Teraz jest 20 sty 2017, o 09:48

Szukam aplikacji wagi w Austri

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
  • Autor
  • Wiadomość

bambo

Kierowca

Kierowca

• Podziękował : 25 razy
    Otrzymał podziękowań: 70 razy
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: FIAT DUKATO
  • Uprawnienia: A,B

Szukam aplikacji wagi w Austri

Post16 gru 2016, o 11:15

Witam może ktoś ma albo wie o aplikacji stworzonej przez Czechów z wagami w Austri stronkę od Czecha dostałem pokazuje wszystko ale mówiłem mi że jest aplikacja gdzie na bieżącą informuje która waga i gdzie czynna może redakcja tu do Dekera się zwracam może byś przeszukal nie jeżdżę przeladowany a jak już to może 200 kg bo sobie na to nie pozwalam i mam normalnego szefa ale jak to mówią licho nie śpi dobrze mieć cosik takiego jak jest a tu wspomniana strona z rozmieszczenie wag https://goo.gl/maps/CUQG1fEDLjN2 Pozdrawiam wszystkich :)
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny

Masutatsu Ōyama

Za ten post autor bambo otrzymał podziękowanie od
Wolf(16 gru 2016, o 21:32)
Ocena:6.25%

Dekker

Administrator

Administrator

• Podziękował : 111 razy
    Otrzymał podziękowań: 44 razy
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: Citroën Berlingo
  • Firma: Brak
  • Uprawnienia: B

Re: Szukam aplikacji wagi w Austri

Post3 sty 2017, o 15:19

bambo napisał(a):Witam może ktoś ma albo wie o aplikacji stworzonej przez Czechów z wagami w Austri stronkę od Czecha dostałem pokazuje wszystko ale mówiłem mi że jest aplikacja gdzie na bieżącą informuje która waga i gdzie czynna może redakcja tu do Dekera się zwracam może byś przeszukal nie jeżdżę przeladowany a jak już to może 200 kg bo sobie na to nie pozwalam i mam normalnego szefa ale jak to mówią licho nie śpi dobrze mieć cosik takiego jak jest a tu wspomniana strona z rozmieszczenie wag https://goo.gl/maps/CUQG1fEDLjN2 Pozdrawiam wszystkich :)

Postaram się coś poszukać. Ja znajdę to dam znać. ;)

Powrót do Ogólny