Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Re: Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Post autor: Wolf » 19 sie 2015, o 08:22

Homer, nie mam pojęcia, tutaj raczej pytanie do admina, może fora się nie synchronizują, ale patrząc na link, przepraszam za słowa może mnie za to z forum wywalą, Stary odjebałeś taki kawał roboty że naprawdę mega wielki szacun. Daszek i kangurek jest kozacki, zastanawiam się tylko jak to świeci. Jedynie nad czym bym się jeszcze na twoim miejscu zastanowił to czy ewentualnie zderzaków w pełni pod kolor nie pociągnąć, wg mnie zawsze to lepszy efekt, i nie będzie zalatywało tandetą ;)

Awatar użytkownika
Homer.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 lut 2015, o 21:02
Samochód:ducato
Firma:brak
Uprawnienia:b

Re: Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Post autor: Homer. » 20 sie 2015, o 07:43

Wolf- te zderzaki w pełnym kolorze z pewnością poprawiłyby wygląd, ale szczerze muszę ci powiedzieć że już brak mi sił, aby to poprawić. Już i tak rezygnuję z wielu drobnych rzeczy, które mi chodziły po głowie ,ogrom prac już chyba mnie przerasta ,więc muszę pilnować abym się nie wypalił przed końcem projektu , auto muszę dokończyć aby zarabiało ,inaczej utopię multum kasy. Co do świateł - jeszcze nie są podłączone ,elektrykę zostawiam sobie na później bo jest jej zbyt wiele aby teraz główkować -szkoda czasu, przy elektryce nie widać efektów a to by jeszcze bardziej mnie zniechęciło..... Teraz może spytam jeszcze raz , bo mój ostatni post pisany na tamtym forum nie wyświetlił się na tym forum a nie mam czasu zakładać nowego tematu : czy dostał już ktoś ostatnio mandat za prędkość np; z Niemiec według przepisów obowiązujących od czerwca , bo mi przyszły aż 4-na raz, za sam czerwiec ? średnio po 180jurków +28,50 jakieś koszty ,razem 208,50 EUR każdy? i nie wiem, płacić nie płacić, olać to- czy jak ? tym bardziej że nie wiem, ile jeszcze ich przyjdzie za miesiąc lipiec lub sierpień? czy tych niemców czasami nie
pojeb.....ło , to jest nie do pomyślenia, abym ja w polsce zbankrutował przez niemca? co to jakaś następna wojna hybrydowa czy jak? :D :D :D

Awatar użytkownika
Homer.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 lut 2015, o 21:02
Samochód:ducato
Firma:brak
Uprawnienia:b

Re: Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Post autor: Homer. » 20 sie 2015, o 08:27

gdzie moje oststnie fotki - też ich nie ma?

Awatar użytkownika
Homer.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 lut 2015, o 21:02
Samochód:ducato
Firma:brak
Uprawnienia:b

Re: Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Post autor: Homer. » 20 sie 2015, o 08:29

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Homer.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 lut 2015, o 21:02
Samochód:ducato
Firma:brak
Uprawnienia:b

Re: Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Post autor: Homer. » 20 sie 2015, o 08:37

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Homer.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 lut 2015, o 21:02
Samochód:ducato
Firma:brak
Uprawnienia:b

Re: Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Post autor: Homer. » 12 paź 2015, o 21:03

cześć ....
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

czesc....

Awatar użytkownika
malpa
Użytkownik
Użytkownik
Posty:88
Rejestracja:27 lip 2013, o 11:59
Uprawnienia:b

Re: Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Post autor: malpa » 13 paź 2015, o 19:59

jestem pod mega wrażeniem wyniku :o na drzwiach przy łączeniu "prowadnic powietrza" masz założone jakieś uszczelnienie czy po prostu dolegają do siebie i nie puszczają "lewego" powietrza ?

Awatar użytkownika
Homer.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 lut 2015, o 21:02
Samochód:ducato
Firma:brak
Uprawnienia:b

Re: Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Post autor: Homer. » 13 paź 2015, o 23:25

no dorobiłem jakieś uszczelnienie - nie chce wstawiać wszystkich fotów, aby to udowodnić , bo forum tego nie wytrzyma ,mam tylko nadzieję że wszystko działa jak się na leży bo nie mam czasu na jakieś próby ,czas mnie goni .....itp .... każde pierdoło kosztuje mnie wiele godzin pracy - na końcu przyjdzie czas na poprawki , których mam nadzieje nie będzie zbyt wiele......

Awatar użytkownika
Homer.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 lut 2015, o 21:02
Samochód:ducato
Firma:brak
Uprawnienia:b

Re: Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Post autor: Homer. » 4 gru 2015, o 14:25

Finał !!!!!!!!! czyli koniec , nie robię nic więcej ,bo już nie ma na to czasu .
Wyszło jak wyszło ,z wielu rzeczy zrezygnowałem, inne można było zrobić lepiej myślę że jak podsumujemy to wszystko, jako całokształt to nie jest źle, fuszerki nie zrobiłem a jak gdzieś dałem ciał to znaczy że wiele jeszcze muszę się nauczyć . Próby porobione a weekend auto leci pierwszą trasę do Niemiec nie ukrywam że mam trochę cykora , po powrocie zrobię dobrą konserwacje podwozia i profili zamkniętych (progi wewnątrz itp) Zrobiłem już przegląd czyli (zmiana klasyfikacji samochodu z ciężarowego na 9-osobowy) bez najmniejszych problemów, pojazd zrobił na stacji ogromne wrażenie zleciało się trochę ludzi, robiły foty oraz zjawił się pierwszy dość nachalny klient który dawał tyle..... że miałbym jakiś tam zarobek ,ale przecież nie o to chodzi ,tak czy tak były niezłe jaja......Możliwe ze po paru kursach poprawię jeszcze jakieś niedociągnięcia typu dodatkowy stopień do wsiadania jakieś uchwyty itp. Z ciekawszych rzeczy to wspomnę że do samego końca walczyłem z kierownicą wielofunkcyjną czyli ze sterowaniem radiem z kierownicy ,ale pokonałem to i sterowanie jest łącznie z telefonem, nie było łatwo ale jak się okazało że Fiat to prawie to samo co Alfa i Lancia jeśli chodzi o elektrykę, to już poszło z górki. Wstawiam foty więc oceńcie sami każda krytyka jest na wagę złota ha ha ha..

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
symyrytyfy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:78
Rejestracja:17 gru 2013, o 11:33
Uprawnienia:B,C,C+E

Re: Ducato z balaszaka na osobówkę new projekt

Post autor: symyrytyfy » 4 gru 2015, o 15:01

Mam mało dyskretne pytanie, jaki wkład finansowy był potrzebny do zrobienia tak auta? (może być info na priv) Chodzi mi o samo wnętrze - nie licząc auta. A tak poza tym jestem pod wielkim wrażeniem, wielki szacun za ten projekt :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”