BIJ DZIADA W MORDĘ.!!!

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE
BIJ DZIADA W MORDĘ.!!!

Post autor: ROMAN_WLOS » 15 mar 2017, o 17:21

Drogi Przyjacielu/Droga Przyjaciółko,

Ty też możesz się przysłużyć temu aby zwalczyć tę polską patologię transportową i wszelką inną. Tak zwani pracodawcy to zawodowi oszuści, złodzieje i nierzadko bandyci - wielu z nich to kryminaliści po wyrokach.

Dziad-transy tak się rozbestwiły, że jawnie ogłaszają światu, iż są złodziejami. Władze państwowe nie robią z tym nic - uznają, że dziady mogą kraść. Milicja nie robi z tym nic. PIP ma to w dupie.

A biedni, ciemiężeni Polacy godzą się na to złodziejstwo nie mając innego wyjścia.

Ale, Ty możesz się temu sprzeciwić. Po pierwsze - nigdy nie podawaj Twoich danych osobowych nieznajomemu dziadowi.

W ogłoszeniach możesz spotkać taki tekst - polecenie aby zamieścić poniższą klauzulę ---


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Nigdy czegoś takiego nie zamieszczaj zanim dziad nie poda Ci danych teleadresowych jego dziadowskiej firmy oraz informacji kto będzie przetwarzać i kto będzie administratorem Twoich danych osobowych.

Tak w ogóle, wiedz, że taka klauzula jak ta powyżej w ogóle nie ma mocy prawnej - w klauzuli musi być podane komu dajesz zgodę, a nie tak ogólnie.

Ale dziady to tępota umysłowa - jeden dureń-oszust wymyślił taki tekst, a inne dziady to kopiują. Pamiętaj - zawsze żądaj aby naprzód dziad podał Ci dane jego firmy.

Dziady dostają histerii kiedy ktoś pyta o dane firmy. Jeżeli dziad coś kręci i odmawia podania danych, to mów prosto z mostu - spieprzaj, dziadu. Ja zamiast spieprzaj używam bardziej dosadnego słowa.

Kolejna rzecz, zanim cokolwiek wyślesz dziadowi - każ dziadowi aby Ci wysłał wzór umowy, która miałaby was obowiązywać.

Dziad ma w genach zaprogramowane oszustwo, więc będzie się zapierać rękami i nogami aby Ci tego nie wysłać.

Pamiętaj, dziad musi być nękany dzień i noc. Inaczej, nigdy nie oduczy się złodziejstwa. Dziad już na dzień dobry zakłada, że musi oszukać - Ciebie i państwo na ZUSie, na podatku tak aby jego debilna córeczka mogła beztrosko przepuszczać pieniądze tatusia, które tak naprawdę są pieniędzmi ukradzionymi Tobie - ciężko pracującemu.

Weź udział w akcji - STOP DZIADOM, STOP POLSKIEJ PATOLOGII.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

Awatar użytkownika
adamnd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:144
Rejestracja:26 wrz 2014, o 16:00
Uprawnienia:B, B+E, C, C+E, KW
Lokalizacja:Wrocław

Re: BIJ DZIADA W MORDĘ.!!!

Post autor: adamnd » 17 mar 2017, o 10:48

Sama prawda. Przeglądając ogłoszenia np. na OLX od długiego czasu ogłaszają się ciągle te same firmy.
Oczywiście zawsze jest adnotacja "W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kierowcy..." Taka bajka na dobranoc :lol:

Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE

Re: BIJ DZIADA W MORDĘ.!!!

Post autor: ROMAN_WLOS » 17 mar 2017, o 17:13

adamnd pisze:Sama prawda. Przeglądając ogłoszenia np. na OLX od długiego czasu ogłaszają się ciągle te same firmy.
Oczywiście zawsze jest adnotacja "W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kierowcy..." Taka bajka na dobranoc :lol:
ADAMIE-MD,

Zgadza się. Te dziad-transowe firmy rozwijają się w przeraźliwie-dynamicznym tempie. Dlatego, jest taki wysyp dziadów.

No i, dziady oferują "pracę w młodym, dynamicznym zespole". Wiadomo - dla kierowcy, praca zespołowa to najważniejsza rzecz - niczym w zespole muzycznym.

Rozpowszechniaj Mój tekst - niech dziady będą nękane. Inaczej, dziadostwo będzie się plenić.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

Awatar użytkownika
Kaszan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:27 lut 2017, o 10:57
Firma:Przejsciowa
Uprawnienia:B,C

Re: BIJ DZIADA W MORDĘ.!!!

Post autor: Kaszan » 20 mar 2017, o 15:41

W zwiazku z dynamicznym rozwojem mojej firmy Trans-Wieś-Bida ktora otworzę. Poszukuje kierowcow. Stawka na poczatek którą oferuje to 25gr za kilometr umowa o prace na 1/16 etatu i bonusy. Zakupie nowiutki pojazd z Indii. Praca bedzie polegala na rozworzeniu czasem towarow a czasem ludzi rikszą. Do obowiazków kierowcy bedzie nalezalo kierowanie rikszą, dbanie o dobry kontakt z klientem, przestrzeganie uslug ekspresowych spelnianie dodatkowych zachcianek klientow, dbanie o riksze. Chcialbym zaznaczyc ze kierowca bedzie mial potracane z pensji za korzystanie z mojej rikszy, ale ilosc potracanych pieniedzy bedzie zalerzala od tego jak szybko kierpwca befzie biegal. Tak a co mysleliscie ze kuhwa stac mnie nariksze rowerowa? Na Cv czekam na mailu Trans-Wieś-Bida$TWB.ru

Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE

Re: BIJ DZIADA W MORDĘ.!!!

Post autor: ROMAN_WLOS » 20 mar 2017, o 15:55

Kaszan pisze:W zwiazku z dynamicznym rozwojem mojej firmy Trans-Wieś-Bida ktora otworzę. Poszukuje kierowcow. Stawka na poczatek którą oferuje to 25gr za kilometr umowa o prace na 1/16 etatu i bonusy. Zakupie nowiutki pojazd z Indii. Praca bedzie polegala na rozworzeniu czasem towarow a czasem ludzi rikszą. Do obowiazków kierowcy bedzie nalezalo kierowanie rikszą, dbanie o dobry kontakt z klientem, przestrzeganie uslug ekspresowych spelnianie dodatkowych zachcianek klientow, dbanie o riksze. Chcialbym zaznaczyc ze kierowca bedzie mial potracane z pensji za korzystanie z mojej rikszy, ale ilosc potracanych pieniedzy bedzie zalerzala od tego jak szybko kierpwca befzie biegal. Tak a co mysleliscie ze kuhwa stac mnie nariksze rowerowa? Na Cv czekam na mailu Trans-Wieś-Bida$TWB.ru


KASZANIE,

Zapomniałeś jeszcze dopisać - praca w młodym, dynamicznym zespole. Oraz - nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: BIJ DZIADA W MORDĘ.!!!

Post autor: orys » 20 mar 2017, o 16:40

Kaszan pisze:W zwiazku z dynamicznym rozwojem mojej firmy Trans-Wieś-Bida ktora otworzę. Poszukuje kierowcow. Stawka na poczatek którą oferuje to 25gr za kilometr umowa o prace na 1/16 etatu i bonusy. Zakupie nowiutki pojazd z Indii. Praca bedzie polegala na rozworzeniu czasem towarow a czasem ludzi rikszą. Do obowiazków kierowcy bedzie nalezalo kierowanie rikszą, dbanie o dobry kontakt z klientem, przestrzeganie uslug ekspresowych spelnianie dodatkowych zachcianek klientow, dbanie o riksze. Chcialbym zaznaczyc ze kierowca bedzie mial potracane z pensji za korzystanie z mojej rikszy, ale ilosc potracanych pieniedzy bedzie zalerzala od tego jak szybko kierpwca befzie biegal. Tak a co mysleliscie ze kuhwa stac mnie nariksze rowerowa? Na Cv czekam na mailu Trans-Wieś-Bida$TWB.ru
E to luzik, nie trzeba umieć fakturować, organizować papierologii na cle i mówić płynnie w siedmiu językach, nie wymagasz też umiejętności programowania stron internetowych i doświadczeniu w social media management :lol:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”