Kalendarz 2016

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Kalendarz 2016

Post autor: Wolf » 23 sty 2016, o 22:41

Czy ktoś zakupił nasz Kalendarz na 2016, wypatrzyłem go na allegro, kupiłem i jestem mocno zdegustowany jego jakością, za przeproszeniem ale na domowej drukarce atramentówce zdjęcia były by wyraźniejsze. Jedynie co ratuje sytuacje to załączone bonusy w paczce.

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Kalendarz 2016

Post autor: Dekker » 25 sty 2016, o 23:53

W ostatniej chwili, zgodnie z oczekiwaniami forumowiczów robiliśmy te kalendarze. Faktycznie była to nasza pierwsza próba i mogło wyjść lepiej. Dlatego mając przekonanie, że następny będzie dużo lepszy deklarujemy, że każdy kto kupi kalendarz na 2016 dostanie 40 % rabatu na kalendarz 2017.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Kalendarz 2016

Post autor: Wolf » 26 sty 2016, o 09:22

To jeśli mogę to na ten moment dwie sugestie:

1. Oczko do przesuwania daty, taki mały drobiazg a cieszy ;) i przy okazji nie trzeba się zastanawiać jak dziś dzień

2. Różnorodność busów jest olbrzymia, ale w kalendarzu niestety 2/3 to Mastery, myślę że tutaj można zaproponować jakieś konkurs hasło i pozbierać zdjęcia w super jakości różnych marek od naszych forumowiczów

Awatar użytkownika
TOMMIcox
Użytkownik
Użytkownik
Posty:50
Rejestracja:9 lip 2013, o 10:17
Samochód:Boxer
Uprawnienia:B,C+E
Lokalizacja:POMORSKIE(GS)

Re: Kalendarz 2016

Post autor: TOMMIcox » 26 cze 2016, o 21:32

A wiec tak:
1.oglosic konkurs fotograficzny-uczestnicy wysylaja do redakcji po 1 zdjęciu swoich busow.Wielkie JURY,wybiera 12 najlepszych.
2.oddaje te foty do drukarni a tam drukują kalendarze, po jednym zdjęciu na każdy miesiąc.
Należałoby tez oglosic zapisy na te kalendarze,gdyz wiadomo by było ile osob chce,i wtedy moznaby oszacować wstępnie cene jednej szt.I jako,ze bylby to konkurs to przewidzieć nagrody należy.Wiec proponuje,dla pierwszych 3 miejsc kalendarz za free a dla reszty satysfakcje,ze ich busy znalazły się w kalendarzu. ipowoli już by trzeba dzialac z tym tematem.pogoda dopisuje foty można strzelac:)

Awatar użytkownika
Porasto
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:20 cze 2016, o 20:09
Kontakt:

Re: Kalendarz 2016

Post autor: Porasto » 27 cze 2016, o 18:51

Nie mam tego kalendarza ale liczę, że w 2017 się załapię ;)

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Kalendarz 2016

Post autor: Dekker » 27 cze 2016, o 20:38

TOMMIcox pisze:A wiec tak:
1.oglosic konkurs fotograficzny-uczestnicy wysylaja do redakcji po 1 zdjęciu swoich busow.Wielkie JURY,wybiera 12 najlepszych.
2.oddaje te foty do drukarni a tam drukują kalendarze, po jednym zdjęciu na każdy miesiąc.
Należałoby tez oglosic zapisy na te kalendarze,gdyz wiadomo by było ile osob chce,i wtedy moznaby oszacować wstępnie cene jednej szt.I jako,ze bylby to konkurs to przewidzieć nagrody należy.Wiec proponuje,dla pierwszych 3 miejsc kalendarz za free a dla reszty satysfakcje,ze ich busy znalazły się w kalendarzu. ipowoli już by trzeba dzialac z tym tematem.pogoda dopisuje foty można strzelac:)

Był już taki konkurs i tak jak wspomniałeś 12 osób których zdjęcia się ukazały dostały kalendarza za darmo.
Dzięki Panowie za pomysły na pewno wykorzystamy je przy tworzeniu kalendarza na 2017 rok.

Kalendarz wraz z naklejkami i długopisem można nabyć - http://sklep.edostawcze.pl/glowna/56-ga ... compl.html za jedyne 9,99 brutto.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Kalendarz 2016

Post autor: orys » 27 cze 2016, o 20:45

Dekker pisze:Był już taki konkurs i tak jak wspomniałeś 12 osób których zdjęcia się ukazały dostały kalendarza za darmo.
Ja też dostałem? Bo sobie nie przypominam, a wiem, że moje zdjęcia były w którymś użyte...

(spoko, teraz i tak już po jabłkach :P)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Kalendarz 2016

Post autor: Dekker » 30 cze 2016, o 19:33

orys pisze:
Dekker pisze:Był już taki konkurs i tak jak wspomniałeś 12 osób których zdjęcia się ukazały dostały kalendarza za darmo.
Ja też dostałem? Bo sobie nie przypominam, a wiem, że moje zdjęcia były w którymś użyte...

(spoko, teraz i tak już po jabłkach :P)

A zgłosiłeś się do Nas? ;) Była napisana informacja na facebooku, oraz do tych osób co miałem kontakt to dzwoniłem.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Kalendarz 2016

Post autor: orys » 30 cze 2016, o 23:58

Nie zgłosiłem się, bo mi dopiero później ktoś powiedział, że moje zdjęcia są w kalendarzu. Za to dostałem wcześniej jakieś fanty za wysłanie zdjęć na konkurs i zgodziłem sie na ich użycie więc wszystko jest ok ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
ala99
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:1 lip 2016, o 17:04
Kontakt:

Re: Kalendarz 2016

Post autor: ala99 » 1 lip 2016, o 17:15

Ja kupiłam na allegro i jestem zadowolona ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”