Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamil_ols
Posty:11
Rejestracja:4 kwie 2013, o 22:27
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Olsztyn/Poznań
Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Kamil_ols » 7 kwie 2013, o 13:32

Witam Wszystkich.
Mam na imię Kamil.Mam 30 lat.Mieszkam w stolicy Warmii i Mazur,czyli w Olsztynie.Busami śmigam od 10 lat,hurtownie,kurierka.Na "przerzutach" od roku z małą przerwą.I cóż powiem-uzależniłem się od tej roboty chyba :) Obecnie latam Peugeot'em Boxerem 3.0 180 KM,rocznik bieżący.Za nim dziewicza trasa.Mam nadzieję,że uda się kiedyś spotkać z jakimś forumowiczem na trasie a na forum wymienić się doświadczeniem i wskazówkami z innymi.Pozdrawiam i szerokości ;)

Awatar użytkownika
DriverR
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:7 kwie 2013, o 20:52
Uprawnienia:Kat.B

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: DriverR » 7 kwie 2013, o 21:47

Witam mam na imię Rafał mam 18 lat prawko od stycznia ;D obecnie pracownik budowlany lecz jeżdżę czesto busami z firmy typu transit i transporter T4 szukam pracy na busach w transporcie międzynarodowym lub krajowym ;D

Awatar użytkownika
Farek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:7 kwie 2013, o 22:30
Samochód:Poszukuje
Firma:pracy :)
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Jarosław [RJA]

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Farek » 8 kwie 2013, o 20:28

Witam,
Krystian lat 24, prawko kat.B, instruktor prawa jazdy, prawie inżynier z silników spalinowych (samochodowych).
Podkarpacie.
Bardzo chciałbym pracować jako kierowca na międzynarodówcę choć po kraju też się chętnie pokręcę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vecci87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:2 kwie 2013, o 22:20
Samochód:Seat Cordoba
Firma:Inter Logistic
Uprawnienia:B,C,A
Lokalizacja:Starogard / Łobez

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Vecci87 » 9 kwie 2013, o 16:57

Siema.
Mam na imię Patryk i mieszkam w małej wsi w zachodniopomorskim. Interesuję się motocyklami, ciężarówkami i busami. Jestem pasjonatem marki BMW, zresztą to chyba każdy wie. No i to chyba tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Kierowca
Kierowca
Posty:54
Rejestracja:9 kwie 2013, o 18:03
Uprawnienia:B1 B C+E
Lokalizacja:Polska
Kontakt:

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Młody » 9 kwie 2013, o 18:09

Nick:Młody
Wiek:22 Lata
Pochodzenie: Łódźkie
Jakie pojazdy moge prowadzic: Osobowe Dostawcze Busy Ciężarówki
Praca:Obecnie pracuję jaki kierowca Busa na liniach Miejskich.
Cos o mnie:Młody kierowca lubiący szybką lecz bezpieczną jazdę.Interesuję się piłką nożną oraz strażą pożarną.Przez uraz w kolanie aktualnie nie mogę wykonywać zawodu Strażaka więc zostałęm kierowcą.Spotkać mnie można na trasach województwa Łódźkiego i nietylko.

Pozdrawiam :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rmaster1
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:8 kwie 2013, o 13:06
Uprawnienia:A.B.ADR
Lokalizacja:Edinburgh

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: rmaster1 » 11 kwie 2013, o 13:41

Witam aktualnych i przyszlych kierowcow ;)
Jestem Wojtek mam 43 lata,aktualne zamieszkanie Szkocja, w pl okolice Bielska- Bialej.
Przez prawie szesc lat mykalem na europejskich trasach jako (NIETOPERZ) 8-)
Ciesze sie ,ze powstaja takie portale :) jezeli bede mogl pomoc to bede do dyspozycji ;)
Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Masterek
Posty:29
Rejestracja:11 kwie 2013, o 22:47
Samochód:Renault Master
Firma:MATDAR
Lokalizacja:Bytom

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Masterek » 11 kwie 2013, o 22:51

Cześć jestem Bartek, mieszkam w Bytomiu woj. Śląskie, mam 21 lat i od około 1.5 roku śmigam busem po europie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Mihau_Susz
Posty:18
Rejestracja:12 kwie 2013, o 21:17
Samochód:Fiat Ducato
Firma:Grabowski Transport
Uprawnienia:B,C+E
Lokalizacja:Susz
Kontakt:

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Mihau_Susz » 12 kwie 2013, o 21:41

Imię: Michał
Wiek: 24 lata
Miejsce zamieszkania: Susz k/Iławy, kabina :D
Uprawnienia: B, C+E
Cześć! Jestem Michał z Susza a w Suszu się z piskiem rusza :D Busami śmigam od około 5 lat, początki to oczywiście PL a od prawie 3 lat jeżdżę w obecnej firmie na międzynarodówce. Poruszam się Fiatem Ducato 2.3 150 MultiJet blaszką a dociążam ją częściami zamiennymi do mebli. Wcześniej była Masterka II potem III. Można mnie spotkać zazwyczaj w Niemczech, Austrii, Słowacji, Czechach. Moje trasy układane są na niemczech wg kodów pocztowych. Zazwyczaj od 30 do 50 zrzutek czyli taki jak by kurier. Wiem niby dużo ale to tylko tak brzmi :D Gdyby ktoś widział na trasie białe Ducato z tabliczkami Michał, Susz to wołać :) Powodzonka i szerokości!

Awatar użytkownika
selwas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:104
Rejestracja:10 kwie 2013, o 20:22
Samochód:Boxer 3.0Hdi
Firma:P.H.Trans
Uprawnienia:B,C, HDS
Lokalizacja:Myślenice

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: selwas » 13 kwie 2013, o 23:32

Siema, mam na imie Dominik i mam 19 lat, pracuje dorywczo na sam. dostawczych w weekendy i wolne dni, (kończę szkołę średnią) Trasy głównie Polska, a także sąsiadujące państwa. Mam prawo jazdy B,C a także kurs HDS. Bardzo lubię busiaki lecz w niedługim czasie będę zwiększał kategorie i starał się siąść na duże. :D

Awatar użytkownika
mateo18
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:13 kwie 2013, o 10:09
Samochód:-
Firma:-
Uprawnienia:-

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: mateo18 » 20 kwie 2013, o 12:54

Witajcie :) Jestem Mateusz i mam 18 lat xD . mieszkam w okolicach Olsztyna i ucze sie w Technikum jako Technik Orgaznizacji Usług Gastronomicznych W Oln. za niedługo kończe szkołem i chce dołączyć do grona kierowców i jezdzic po Ue. jazda busem to nie moje marzenie ale chce jakos zdobyc doswiadczenie, Połowa mojej rodziny jezdzi ale na duzych zestawach . mowia zebym uciekal stad ale mi sie podoba . Ale czy bez doswaidczenia znajde prace w tym fachu? I moze podzielicie sie wrazeniami i doswiadczeniem ? gg 42262052

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”