Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DucatoKuba
Posty:42
Rejestracja:25 sty 2018, o 16:47
Samochód:Fiat Ducato
Firma:TSCC
Uprawnienia:A,b,c,c+e,t
Lokalizacja:PL
Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: DucatoKuba » 29 sty 2018, o 17:58

Ja myślę że nigdy nie jest za późno.
Myśle ze lepiej późno niż wcale.
Wiadomo ze gość co ma 20 lat inaczej zacznie niż gość 50 letni. Ale wcale nie twierdze ze młodszy będzie mieć lepiej ani na odwrót pozatykają wszystko zależ od tego co masz w głowie.
Mam jakieś 10 lat mniej ale tez kocham samochody i tez zaczynam właśnie teraz.
Jak to się skończy nie wiadomo ale ja jestem pełen optymizmu.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Patkinson
Posty:1
Rejestracja:29 sty 2018, o 13:36
Uprawnienia:B

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Patkinson » 29 sty 2018, o 18:43

Witam jestem Patryk, mam 20 lat, mieszkam na obrzeżach Warszawy. Jestem miłym i spokojnym chłopakiem który interesuje się samochodami oraz wieloma innymi rzeczami. Jedną z moich takich pasji którą staram się uzyskać to jeżdzenie za kółkiem w coraz większych pojazdach, co mnie niestety ogranicza przez posiadanie chwilowo uprawnień B. Powiem o sobie jeszcze że pracuje chwilowo w firmie u znajomego jako kierowca i magazynier (w formie takiej że co drugi dzień jeżdżę do sklepu jednego i rozwożę do dwóch mniejszych towar). Postanowiłem w końcu założyć tu konto po ponad pół roku jak nie dłużej. Od razu pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :D

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Dychu » 29 sty 2018, o 21:02

adasqo pisze:Witam, jestem Adam mam 50 lat i bardzo lubię jazdę samochodem zawsze chciałem zostać kierowcą jednak nigdy na to nie było sposobności, bo to dom, żona, dzieci, rodzina. Teraz na starość chciałem to urzeczywistnić i zostać kierowcą busa, jednak w przeciwieństwie do mnie wszyscy twierdzą, że już na to za późno. A wy szanowni forumowicze co o tym myślicie?
Witaj kolego,
Jaja sobie robisz ? :-), mam kolegę który popyla busem i ma 64 lata, masz na forum przykłady ludzi którzy startują w wieku 55 lat itd. Takich jest dużo i jeśli tylko chcesz to robić, to powiem Ci w zaufaniu, masz większe szanse niż małolaci :-).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Dychu » 29 sty 2018, o 22:29

Patkinson pisze:Witam jestem Patryk, mam 20 lat, mieszkam na obrzeżach Warszawy. Jestem miłym i spokojnym chłopakiem który interesuje się samochodami, grami komputerowymi oraz wieloma innymi rzeczami. Jedną z moich takich pasji którą staram się uzyskać to jeżdzenie za kółkiem w coraz większych pojazdach, co mnie niestety ogranicza przez posiadanie chwilowo uprawnień B. Powiem o sobie jeszcze że pracuje chwilowo w firmie u znajomego jako kierowca i magazynier (w formie takiej że co drugi dzień jeżdżę do sklepu jednego i rozwożę do dwóch mniejszych towar). Postanowiłem w końcu założyć tu konto po ponad pół roku jak nie dłużej. Odrazu pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :D
My Cię też witamy i pozdrawiamy Patryku ale jak chcesz znaleźć tutaj pracodawce, to wykasuj szybko ze swego postu fakt, że interesujesz się grami komputerowymi bo to nie idzie w parze i każdy potencjalny bosy boss będzie myślał, że będziesz ciupał cały dzień w Assasin, NFS czy inne asiory :-). Tu bardziej ich interesuje znajomość branży, języków, geografii EU niż Twoje gierki komputerowe :-).

Pozdrawiam,
Andrzej

P.S. Zmieniłem Twego posta ażebyś sobie nie strzelał we własne kolana już na dzień dobry :-).

Awatar użytkownika
Kaizers
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:29 sty 2018, o 23:24
Samochód:Boxer, Ducato, Iveco
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Berlin

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Kaizers » 29 sty 2018, o 23:30

Witam serdecznie :)
Z tej strony Krzysiek z Berlina. Często czytałem forum niezarejestrowany. Dzięki poradą z tego forum, jeszcze kilka lat temu, kierowałem się zakupem busów i jestem bardzo zadowolony. Reszta w trakcie:) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
adasqo
Posty:3
Rejestracja:26 sty 2018, o 19:45

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: adasqo » 30 sty 2018, o 00:58

Serdeczne dzięki Dychu, bardzo mnie zmotywowałeś i mam nadzieję, że znajdę w okolicach częstochowy pracodawcę który da mi szanse.
Pozdrawiam Adam

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Dychu » 30 sty 2018, o 03:41

adasqo pisze:Serdeczne dzięki Dychu, bardzo mnie zmotywowałeś i mam nadzieję, że znajdę w okolicach częstochowy pracodawcę który da mi szanse.
Pozdrawiam Adam
Nie musi być z Częstochowy, autko możesz dostać pod dom a więc miejsce z którego jest firma, jest nie istotne :-).
Nasz kolega z Częstochowy chce kupić dwa nowe busy, jeśli się zdecyduje, postaram się Ci pomóc :-).

Awatar użytkownika
adasqo
Posty:3
Rejestracja:26 sty 2018, o 19:45

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: adasqo » 30 sty 2018, o 10:42

Super! jeszcze raz dzięki. Rozglądam się wszędzie a za info będę wdzięczny.
Pozdrawiam Adam

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Dychu » 30 sty 2018, o 11:28

adasqo pisze:Super! jeszcze raz dzięki. Rozglądam się wszędzie a za info będę wdzięczny.
Pozdrawiam Adam
Napisz kilka słów o sobie i zostaw numer fona do siebie na PW, będzie łatwiej i szybciej :-).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Drops31
Posty:1
Rejestracja:30 sty 2018, o 02:01

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Drops31 » 30 sty 2018, o 13:26

Witam wszystkich na tym forum a w szczególności kobiety.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”