Pytanie kontrolbuch

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
fimo
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:27 kwie 2015, o 17:13
Pytanie kontrolbuch

Post autor: fimo » 15 maja 2015, o 20:29

Siema, pobrałem sobie taka wersję tego dokumentu ( zdjecię z załączniku i mam pytanie co do 10 ptk : höchstzulässiges gesamtgewicht des fahrzeugs einschließlich anhänger co tam mam wpisać? bo mój niemiecki jest słaby a tłumacz mówi coś o dopuszczalnej masie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
marcel1977
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:21 kwie 2015, o 18:31
Samochód:Renault

Re: Pytanie kontrolbuch

Post autor: marcel1977 » 15 maja 2015, o 20:55

Prawdopodobnie wpisujesz tam wagę ładunków jaką tego dnia przewiozłeś. Mogę się mylić bo ja akurat tej rubryki nie mam ale to chyba właśnie o to chodzi.

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Pytanie kontrolbuch

Post autor: FRONT242 » 15 maja 2015, o 20:58

fimo pisze:Siema, pobrałem sobie taka wersję tego dokumentu ( zdjecię z załączniku i mam pytanie co do 10 ptk : höchstzulässiges gesamtgewicht des fahrzeugs einschließlich anhänger co tam mam wpisać? bo mój niemiecki jest słaby a tłumacz mówi coś o dopuszczalnej masie.
Tam masz wpisac jaka jest DMC samochodu razem z przyczepa . ( Wmoim kontrollbuchu jest takie pytanie ale jakie jest DMC samochodu , ale na chvj ta przyczepka ? ) jakies gowno sciagnoles , utrudniasz sobie zycie .

Kup sobie na allegro KONTROLLBUCH , masz tam po niemiecku i po polsku i wyglada to profesjonalnie a nie jakies kartki z dupy wyciagniete .

http://allegro.pl/ksiazka-czasu-pracy-k ... 41712.html
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
fimo
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:27 kwie 2015, o 17:13

Re: Pytanie kontrolbuch

Post autor: fimo » 15 maja 2015, o 22:12

Bardzo chętnie kolego ale wyjeżdżam w poniedziałek i nie zdążę już tego kupić więc coś kombinuję

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”