wypłata 7100zł

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB
Re: wypłata 7100zł

Post autor: jarekvolvo » 16 sty 2016, o 02:57

... Ekhmmmmm,... To NAJPIERW zdobyłeś auto a POTEM zacząłeś badać rynek ?? :shock: :shock:
Sorry, to nie złośliwość, ale kolejność dość imtrygująca, chyba że czegoś nie rozumiem..

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: wypłata 7100zł

Post autor: jarekvolvo » 16 sty 2016, o 03:00

="fishu"[- przepraszam, ale czego się czepiasz ? Człek spytał, dostał kilka odpowiedzi, wybierze sobie tą, która mu przypasuje..... .
Równie dobrze można nie pytać o rozmiar opon....


omg...

Awatar użytkownika
NieWolny
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:18 mar 2016, o 12:54
Samochód:Fiat Ducato

Re: wypłata 7100zł

Post autor: NieWolny » 18 mar 2016, o 13:29

Tak jak któryś kolega wyżej pisał - chwalenie się wypłatą jest trochę niefajne. Wszędzie na postojach słyszę tylko kasa, sex i alkohol. Czyżby to było wszystko, co dotyczy busiarzy?

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: wypłata 7100zł

Post autor: Sendula » 25 mar 2016, o 16:18

Kolega zalozyl ten wątek, bo moze on pomóc innym otworzyć oczy i zobaczyc, ze calkiem niedaleko sa firmy, ktore za ta prace zaplaca duzo wiecej niz nasz aktualny szef. Np ja pracowalam na kilometrowce pierwsze 2 miesiace i w dodatku "szef" kantowal na km, ale poznalam w trasie realia zarobkow i teraz oplaca mi sie podjechac raz w miesiącu 130km do bazy. Jedni sie cieszą ze 130, inni ze 150zl dniowki, a jeszcze inni poswiecaja zdrowie, zeby naszarpac 15000km, bo jeżdżą na km i wpieniaja sie, ze maja 3dni postoju i nie zarabiaja. W moim przypadku byla okazja zaczac pracę 40 km od miejsca zamieszkania za 10 zl wiecej dniowki, ale co wyjazd inne auto i tym ta firma przegrala z moja obecną. Watek ten moze sie komus nie podobać i mozecie niektorzy potraktowac go jak przechwalki, ale tez da do myslenia tym, którzy .pracuja za marne grosze, ze nasza praca jest naprawde wiecej warta
. Wesolych Świąt gdziekolwiek je spedzacie :-)

Awatar użytkownika
Kango
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:28 mar 2016, o 14:24

Re: wypłata 7100zł

Post autor: Kango » 28 mar 2016, o 14:44

Ja aż tyle nie zarabiam ale mimo wszystko nie mogę narzekać na swoją firmę

Awatar użytkownika
szybki Bill
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:3 maja 2016, o 23:11

Re: wypłata 7100zł

Post autor: szybki Bill » 4 maja 2016, o 17:20

Wszystko zależy od firmy i zasad w niej rządzących. Poza tym istotne są trasy i stan samochodu. Więc każdy według siebie.

Awatar użytkownika
enter
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:12 cze 2015, o 14:00

Re: wypłata 7100zł

Post autor: enter » 5 maja 2016, o 20:36

Ja po tych kilku latach jazdy doszedłem do takiego wniosku: Jeżeli mam fajnego szefa, system pracy, spoko spedytora, nie jebie nocek jak wampir i dostaje bezstresowe trasy/ładunki jeżdżąc za trochę mniejszą wypłatę to w dupie te kilkaset zl więcej, bo i tak robota jest teraz dla mnie przyjemnością.

PS Oczywiście nie zamierzam tu obrażać ludzi którzy wałą kilometry bo np potrzebują hajsu, mają trudną sytuację finansową czy kredyty itp. Ja w takiej sytuacji na szczęście nie jestem.

Awatar użytkownika
adamnd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:144
Rejestracja:26 wrz 2014, o 16:00
Uprawnienia:B, B+E, C, C+E, KW
Lokalizacja:Wrocław

Re: wypłata 7100zł

Post autor: adamnd » 30 cze 2016, o 10:56

Zębów nie ma ale "siódemka" z przodu jest :D :lol:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”