spedytor współpraca

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
froog_trans
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:22 lut 2016, o 19:01
Samochód:fiat ducato
Firma:fhu froog
Uprawnienia:b, c+e
spedytor współpraca

Post autor: froog_trans » 16 mar 2016, o 11:45

Witam
poszukuję spedytora który zajmie się organizacją ładunków na busa fiat ducato 8ep po Uni i kraju jako praca dodatkowa lub stała.
więcej info na priv .
Może jakiś kolega lub koleżanka z własnym busem dołączyli by do takiego przedsięwzięcia 2-3 busy i spedytor.
koszty zatrudnienia spedytora dzielimy przykładowo na 3 firmy każdy robi kilometry na swoją firmę itp.???

Awatar użytkownika
gamma.fm
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:26 cze 2017, o 12:38
Samochód:master
Firma:FTMJTRANSORT
Uprawnienia:C

Re: spedytor współpraca

Post autor: gamma.fm » 4 lip 2017, o 18:15

czołem odezwał się ktoś , jestem w branży 8lat i radze sobie sam ,ale czasami przydała bymi się jakaś pomoc

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: spedytor współpraca

Post autor: Dychu » 4 lip 2017, o 18:34

gamma.fm pisze:czołem odezwał się ktoś , jestem w branży 8lat i radze sobie sam ,ale czasami przydała bymi się jakaś pomoc
Witaj kolego,
8 lat w branży to już sporo więc mam do Ciebie ogromną prośbę. Z racji faktu, iż od jakiegoś czasu chodzi za mną porwanie nowego busa w leasing i jeżdżenie samemu dla siebie, chciałbym posłuchać troszkę rad i przede wszystkim, opinii praktyków którzy korzystają z różnych spedycji, jak to jest, jakie stawki, jak z płatnościami i ogólnie, jak to wygląda w praktyce od Twojej strony, nie jakiś redaktorów, ankieterów itd., od Twojej strony, kierowcy :-).
Możesz w wolnej chwili napisać trochę ? , będę niezmiernie wdzięczny bo 8 lat, to już spora praktyka.

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
gamma.fm
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:26 cze 2017, o 12:38
Samochód:master
Firma:FTMJTRANSORT
Uprawnienia:C

Re: spedytor współpraca

Post autor: gamma.fm » 4 lip 2017, o 18:47

moim zdaniem jak masz jeżdzić dla spedycji to sobie odpuść działalność , najgłupsze w tym jest to że stawiasz stawiasz się od raz na przegranej pozycji , ty inwestujesz czas i pięniądze a fakture wystawia kto inny za twoją prace on dostaje kase ale ty nigdy nie wiesz czy on ci ją potem przekarze , jak bym miał to robić jaszcze raz to bym załozył spedycje 0 kosztów i grupa jeleni kturzy na mnie zapieprzają

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: spedytor współpraca

Post autor: Dychu » 4 lip 2017, o 18:55

Właśnie nie chcę sobie odpuścić :-). Gdybyś podzwonił tak jak ja, po 69 firmach którzy marudzą jak to jest źle bo nie ma kierowców i szukają nowych, to byś zrozumiał dlaczego lepiej kupić sobie busika i sam dla siebie jeździć. Z tych 69 firm, wybrałem zaledwie 3 z którymi można się umówić na rozmowę i pewnie pojechać z nimi a i to zapewne zweryfikuje życie i okaże się, że jeden jest godny polecenia, wypłacalny i nie wymaga od Ciebie 25.000 miesięcznie :-). Interesuje mnie praktyczna informacją odnoście współpracy z Trans.eu, Timo, Husarr itd., a nie z góry zakładanie, że się położymy :-), lubię działać nie piepszyć o działaniu :-) jak większość w tym kraju, wszystko źle, do dupy, nie opłaca się ale...naszych busików po Europie masa :-), pewnie wszyscy to Caritas ? :-). Oczywiście wiem, że każdy następny busik to konkurencja i pewnie nasza mentalność Polska, nie służy pomocą ale uparty jestem i podzwonię sobie po różnych spedycjach, pozbieram informację i jak będę pewny, że chociaż zarobię na czysto jeżdżąc sobie sam te 7.000 zł, to wejdę w to. Pewna spedycja mała, zaproponowała mi 0.34 Euro centa za km i gwarancję 15.000 km w miesiącu więc na początek już coś. Co do Twoich słów to mam obawy, zakładasz spedycje i 0 kosztów ? , grupa jeleni na mnie pracuje ? czyli mówisz o nas kierowcach ?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
krzycho
Użytkownik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:21 sty 2016, o 21:56

Re: spedytor współpraca

Post autor: krzycho » 4 lip 2017, o 19:21

Witam. Napisz Dychu na Privat moze bede mogl pomoc. 0.34 € / 15.000 km to troche lipa. pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: spedytor współpraca

Post autor: Dychu » 4 lip 2017, o 19:29

Witaj Krzycho.
Puściłem PW i tak jak napisałem, chyba wolę podpisać się pod leasingiem niż wiecznie słuchać tych "szefunciów" od 7 boleści :-), wolę ryzyko ale u siebie bo u nich i tak ryzykujesz, że nie dostaniesz wynagrodzenia i będziesz śmigał po sądach kolejne 3 lata. Coraz bardziej, żygać mi się chce rozmawiając z niektórymi firmami....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”