upoważnienie.

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
nbj
Użytkownik
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:21 kwie 2014, o 18:51
Samochód:ford
upoważnienie.

Post autor: nbj » 6 maja 2015, o 18:11

Witam

Czy jeżdżąc autem służbowym/ w leasingu macie przy sobie upoważnienia do prowadzenia takowego ? chodzi mi o sytuację : zatrzymuje was Madziar lub kasztan i pyta się czyje auto i czy macie zezwolenie na użytkowanie takiego ?

Ja się nigdy ( 10 lat w transporcie ) nie spotkałem się z czymś takim, ale wyczytałem , że bośniacka policja sprawdza, ktoś na forum napisał , że Madziar zatrzymał furę bo kierowca nie miał upoważnienia ?

Moi kierowcy mają wystawione prze-zemnie upoważnienie do używania pojazdu + protokół przyjęcia pojazdu , kart paliwowych , papierów

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: upoważnienie.

Post autor: FRONT242 » 6 maja 2015, o 18:27

nbj pisze: Moi kierowcy mają wystawione prze-zemnie upoważnienie do używania pojazdu + protokół przyjęcia pojazdu , kart paliwowych , papierów
Jezeli ktos nie chce problemow z nadgorliwym POLICMAJSTREM czy innymi organami upowaznionymi do kontroli - no to wlasnie tak ma byc jak piszesz .

Przykladowe upowaznienie do uzywania pojazdu :
Obrazek
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”