Rekrutacja kierowców z Ukrainy (kat. C+E)

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
AgencjaPracy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:4 sty 2017, o 16:54
Rekrutacja kierowców z Ukrainy (kat. C+E)

Post autor: AgencjaPracy » 16 mar 2017, o 15:55

Jesteśmy polską agencją pracy oferującą współpracę w zakresie rekrutacji pracowników z Ukrainy. Specjalizujemy się m.in. w dostarczaniu kierowców posiadających prawo jazdy kat. C+E do pracy na terenie Polski. W zależności od potrzeb klienta przeprowadzamy również rekrutację kandydatów na inne stanowiska. Jako doświadczona agencja pracy gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Poszukujesz zmotywowanych pracowników?

Skontaktuj się z nami: tel.: 734 171 565, mail: hrservices@loyd.international

Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE

Re: Rekrutacja kierowców z Ukrainy (kat. C+E)

Post autor: ROMAN_WLOS » 16 mar 2017, o 20:26

AgencjaPracy pisze:Jesteśmy polską agencją pracy oferującą współpracę w zakresie rekrutacji pracowników z Ukrainy. Specjalizujemy się m.in. w dostarczaniu kierowców posiadających prawo jazdy kat. C+E do pracy na terenie Polski. W zależności od potrzeb klienta przeprowadzamy również rekrutację kandydatów na inne stanowiska. Jako doświadczona agencja pracy gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Poszukujesz zmotywowanych pracowników?

Skontaktuj się z nami: tel.: 734 171 565, mail: hrservices@loyd.international

Szanowna Agencjo Pracy,

Ten Wasz wpis dowodzi tego, że u Was jest pełen profesjonalizm i najwyższa jakość usług. Szukanie frajerów na takim rozrywkowym forum to jest właśnie idealne miejsce dla profesjonalistów.

Dodatkowo, możecie się reklamować (w komentarzach) na Pudelek.pl lub Pomponik.pl.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Rekrutacja kierowców z Ukrainy (kat. C+E)

Post autor: jarekvolvo » 17 mar 2017, o 17:36

Właśnie we wtorek spotkałem w Kiszyniowie kierowcę Ukraińca na naszym zestawie, zatrudnionego w polskiej firmie - jeździ za stałą pensję 4 000 zł.
Zatkało mnie i dalej nie poruszałem już tematu, by mu nie robić przykrości...

Awatar użytkownika
raptownywaldek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:31 lip 2013, o 18:06
Samochód:Renault

Re: Rekrutacja kierowców z Ukrainy (kat. C+E)

Post autor: raptownywaldek » 27 maja 2017, o 12:28

UKRAINIEC ZARABIA 4 TYS ZŁ A POLAK 4500 ZŁ .Wielka mi róznica.On jak mu się nie podoba rzuca kluczyki z dnia na dzień ty juz niekoniecznie bo wszędzie mało płacą.Dla niego 4000 zł to świat przy zarobkach na Ukrainie 250 dolarów miesięcznie.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Rekrutacja kierowców z Ukrainy (kat. C+E)

Post autor: Dychu » 4 lip 2017, o 19:13

raptownywaldek pisze:UKRAINIEC ZARABIA 4 TYS ZŁ A POLAK 4500 ZŁ .Wielka mi róznica.On jak mu się nie podoba rzuca kluczyki z dnia na dzień ty juz niekoniecznie bo wszędzie mało płacą.Dla niego 4000 zł to świat przy zarobkach na Ukrainie 250 dolarów miesięcznie.
Dokładnie tak samo uważam, Ukraińca pracującego za 4.000 zł na zestawie, jestem w stanie zrozumieć bo tam bida i ma 800 zł zamiast 4.000 zł. Natomiast naszych rodaków, zapiepszających po Europie za nędzne 5.000 zł zestawem, nie jestem w stanie ani zrozumieć ani uszanować z prostej przyczyny, brak szacunku do samego siebie jak i pracy bo kierowca na zestawie czyli z C+E to kierowca nie jakiś popierdułek więc należy mu się godziwa pensja a tu ? na busiku już można czasem więcej zarobić niż na zestawie a to już zalatuje....myszką :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”