wyjazd od 07.04 na zimówkach czy już na letnich

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
bogdanxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:4 lut 2016, o 22:48
wyjazd od 07.04 na zimówkach czy już na letnich

Post autor: bogdanxx » 1 kwie 2016, o 23:28

Panowie taki mam dylemat pogoda bardzo dziwna nie wiadomo jak się ustawić z oponami.
Startuje około 7 kwiecień i szkoda mi trochę nowych zimówek jakie mam teraz założone bo przy 12-15 tyś km przy takiej pogodzie to nie będzie co z nich zbierać.No i spalanie wieksze:/

Awatar użytkownika
Sailor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:24 sty 2016, o 14:44
Samochód:Renault Master
Firma:phu Sailor Sławomir
Uprawnienia:B

Re: wyjazd od 07.04 na zimówkach czy już na letnich

Post autor: Sailor » 3 kwie 2016, o 13:13

WRÓCIŁEM W SOBOTĘ PRZED ŚWIĘTAMI Z TRASY NIEMCY - WŁOCHY , TYLKO NA PRZEŁĘCZY BRENNER BYŁO 0 STOPNI I ŚNIEG Z DESZCZEM I TO NA POWROCIE , POZA TYM OD 2 W BAWARII I AUSTRII PO 16 W RZYMIE , SZKODA ZIMÓWEK JEŻELI WYJEŻDŻASZ TERAZ ... JA PO POWROCIE ZMIENIŁEM NA LETNIE...

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: wyjazd od 07.04 na zimówkach czy już na letnich

Post autor: Wolf » 3 kwie 2016, o 21:30

Ja tam jeszcze w piątek wypuściłem auto na zimówkach, nie wiadomo gdzie wyląduje, a nie zamierzam dawać pretekstu do mandatu za nieprzystosowanie pojazdu do panujących warunków atmosferycznych, ostatnio za coś takiego auto zostało zholowane do warsztatu poza wymuszonym postojem oraz wymuszonym zakupem ogumienia oraz oczywiście holowanie zostałem obciążony za "asekuracje" Policji o ile pamiętam ok 500e, notabene to nie był mandat tylko pozycja w rachunku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”