siemanko pozdro dla busiarzy

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
PIX_00
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:22 mar 2016, o 09:48
Uprawnienia:B
siemanko pozdro dla busiarzy

Post autor: PIX_00 » 22 mar 2016, o 10:04

koledzy mam dylemat jakiego busa blaszaka kupic do transportu sporzywki polska-belgia myslałem o fiat ducato ale nie wiem z jakim silnikiem 3.0 czy 2.3 a morze 2.2 co morzecie podpowiedziec

Awatar użytkownika
adrianboss11
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:10 mar 2016, o 15:43
Uprawnienia:B

Re: siemanko pozdro dla busiarzy

Post autor: adrianboss11 » 27 mar 2016, o 09:51

nie jestem specjalistą ale z tego co się zorientowałem przeglądając te forum, to zdecydowanie 3.0

Awatar użytkownika
adrianboss11
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:10 mar 2016, o 15:43
Uprawnienia:B

Re: siemanko pozdro dla busiarzy

Post autor: adrianboss11 » 27 mar 2016, o 09:51

nie jestem specjalistą ale z tego co się zorientowałem przeglądając te forum, to zdecydowanie 3.0

Awatar użytkownika
Kango
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:28 mar 2016, o 14:24

Re: siemanko pozdro dla busiarzy

Post autor: Kango » 28 mar 2016, o 14:43

Moim zdaniem również 3.0

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: siemanko pozdro dla busiarzy

Post autor: Dekker » 28 mar 2016, o 15:07

Kango pisze:Moim zdaniem również 3.0
Możesz uzasadnić swoje zdanie ?
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: siemanko pozdro dla busiarzy

Post autor: Wolf » 28 mar 2016, o 19:41

Myślę że 3.0 jest lepsze bo można nim jeździć jak automatem, pod górkę bez redukcji, zapierdalać jak psychopata po 160 lub więcej nagrywając przy tym filmiki i wrzucać na FB, spalać 16l/100 w końcu paliwo nie kierowcy tylko szefa, hmm jeszcze z kilkadziesiąt podobnych argumentów można by przytoczyć.

Ale prawda jest taka że dobremu kierowcy 90KM spokojnie do pracy wystarczy i wszędzie nim dojedzie ale niestety zdecydowana większość spec-busiarzy będzie piszczeć że 300KM to za mało bo górkę czuć, ale mało który pamięta że nie jest to jego prywatna szrot osobówka, lecz samochód ciężarowy zazwyczaj załadowany prawie na maxa ze współczynnikiem CX wartości ściany.

PS. jakby któremuś przyszło do głowy to niektóre małe solówki czasami mają moc busików 2.2 - 2.3 i nikt tam nie narzeka że mu mało ?? ciekawe dla czego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”