Jaka firma Bielsko-Biała i okolice ?

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
duch1990
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:29 sty 2016, o 22:04
Samochód:Wiele ich
Firma:szukam
Uprawnienia:B
Jaka firma Bielsko-Biała i okolice ?

Post autor: duch1990 » 29 sty 2016, o 22:35

Cześć. Pracuję jako kierowca lawety i biurowy dupek przy obsłudze szkód komunikacyjnych. Zawsze chciałem jeździć, z takiej już jestem rodziny. Moja praca mnie wykańcza, zbyt duży stres i odpowiedzialność nie adekwatna do wynagrodzenia. Ja doskonale wiem że praca kierowcy jest bardzo ciężka, mój brat jeździł kilka lat na busach i solówkach C. Mimo to ciągnie za kółko jak cholera, praca na miejscu z reguły jest słabo płatna i nudna... Kiedyś znalazłem ogłoszenie międzynarodówka weekendy sporadycznie w trasie (płatne). Jak na dzisiejsze czasy to raczej rzadkość. Ale wtedy się nie zdecydowałem (po prostu szef mnie dostatecznie nie wk...wił). Z Waszego doświadczenia, istnieją takie firmy z okolic Bielska Białej? Nie chce z deszczu pod rynnę i nie od razu. Planuję zacząć w końcem tego roku jeżeli uda mi się przeprowadzić bliżej rodziców (mam dziecko) żeby mojej było łatwiej. Jazda 3/1 odpada, nie muszę zarabiać kokosów. Kiedyś myślałem że jeżeli po zawodówce ogarniam już drugi zawód w którym goście po studiach sobie nie radzą (likwidacja szkód komunikacyjnych) to chyba jestem szczęśliwym człowiekiem. G.wna prawda, trzeba robić to co się lubi, ale nie za wszelką cenę. Doświadczenie mam w prowadzeniu busów lawet itp baaaardzo duże, sam czasem jeżdżę Waszymi autami jeżeli serwisujecie je Peugeot Magurka pod Bielskiem, a przeładowaną lawetą byłem naprawdę w dziwnych miejscach. Kierowcą jestem raczej z powołania:). Jedyne co muszę ogarnąć to wymogi i przepisy w innych krajach. Czekam na porady i wskazówki co do firm. Z tego co pamiętam to firma z ogłoszenia opisanego w tym poście mieściła się w Jaworzu, a właścicielką była kobieta, chyba Anna ?

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Jaka firma Bielsko-Biała i okolice ?

Post autor: Iglak » 30 sty 2016, o 14:04

burian.com.pl/ zadzwoń tam, kolega jeździ i nie narzekają.
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
duch1990
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:29 sty 2016, o 22:04
Samochód:Wiele ich
Firma:szukam
Uprawnienia:B

Re: Jaka firma Bielsko-Biała i okolice ?

Post autor: duch1990 » 31 sty 2016, o 19:14

Pracuję u podwykonawcy lakierniczego Mercedesa z Bielska, jechałem ostatnio ich autem do nas na firmę. 3 latka 500tys ale sprintek bardzo zadbany i często widzę tam ich samochody więc na serwisie raczej nie dziadują. Wiesz może w jakim systemie pracują ?

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Jaka firma Bielsko-Biała i okolice ?

Post autor: Iglak » 31 sty 2016, o 20:53

Tam jest roznie, lataja kolka jakies francja - wlochy dom i przerzuty tez sa
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
szybki Bill
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:3 maja 2016, o 23:11

Re: Jaka firma Bielsko-Biała i okolice ?

Post autor: szybki Bill » 4 maja 2016, o 17:25

Spróbuj może tu :
LINEA – TRANS Spółka z o.o.

ul. Limanowskiego 8/14, 43-400 Cieszyn

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”