Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp Kol

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB
Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp Kol

Post autor: jarekvolvo » 20 gru 2016, o 20:26

Chłopy, to mógł byś każdy z nas.
Wprawdzie życia nie wrócimy, ale może spróbujemy choć odrobinę pomóc rodzinie naszego kolegi...nie ważne - duże, czy małe auto... ale to przecież szofer....
Nie wiem, może jakaś zrzutka - kto ile może, od busiarzy.. dla żony i rodzinyi..... .
Jeśli byliby chętni, spróbowałbym to uruchomić... ,
Jarek.

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: Camonierro » 20 gru 2016, o 21:36

ja bym uruchomił petycje o to żeby zmienić prawo bo dzisiaj nie można nawet gazu pieprzowego przy sobie mieć.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: jarekvolvo » 20 gru 2016, o 22:05

To sprawa nie na Teraz. Za granicę nic nie zabieram, ale po kraju jeździłem z klamką. Na szczęście bez okazji... .
Nie znam się na Festzbuku, ale żona kolegi kierowcy może uruchomi coś bardziej dalekosiężnego.... .
Czy w razie czego mogę na Ciebie liczyć ??

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: Camonierro » 20 gru 2016, o 23:15

Nie mam fcaebooka niestety... a sprawa jak najbardziej na teraz tym bardziej, że sprawca zbiegł i nie został złapany. Ile mogę to pomogę ale uważajcie na siebie bo to może być dopiero początek. Z klamka po kraju :) przecież u nas jest spokojnie... ale co z ostrą czy z tym zorakiem czy coś takiego? Lepiej gaz żelowy, nie wiem co jeszcze pałka składana na przykład albo nawet kajdanki w końcu jest coś takiego jak ,,zatrzymanie obywatelskie".

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: jarekvolvo » 21 gru 2016, o 11:49

Ok, zorientuję się, co można zrobić.. . Chłopaki w mojej firmie też chcą coś dać, poproszę córkę, by równolegle zadziałała na FB, może parę groszy się uzbiera... .


A zorakiem to można najwyżej płoszyć gawrony... zabawek nie używam.... .

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: Camonierro » 21 gru 2016, o 20:56

Coś się już dzieje w tej sprawie: http://40ton.net/zbiorka-dla-rodziny-lu ... ny-konwoj/

Zastanawiam się też czemu praktycznie nikt się tutaj nie wypowiada, żadnej inicjatywy czy chęci pomocy... czyżby stereotyp o plakach cebulakach był prawdziwy? Wstyd Panowie i Panie...

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: jarekvolvo » 21 gru 2016, o 22:07

Tutaj rozruch na FB, specjalnie się zarejestrowałem, by móc to odczytać.. .
Rozmawiałem z Panem Zurawskim, dał mi nr konta żony Łukasza - te, które właśnie pojawiło się na FB, nie bardzo wiem, czy mogę je tutaj udostępnić, ale skoro jest ba zbuku, to chyba nie powinno być problemu. Cała załoga firmy, w której jeżdżę zadeklarowała chęć wpłat, więc choć do tego się przyda.....

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: Camonierro » 21 gru 2016, o 23:37

Ważne jest żeby w tytule przelewu wpisać darowizna bo bez tego wpisu będzie trzeba zapłacić podatek.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: jarekvolvo » 22 gru 2016, o 00:47

Przy przelewie na prywatne konto ?

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: bambo » 22 gru 2016, o 12:40

Nie chce byc zle zrozumiany ale troche lat mam i wiekowy i jazdy na EU wszystko ładnie pięknie niby brak znieczulicy kazdy chce pomóc ,zaloba czrne wstegi upamiętnienie w postaci klaksonow no ładnie tylko weźcie pod uwagę ze nasz narod jednoczy sie przez ... " 5 " minut a potem kazdy kur..... a dla kazdego juz wczoraj na radiu slyszalem niemile teksty na temat tego kierowcy a co do pomocy to od tego jest rzad , firma, pracodawcy nie muwie tu o tzw. Fundacjach bo to złodzieje ale pomyślcie czy to jedyna tragedia z udzialem kierowcy ? Bodajze na przestrzeni miesiąca zginęło ok 10 kierowców busów nie wspominam duzych zestawow i tez im ich rodzinom nalezy sie pomoc finansowa , a ile dzieci rodzinz żyje w nedzy co z pomocą ktos kto taki temat daje chce byc postrzegany jako " super fajny dobry czlowiek ziom po fachu " Nie zapominajcie ze oprócz tego kierowcy zginęło 12 niewinnych ludzi którzy tez mieli rodziny. Stało się i tej tragedii sie nie cofnie jak wiele innych. A ilu jeszcze zginie w wypadku,zamachu,zagazowania gazem w czasie kradzieży ,czy tez z upojenia alkoholowego podczas libacji alkoholowej na parkingu . Pomoc finansowa nalezy się kazdej osobie nietylko wypadków drogowych . W tej sytuacji czy to dla tego kierowcy czy wielu innych myślę ze upamiętnienie symbol w rodzaju wstegi czy klaksona ....... nie zapominajcie o inny którzy odeszli nie tylko jeden stracił zycie a rodzina ojca,męża,syna,wnuka,dziadka .......Ja tyle na ten temat
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”