Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy! Możl

W tym dziale znajdziesz oferty zatrudnienia dla kierowców oraz spedytorów.
Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z
Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: 0liwski2nd » 11 lip 2018, o 22:22

udy pisze:Witam,

I jak kolego przetestowałeś spedycję Mako TSL ?

Pozdrawiam
kolega Dychu przetestował już nie jedno... ale to temat na inna MEGA obszerną dyskusję... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zaś samo Mako TSL z tego co pamiętam to sama borykała się z problemami kierowców... a tu nagle szuka przewoźników... :(

Awatar użytkownika
PanEXPRESS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:23 gru 2017, o 18:09

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: PanEXPRESS » 13 lip 2018, o 19:32

Może ktoś coś wie gdzie zniknął kolega Dychu, jaki cel miały jego "działania"?

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: Wolf » 13 lip 2018, o 21:32

PanEXPRESS pisze:Może ktoś coś wie gdzie zniknął kolega Dychu, jaki cel miały jego "działania"?
Obraził się ?

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: TROLL » 14 lip 2018, o 08:34

Klasyczny FOCH.
najpierw poobrzucał fekaliami , a potem obraził się , że śmierdzą.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: Dychu » 13 wrz 2018, o 13:06

PanEXPRESS pisze:Może ktoś coś wie gdzie zniknął kolega Dychu, jaki cel miały jego "działania"?
Przypadkiem się zalogowałem bo potrzebowałem kontakt z dwoma mądrymi tutaj :-) więc Ci odpiszę.
Cel działania był prosty : wyłapać mądrych ludzi, przesiać ziarno od plew i działać razem, to banalnie proste.
Przekonasz się , że na tym forum, ludzie podający się za busiarzy to nie busiarze pomimo, że nazwa forum jasno precyzuje dla kogo jest dedykowane :-). Oszołomów i innych typów masa a prawdziwych busiarzy znajdziesz tu kilkanaście dlatego nie mam czasu już tu zaglądać bo to stracony czas. Robię swoje, autka latają po EU, mam własną spedycje i kierowców, popiepszyłem tych oszołomów którzy kupili laptopka w leasingu i tu się ogłaszają....poprowadzę busy :-) i inne tego typu stwory. Mam nadzieję, że teraz załapiesz i zrozumiesz, że tutaj to czas stracony, nic nie zdobędziesz, spedycji sensownej nie znajdziesz a i o busiarzy trudno. Oczywiście jak wszędzie, jest tu trochę mądrych ludzi no ale to na palcach ich policzysz. Wszystkiego dobrego kolego i baw się dobrze :-),

Pozdrawiam.

P.S. Chcesz więcej wiedzieć, podać Ci tych konkretnych tutaj ? , pisz na mail bo tu nie zaglądam : andrzejbusdriver@gmail.com
Forum jest własnością firmy która sprzedaje busy i inne akcesoria, forum nie prowadzi busiarz więc sam sobie odpowiedz...

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: Doktor » 13 wrz 2018, o 20:07

Czołem Andrzej
W końcu na świeży Twój wpis mogę odpisać, szkoda, że się minęliśmy na tym forum, bo z lektury starych postów widzę, że ciekawie za Ciebie tu było, a komentarze pod adresem nieobecnych są często przesadzone wiec się nie zraziłem :)
Aczkolwiek mi nie przeszkadza to że forum jest własnością firmy co sprzedaje busy, bo z racji tego, że nam busiarza powinno się przypodobać i w sporach ze spedycjami powinni być po naszej stronie, ale co do spedycji to podzielam Twoja opinie, mimo, że żyją z nas i tylko dzięki nam, to maja się za lepszych, przynajmniej w większości i gdyby to spedycje tym forum manipulowały zrobiłbym to co Ty.

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: 0liwski2nd » 15 wrz 2018, o 17:23

Doktor pisze:Czołem Andrzej
W końcu na świeży Twój wpis mogę odpisać, szkoda, że się minęliśmy na tym forum, bo z lektury starych postów widzę, że ciekawie za Ciebie tu było, a komentarze pod adresem nieobecnych są często przesadzone wiec się nie zraziłem :).
Problem z kolegą Dychu był taki... że zwyczajnie nas okłamał i oszukał... Całe szczęście nikt nie wszedł w jego super biznes... Na kasę naciągnął tylko jakiegoś naiwniaka, na jakiego założył tę firmę... a miało być tak fajnie... mieliśmy połączyć wszyscy siły... i jeździć dla Dychu... To tak po krótce.... po za tym Dychu obrażał wszystko i wszystkich jak się sprawa okazała jedną wielką LIPĄ...

Pozdrawiam ciebie Dychu..... tpo forum bez twoich "fantazji" utraciło smak,.... i komedii już nie mamy... :) :lol:

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: TROLL » 15 wrz 2018, o 20:51

to zwyczajna menda jest , nazywajmy "rzecz" po imieniu

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: BoberKSG » 15 wrz 2018, o 20:56

A ja mam takie małe marzenie by go całkiem przypadko spotkać na trasie :)
Lubię czytać książki.. A od kogoś kto pisze fantasy i inne pierd*lenia autografu jeszcze nie mam ;)
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Spedycja szuka busy 8-10 paletowe do stałej współpracy!

Post autor: jarekvolvo » 16 wrz 2018, o 13:32

Panowie - niebezpiecznie zbliżamy się do osobistych wycieczek.... . Zalecam umiar.... .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca”