Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dandi
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:2 kwie 2013, o 15:05
Samochód:Fiat Marea
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Konin/Grodziec
Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Dandi » 2 kwie 2013, o 15:14

Siemanko.

Jak po nicku widać mówią na mnie Dandi, a na imie mam Daniel. Mam 20 lat, pochodze z Konina w woj. wklp, pracuje na stacji benzynowej. W wolnym czasie kursuje po polsce. Z wyksztalcenia mechanik. Interesuje się busami od roku probuję coś znależć lecz niestety cięzko się wkręcić. Ale nie trace nadzieji. Lubie zycie w trasie. Za kólkiem nigdy nie jest nudno. Lubie wyzwania przygody. Sledze każde nowinki kazde nowe zdjęcia i mam nadzieje, ze kiedys sam wyjade w trase na poczatek po kraju. Pozdrawiam wszystkich nietoperzy :D I podziwiam za trud jazdy po 20 h :D eloszka ;]

Awatar użytkownika
bugaobugao
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:2 kwie 2013, o 15:39

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: bugaobugao » 2 kwie 2013, o 15:49

Witam wszystkich nietoperzy :)
Mam na imię Sylwek
25 wiosen na karku
Po szkole pracowałem trochę w budownictwie drogowym, no i jak już sobie troszkę dróg zbudowałem
to wsiadłem na busika. :)
Śmigam masterem 2 plandeka z 2009 r po naszym pięknym kraju :)
pozdrawiam szerokości i tyle rozładunków ile załadunków :)

Awatar użytkownika
Mlecyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:2 kwie 2013, o 21:45
Samochód:VW LT35
Uprawnienia:B C

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Mlecyk » 2 kwie 2013, o 21:51

Witam Serdecznie :)
Imię Adrian
Miasto Radom
Praca Przedstawiciel handlowy kierowca Busa (brzmi dumnie :D )
wiek 24 lata
Auto VW LT 35 2.8 TDI

Po skończeniu szkoły rozpocząłem pracę jako magazynier- kierowca,dziś,wyłącznie kierowca :) Wożę głownie Znicze i wkłady trasy na ogół po woj.mazowieckim,łódzkim i lubelskim ;) praca na busie to przystanek przed pracą na dużych zestawach,której rozpoczęcie odwlekam (szkoda młodości) ;) Pozdrawiam serdecznie!! :)

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Toreba » 3 kwie 2013, o 05:53

Witam wszystkich,

Nazywam się Adrian, wiek - 21 lat. Aktualnie mieszkam i studiuję w Rzeszowie. Pochodzę z Tarnobrzega, woj. podkarpackie. Z busami mam raczej do czynienia podczas okresów letnich czy też wakacyjnych. Doświadczenie w temacie transportu do 3,5 tony posiadam, choć nie ukrywam, że nie równa się ono z weteranami czy ludźmi, którzy na co dzień jeżdżą w takiego rodzaju transporcie.

Jasną rzeczą jest, że od maja/czerwca szukam ponownie pracy na busach. ;)

Awatar użytkownika
Damian
Posty:11
Rejestracja:4 kwie 2013, o 13:11
Samochód:Renault Master

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Damian » 4 kwie 2013, o 13:33

Witam !

Nick: Damian - zatem imię wiadome ;p
Wiek: 20 lat
Pochodzenie: Kraków / Myślenice
Uprawnienia : B - z racji zrytego mózgu przez jazdę na bus'ie w planach C oraz C+E :P
Ukończone kursy: ADR

Kilka słów o mnie ? ; Hmm . Jak wyżej , mam na imię Damian , mam 20 lat z wykształcenia jestem mechanikiem poj. samochodowych . Swoje życie chciałem poświęcić samochodom jednakże nie w ten sposób . Skąd busy ? - na to pytanie do dziś nie znam odpowiedzi a będzie mijał rok kiedy po raz 1 miałem okazję wsiąść i jechać sam . A tak na serio z racji zamiłowania do jazdy na rowerze pewnego letniego podwieczorku na dobrze znanej nam 7demce miałem okazje piwkować z swoją 2 połówką wtedy widząc weekendowe twarze chłopaków z " busów ' dało to wiele do myślenia . Dziś chodź szczerze mam tego dość jeżdżę dalej . System 3/1 chyba że szefo obiecuje kilka $$ za weekend np. w Calais zostaje . Od niedawna śmigam nowym Renault Master 2.3 dci i uczę takich zapaleńców jak nie jeden obecny tutaj na forum . Tak jakoś wyszło .Spotkać mnie można na kierunkach PL - UK / UK - ES to najczęstsze kursy które stają się z biegiem czasu pewnego rodzaju rutyną aczkolwiek każdy zakręt czy prosta w tej robocie to 1 wielka niewiadoma ... Pozdrawiam oraz do zobaczenia na szlaku

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
trojan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:4 kwie 2013, o 23:01
Samochód:Ducato
Firma:WŁĄSNA
Uprawnienia:B+E

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: trojan » 4 kwie 2013, o 23:11

Witam,mam na imię Paweł prowadzę działalność w przewozie osób od kilku lat (busy 9 osobowe) wcześniej były blaszanki, lawety i inne takie przygody transportowe.Mam 35 lat i trochę już w tym temacie siedzę.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
arturrroooo
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:5 kwie 2013, o 18:34
Uprawnienia:B,C
Lokalizacja:Mierzęcice

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: arturrroooo » 6 kwie 2013, o 11:31

Witam ;) mam na imie Artur mieszkam w Mierzęcicach woj. Śląskie 8-) posiadam obecnie 25 lat w tym 3 lernia praktyka zawodowa jako elektronik, 2 lata latałem jako busista pod z Empikiem,Humanicem,Tesco, no i po kilku dobrych miesiącach wyskoczyłem w świat, 3/1 UE 8-) pośmigałem do 2012.03. po tym czasie postanowiłem zmienic firme aby z powodów rodzinnych pomieszkać troche w domu :P obecnie pracuje na stanowisku instalator sieci światłowodowych :evil: Ale już mnie ciągnie do wolnosci i powoli szukam pracy na busiki 8-) Posiadam uprawienia kat B,C. Pozdrawiam :D
"Lepiej się wyspać jak się zabic"

Awatar użytkownika
FeliX
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:5 kwie 2013, o 13:51
Samochód:FIAT DUCATO
Firma:STOK

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: FeliX » 6 kwie 2013, o 13:49

Witajcie busiarze! :)
Mówią na mnie FeliX, mieszkam w woj. mazowieckim. Przygoda z busami i 3/1 to poprzedni rok. Musiałem zaniechać taki system z powodu nagromadzenia się spraw w kraju. Jednakże cały czas ciągnie mnie do powrotu na francuskie nacjonalki :P
Jeździłem Fiatem Ducato 3.0 180KM z 2009r. pod niebieską szmatą. Pomysł z forum bardzo trafiony. Dla nowych przydadzą się poradniki a dla starych wyjadaczy po prostu wygadanie się z kolegami po fachu
Pozdro 4All

Awatar użytkownika
PrzemoGn
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:6 kwie 2013, o 15:24
Samochód:Renault Master 2.3
Lokalizacja:Gostyń

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: PrzemoGn » 6 kwie 2013, o 20:28

Witam. Na imię mam Przemek. Mam 26 lat, Mieszkam w Gostyniu woj. wielkopolskie. Jeżdżę głównie po DE, NL, B, FR, SK, A, I. Wcześniej dwa lata jeździłem po kraju Sprinterem 413 i Iveco Daily, obecnie Renault Master 2.3 DCI.
Pozdrawiam wszystkich, do zobaczenia

Awatar użytkownika
Maciek
Posty:151
Rejestracja:6 kwie 2013, o 18:47
Samochód:Sprinter 312
Firma:Nimbus Polska
Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Re: Nowy użytkowniku, przywitaj się z nami !

Post autor: Maciek » 6 kwie 2013, o 20:41

Witam!

Nazywam się Maciej Kapuściński, pochodzę z Ostrowa Wielkopolskiego.
Mam 18 lat, jednak doświadczenie z transportem posiadam całkiem spore.
Ze względu na posiadane uprawnienia, poruszam się Citroen'em Jumper'em (blaszak)
obsługując głównie tereny Wielkopolski.

Pozdrawiam, Maciek
Life is a highway

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”