jakiego busa kupic

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
damian44441
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:15 gru 2015, o 16:24
Re: jakiego busa kupic

Post autor: damian44441 » 23 gru 2015, o 16:54

wlasnie dzisaiaj widzialem ladne iveco na drodze chcialem zapytac co o tym sadzicie ale nie o takim egzemplarzu jak mowi kolega :) Kiedys pracowalem na tirach i tam mielismy same IVECA ale tiry stralisy i nic sie z tym nie dzialo nie wiem jak sytacja wyglada z busami bo nie mialem z tym stycznosci wiecie jak sie tym jes=zdzi spalanie itp

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: jakiego busa kupic

Post autor: orys » 24 gru 2015, o 02:43

STI pisze:Szyby same opadały,gałka w czasie jazdy odpadała...i tak pewnie coś jeszcze,ale się qrwa nie psuło
Hehe, no chodziło mi o to, że nie działo się nic takiego, co by uniemożliwiało jazdę.
moim skromnym zdaniem nowego unikać jak ognia peżotów i citrołenów :D bo serwis i assistance mają gorszy niż polmozbyt za komuny, a używka...chyba każda ale zadbana z pewnego źródła.
No, to widze, że opinię na temat francuzów mamy podobną.
Obrazek

Awatar użytkownika
bone
Użytkownik
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:2 paź 2015, o 18:18
Samochód:Master
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Gdynia

Re: jakiego busa kupic

Post autor: bone » 1 sty 2016, o 01:54

damian44441 pisze:wlasnie dzisaiaj widzialem ladne iveco na drodze chcialem zapytac co o tym sadzicie ale nie o takim egzemplarzu jak mowi kolega :) Kiedys pracowalem na tirach i tam mielismy same IVECA ale tiry stralisy i nic sie z tym nie dzialo nie wiem jak sytacja wyglada z busami bo nie mialem z tym stycznosci wiecie jak sie tym jes=zdzi spalanie itp
U nas w firmie jest 1 iveco - kierowca przesiadł się z masterki na nie. Narzeka na wygodę więc to co najważniejsze dla Ciebie. Z przody resory zamiast mcpersonów, przy obciążeniu i wiatrach buja jak na łódce. Kierownica twarda, łapa boli po dłuższej jeździe. Schowków mało. Choć z zewnątrz strasznie mi się podoba.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”