Szukam wspólnika

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29
Re: Szukam wspólnika

Post autor: Vantastic » 22 sty 2016, o 07:56

Żyjemy w Polsce i realia są trochę inne jeśli chodzi o transport. W poprzednim poście mówiłem o różnicy w transporcie międzynarodowym pomiędzy Fiatem Doblo a pojazdem 8-10ep. W Polsce każda spedycja na którą się natknąłem oferuje prace tylko na takie pojazdy, wiem że niektórzy jeżdżą blachą po europie, stąd moje pytanie. mam w posiadaniu Opla Vivaro i jakoś telefon mi się nie urywa a ogłaszam się w dużo miejscach.
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Szukam wspólnika

Post autor: Vantastic » 22 sty 2016, o 11:33

Jeszcze jedna opcja którą znalazłem tańsza wersja na rozpoczęcie działalności.
Firma która mieści się nie opodal mojego miejsca zamieszkania sprzedaje samochód Citroen Jumper 2007 500k na liczniku z wymienionym silnikiem przy przebiegu 350k w pełni wyposażony na międzynarodówkę, gość twierdzi że ma okazję kupić nowy z aukcji sądowniczej . Przy zakupie auta oferuje również opcję poprowadzenie go w swojej spedycji za 10% od frachtu, płatne po zapłaceniu przez klienta. Cena auta to 20k netto. Kto by się pokusił?
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
pabaelus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:26 paź 2015, o 21:13
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:B

Re: Szukam wspólnika

Post autor: pabaelus » 22 sty 2016, o 13:40

Jak na moje dużo i nie wiadomo co bierzesz.
Co do aukcji: to pewnie nie "aukcja sądownicza" (bo czegos takiego nie ma), a licytacja komornicza. Odezwij się do mnie na priv, a Ci podpowiem co nieco.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Szukam wspólnika

Post autor: orys » 22 sty 2016, o 15:28

Vantastic pisze:Żyjemy w Polsce i realia są trochę inne jeśli chodzi o transport.
Ah, to dlatego jak moja firma latała małymi busami do Polski to musieliśmy w świecku przeładowywać na 10 paletowce :D
W poprzednim poście mówiłem o różnicy w transporcie międzynarodowym pomiędzy Fiatem Doblo a pojazdem 8-10ep.
No dokładnie. Mówimy o transporcie międzynarodowym. Skoro nawet Zachodni Europejczycy dają radę (nie dalej jak wczoraj stałem w korku za Citanem z firmy kurierskiej z Marsylii, a mieszkam w Glasgow) to dlaczego Polacy nie mają dać radę?
W Polsce każda spedycja na którą się natknąłem oferuje prace tylko na takie pojazdy, wiem że niektórzy jeżdżą blachą po europie, stąd moje pytanie. mam w posiadaniu Opla Vivaro i jakoś telefon mi się nie urywa a ogłaszam się w
dużo miejscach.
Dlatego właśnie tłumaczyłem, że nie po spedycjach pracy na takie auta trzeba szukać (choć na przykład nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że w Polsce usługa TNT Storapart jest już dostępna, a oni, przynajmniej w Wielkiej Brytanii, korzystają z floty kurierów w małych autach właśnie).
Obrazek

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Szukam wspólnika

Post autor: Vantastic » 23 sty 2016, o 12:37

pabaelus pisze:Jak na moje dużo i nie wiadomo co bierzesz.
Co do aukcji: to pewnie nie "aukcja sądownicza" (bo czegos takiego nie ma), a licytacja komornicza. Odezwij się do mnie na priv, a Ci podpowiem co nieco.
Wysłałem Ci priva, ale dostało go 20 innych osób, ale nie Ty
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Szukam wspólnika

Post autor: orys » 23 sty 2016, o 16:17

Jak chcesz, to mu mogę przesłać... ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
pabaelus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:26 paź 2015, o 21:13
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:B

Re: Szukam wspólnika

Post autor: pabaelus » 23 sty 2016, o 19:37

Dostałem. Jak będę w domu, odpowiem :)

Awatar użytkownika
krzycho
Użytkownik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:21 sty 2016, o 21:56

Re: Szukam wspólnika

Post autor: krzycho » 30 sty 2016, o 09:31

Napisz na priv jestem zainteresowany jeśli aktualne. Sam mogę ułożyć robotę nie potrzebuje nikogo do prowadzenia auta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”