem więc duże to nie dla mnie, mam dość tylko parkingów, nigdy nic nie zwiedzę, do sklepu proszę busiarza, na plaże nie wjadę itd.. a i wiecznie oczy z każdej strony bo to taka praca, nie zawsze latasz po autostradach :-). Popaw się solówkami przez zestawem bo to da Ci fajną podstawę, będzie łatwiej w przypadku tandema a naczepe sobie opanujesz na kursie i wtedy zadecyduj czym chcesz latać, co Ci odpowiada i gdzie się lepiej czujesz :-). Nigdy nic na siłę bo to zły kierunek. Zdasz i się spełnisz, trzymam kciuki :-).

Awatar użytkownika
Achu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:22 paź 2017, o 16:47
Samochód:SAAB 900ng
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Warszawa

Re: Panowie miejcie jaja i ściągnijcie w końcu rurki

Post autor: Achu » 23 paź 2017, o 20:13

Wielkie dzięki za tak konkretne odpowiedzi , mam nadzieje spotkania na trasie póki co dobrze pogadać tutaj .
Miłego wieczoru i szerokośći :)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Panowie miejcie jaja i ściągnijcie w końcu rurki

Post autor: Dychu » 23 paź 2017, o 20:15

Miłego kolego i wszystkiego dobrego Ci życzę :-). Mam na szybie dużą tabliczke na niebiesko....DYCHU i świeci się więc może kiedyś mnie gdzieś spotkasz na trasie :-) kawe lub flaszke strzelimy jak będzie weekend :-). Szerokości i zadowolenia z pracy kierowcy dużego :-).

Pozdrawiam.

P.S. Nie poddawaj się, 3 razy podchodziłem do C i 2 razy do C+E :-), nie było łatwo albo byłem przywalony :-).

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Panowie miejcie jaja i ściągnijcie w końcu rurki

Post autor: orys » 24 paź 2017, o 22:16

Dychu pisze: ja natomiast lubię uczciwe zasady i jak boss mówi mi ile płaci to od razu mówię, że nie robię przeładunków powyżej 20% faktycznego, dopuszczalnego ładunku
Hm, ja myślałem, że uczciwe zasady to jest ładowanie maksymalnie do maksymalnego faktycznego dopuszczalnego ładunku. Gdzie popełniłem błąd? :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Panowie miejcie jaja i ściągnijcie w końcu rurki

Post autor: Dychu » 24 paź 2017, o 23:00

orys pisze:
Dychu pisze: ja natomiast lubię uczciwe zasady i jak boss mówi mi ile płaci to od razu mówię, że nie robię przeładunków powyżej 20% faktycznego, dopuszczalnego ładunku
Hm, ja myślałem, że uczciwe zasady to jest ładowanie maksymalnie do maksymalnego faktycznego dopuszczalnego ładunku. Gdzie popełniłem błąd? :lol:
Spier...do Szkocji bo nie dałeś rady w PL :-), tu jest błąd, straciłeś kontakt z Polskimi realiami :-).
W Twoim wypadku, wątek powinien brzmieć : Panowie, ściągniejcie Kilt :-) .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”