Trasa Sylwestrowa

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa
Trasa Sylwestrowa

Post autor: Sendula » 30 gru 2015, o 20:21

Czy ktos pracuje w okresie sylwestrowym?

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Trasa Sylwestrowa

Post autor: orys » 31 gru 2015, o 09:59

Ja dzisiaj "byłem w pracy".

Dorabiam sobie czasem w agencji na zastępstwa, i wczoraj bardzo w desperacji szukali kogoś na sylwestra. Firmę znam, mówię "spoko" - bo spodziewałem się lekkiego kursu do Aberdeen i z powrotem.

Zwlekam się z wyra o 5:45, idę na 6:30, a tam się okazuje, że ta firma ma też pododział rozwożenia mebli i miałem być tragarzem. Uprzejmie życzyłem im miłego sylwestra i poszedłem do domu... Tylko już mi się cholera spać nie chce :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Trasa Sylwestrowa

Post autor: Iglak » 31 gru 2015, o 11:47

orys pisze:Ja dzisiaj "byłem w pracy".

Dorabiam sobie czasem w agencji na zastępstwa, i wczoraj bardzo w desperacji szukali kogoś na sylwestra. Firmę znam, mówię "spoko" - bo spodziewałem się lekkiego kursu do Aberdeen i z powrotem.

Zwlekam się z wyra o 5:45, idę na 6:30, a tam się okazuje, że ta firma ma też pododział rozwożenia mebli i miałem być tragarzem. Uprzejmie życzyłem im miłego sylwestra i poszedłem do domu... Tylko już mi się cholera spać nie chce :(

coś w stylu: " Have a good day mate and happy new year, im not gonna work today " :D
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Trasa Sylwestrowa

Post autor: orys » 31 gru 2015, o 21:09

No, ale nie byłem taki: oni chcieli, żebym na ciężarówce jechał z dwoma innymi kolesiami, więc najpierw zapytałem, czy ci pozostali mają odpowiednie prawo jazdy - bo być moze chcieli, żebym ja jeździł, a tamci nosili. Okazało się, że tamci się mogą sami wozić, to się zawinąłem do domu upewniwszy się, że sobie dadzą radę beze mnie.

Nawet jak bym chciał, to nie mogę być tragarzem mebli, po wypadku samochodowym mam zakaz dźwigania przedmiotów cięższych niż 15 kg a już absolutny zakaz obciążania w jakikolwiek kręgosłupa przy schylaniu się (co przy fakcie, że obaj z moich niedoszłych współnosicieli jakby włożyło szpilki to sięgałobymi do brody raczej nie rokowało dobrze).
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”