Rozmowy telefoniczne w krajach EU

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów
Rozmowy telefoniczne w krajach EU

Post autor: Amcia » 5 lip 2013, o 01:29

Witajcie.

Z jakiej sieci i taryfy korzystacie do rozmów za granicą? Słyszałem, że jest w Play oferta, że za 129 złotych masz przychodzące w EU za free. Nie wiem czy jest to prawda, muszę się przejść do salonu Play.
Znajomy ma Lebarę, czy jakoś tak, i po załadowaniu jej za 20 euro ma do wykorzystania 13 godzin na rozmowy do Polski.
Podzielcie się swoimi informacjami na ten temat, gdyż te rachunki mnie trochę zaskakują, a dużo nie rozmawiam.
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
lukaszBdG
Posty:53
Rejestracja:27 kwie 2013, o 09:57
Samochód:Renault Master
Firma:Artnex Spedycja

Re: Rozmowy telefoniczne w krajach EU

Post autor: lukaszBdG » 6 lip 2013, o 00:47

Ja mam play i .... nie ma ofert dla rozmów w UE , po za UE można wykupić za 12 pln ileś tam minut ale po co to komu ? Mi pani powiedziala ze i tak teraz ceny poszly w dol , jak zapytałem ile kosztuje minuta to sie okazało ze zeszło z ok 1,4 do 1,2 ; /

Awatar użytkownika
WILK-STA
Posty:24
Rejestracja:25 cze 2013, o 10:20
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A, B

Re: Rozmowy telefoniczne w krajach EU

Post autor: WILK-STA » 6 lip 2013, o 16:15

Ja mam w Tmobile, abonament 99 zł brutto w sieci za free w Polsce i EU(wykonywane) do innych sieci coś ponad 520 min do wykorzystania Polska i EU. Jak dla mnie najlepsza oferta jaką miałem ;).
BORN TO RIDE AND RIDE TO LIVE

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Rozmowy telefoniczne w krajach EU

Post autor: Amcia » 14 lip 2013, o 16:19

Zarzuć linkiem do tego Timomajla.
W Playu teraz jest oferta, że za 115 złotych brutto w kraju nielimitowane połączenia, smsy i mmsy, net 5gb, w krajach EU 100min wychodzących i nielimitowane przychodzące. Oferta na 12 miesięcy bez telefonu.
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
Mateusz_Gdynia
Posty:27
Rejestracja:3 sie 2013, o 14:28
Samochód:Renault Master
Firma:Sobsen
Uprawnienia:b,c
Lokalizacja:Gdynia

Re: Rozmowy telefoniczne w krajach EU

Post autor: Mateusz_Gdynia » 13 wrz 2013, o 09:07

W play-u jest teraz nowa oferta dzieki ktorej nie placimy za odebrane połączenia w UE:)

Nazywa sie tak: Nowa FORMUŁA EUROPA UNLIMITED
Obrazek

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Rozmowy telefoniczne w krajach EU

Post autor: bambo » 13 wrz 2013, o 19:53

Jeżeli większość jeden kraj tak jak teraz przeważnie Niemcy to Lycamobile można również mieć Francuską, Holenderska i Niemiecką np. tak jak i zasilam każdą za 10 Euro = 30 i mam na paręnaście miesięcy no chyba ze wygadam z Holenderskiej i Francuskiej korzystam mało bo zaraz wracam do DE wiec mam je już ponad pół roku i jeszcze nie wykorzystałem .Doładowuję tylko Niemiecką co miesiąc za 10 do 20 euro i gadam do bólu z Polską Lycamobile oczywiście trzeba je zarejestrować ale to nie problem :D
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Darobdg
Posty:27
Rejestracja:16 cze 2013, o 10:53
Samochód:Jumper/c35s17
Uprawnienia:ab+e
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Rozmowy telefoniczne w krajach EU

Post autor: Darobdg » 29 wrz 2013, o 10:00

potwierdzam idac do PLAY abonament na rok 61 zl bez telefonu ;]
odebrane za darmo w UE i okolo 100 minut wychodzace wiec w tym momencie zabija wszystkie zachodnie karty no chyba za chcesz jakies lebary mobiliki itp by z netu skorzystac ;]

Awatar użytkownika
MiroBusiarz
Bus Team
Bus Team
Posty:99
Rejestracja:30 mar 2013, o 00:20
Samochód:Zepsuty
Firma:Krzak
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:[PZ] - Poznań Zadupie

Re: Rozmowy telefoniczne w krajach EU

Post autor: MiroBusiarz » 4 paź 2013, o 21:28

Faktycznie, za 61 zeta w Playu dostajemy opcję bezpłatnych połączeń przychodzących w roamingu + 100 minut wychodzących. Ale jest jedno ale - ta taryfa jest tylko taryfą biznesową, zwykłemu szarakowi jej nie zaoferują. Pozostaje poprosić BOSSmana by nam taką sprawił.
Jeśli chodzi o net w UE - korzystałem z T-Mobile.de, ale... od kiedy ogarnąłem temat z MOBILKA, nie znam lepszej opcji. 5E/7 dni za 50 MB w całej UE i 10E/30 dni za 750 MB w Dojczu starcza zupełnie na iPhone i jakieś tam stronki na lapku. Jak dotąd nie znalazłem nic lepszego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”