Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp Kol

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
jumper
Użytkownik
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:22 gru 2015, o 20:09
Samochód:Jumper
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: jumper » 7 sty 2017, o 21:30

Saint pisze:Orys o Owsiaku było pełno artów nt. jego, jego żony i spółek. Niestety media głównego nurtu nie podają takich info.
Kurde to takie polskie - jak ktoś inny ma pieniądze ,to zawsze znajdzie się taki którego to boli.(jak boga kocham oby ci ta krowa zdechła),a pózniej w kosciółku to w pierwszej ławce pokornie szuja siedzi. typowe katolstwo w polskim wydaniu.
Ja tam do owsiaka nic nie mam,niech se kase ciągnie,ale przyjamniej widać że ta jego fundacja działa i pomaga,co w przypadku innych fundacji nie jest takie oczywiste.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: orys » 8 sty 2017, o 23:01

jumper pisze:Ja tam do owsiaka nic nie mam,niech se kase ciągnie
Ale skąd to założenie, że on sobie tą kasę ciągnie w jakikolwiek nielegalny sposób? Ile jeszcze raz ma w sądzie udowadniać, że nie jest wielbładem?
Obrazek

Awatar użytkownika
jumper
Użytkownik
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:22 gru 2015, o 20:09
Samochód:Jumper
Firma:FHU
Uprawnienia:B

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: jumper » 9 sty 2017, o 18:57

orys pisze:
jumper pisze:Ja tam do owsiaka nic nie mam,niech se kase ciągnie
Ale skąd to założenie, że on sobie tą kasę ciągnie w jakikolwiek nielegalny sposób? Ile jeszcze raz ma w sądzie udowadniać, że nie jest wielbładem?
Nie zakładam że ,kase ciągnie w jakikolwiek nielegalny sposób. Przecież jest publicznie podane że jakiś procent ze zbiórek jest wydawany na cele fundacji,w tym jak mniemam na wypłatę Owasiaka.
Być może użyłem nieodpowiedniego słowa na określenie sposobu pozyskania wypłaty.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: orys » 9 sty 2017, o 19:45

jumper pisze:Nie zakładam że ,kase ciągnie w jakikolwiek nielegalny sposób.
No wiem, ja nie pilem do Ciebie, tylko w ogole.

(a tak na marginesie jest jakis zapis ile procent pieniedzy ze zbiorki moze isc na utrzymanie fundacji. u WOSP to jest 0% *zebranych* pieniedzy, bo oni maja tyle procentow w banku, ze sie utrzymuja z tego - oni nawet wiecej wydaja na cele statutowe niz zbieraja.

A dla porownania taka np. fundacja Elbanowskich wydaje 70% na (niesamowicie wysokie jak na taka mala organizacje) pensje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Saint
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:29 gru 2016, o 02:28
Samochód:Renalut Master
Firma:xxx
Uprawnienia:B

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: Saint » 28 lut 2017, o 20:29

Dobra dopiero wróciłem z trasy i co widze? Dwóch idiotów broniących owsiaka hehe. "Jaki to on niewinny, nic z tego nie ma, utrzymuje się z procentów, itp. Powiem wam jedną życiową prawdę: jak masz bańke na koncie to zawsze będziesz niewinny, tak to się [cenzura] kręci. I nie boli mnie to, nie przekręcaj mojej wypowiedzi. Wg mnie charytatywnie powinno znaczyć - dla innych, a nie dla innych i dla mnie. Jakie to [cenzura] charytatywnie.

Awatar użytkownika
Zoltek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:28 paź 2016, o 17:41
Samochód:Renault Master
Firma:ZolTrans
Uprawnienia:T,B,B+E,C,C+E,KK,KO
Lokalizacja:małopolskie
Kontakt:

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: Zoltek » 1 mar 2017, o 14:18

Tylko, że to twoje charytatywnie nigdzie indziej też nie funkcjonuje. Nie ma znaczenia czy Owsiak, Kowalski, Nowak czy jeszcze jakiś inny bo każdy w takiej organizacji chce mieć jakąś kasę dla siebie. Jak napisał kolega wyżej w nosie mam to ile i w jaki sposób Owsiak pozyskuje pieniądze bo może to być nawet 20% zebranych pieniędzy. Ważne jest dla mnie jakie efekty przynosi jego zbiórka pieniędzy. Jeśli ludzie uważają go za złodzieja to niech nie wpłacają na WOŚP kasy i będzie spokój. Tylko dlaczego nikt głośno nie mówi o tym jak znany przedstawiciel kościoła przy pomocy radia wyłudza pieniądze od wiernych? To już jest okey? Wybaczcie Panie i Panowie ale jeśli myślicie, że w życiu można coś dostać za darmo to jesteście w wielkim błędzie.

Awatar użytkownika
Saint
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:29 gru 2016, o 02:28
Samochód:Renalut Master
Firma:xxx
Uprawnienia:B

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: Saint » 1 mar 2017, o 20:38

Jak nikt nie mówi, Żółtek... To są wszyscy święci... Owsiak, Rydzyk... one uj
I powiem ci że w życiu można dostać wiele rzeczy za darmo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”