Ku przestrodze,zlodzieje na A2 okolice Hannover

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
kiero-k1
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:9 cze 2017, o 10:45
Samochód:Mercedes Sprinter
Uprawnienia:A,B+E
Ku przestrodze,zlodzieje na A2 okolice Hannover

Post autor: kiero-k1 » 9 cze 2017, o 10:48

Witam! Rowniez ku przestrodze! W nocy z 7 na 8 czerwca 2017 miedzy godzina 1 a 5 rano stałem autolawetą niebieskim Sprinterem z podwójna lawetą na parkingu przy Tanksthelle ARAL Lehrter see nord, A2 w kierunku na Dortmund. Parking bardzo duzy, oswietlony-niby bezpieczny.. Miedzy godzina 3:20 a 4 wpuścili mi coś do kabiny ze wszystko slyszalem ale nie moglem sie ruszyc, zlodzieje otworzyli drzwi pasazera ( ktore byly od srodka zamkniete ) i wyciagneli mi kamizelke z pod glowy w kieszeni ktorej mialem 4200E. Ocknalem sie dokladnie o 4-ej z wielkim bólem głowy i zadzwonilem na Polizei. Spisali wszystko, zrobili bardzo duzo zdjec jednakze taka moja prosba- moze ktos w tym samym czasie byl na tym parkingu i widzial cos niepokojacego, lub moze ma kamerke w aucie i moglby przejrzec te pare godzin.. Stalem w ostatniej alejce, srdokowa rajka, pod latarnia. Jesli nie dla mnie zrobcie to dla siebie zeby zlapac te smieci-nie ludzie, bo nastepny raz moze byc na Was.. Dzieki

Wróć do „Ogólny”