kontrola w uk . bus osobowy ktos tez mial ????

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
strike5
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:28 gru 2014, o 14:01
Samochód:Fiat Ducato Panorama
Uprawnienia:B
kontrola w uk . bus osobowy ktos tez mial ????

Post autor: strike5 » 29 sty 2015, o 16:25

witam jechalem 2 dni temu do UK i na zjezdzie wzieli nas na kontrole spr ostro paczki i nawet pukali odkrecali plastik ktos sie spotkal z czyms podobnym ? zabrali nam 45 min :evil:

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: kontrola w uk . bus osobowy ktos tez mial ????

Post autor: orys » 29 sty 2015, o 18:00

strike5 pisze:witam jechalem 2 dni temu do UK i na zjezdzie wzieli nas na kontrole spr ostro paczki i nawet pukali odkrecali plastik ktos sie spotkal z czyms podobnym ? zabrali nam 45 min :evil:
Mnie kiedyś kontrolowali w Callais (ale już brytyjczycy). Po roentgenie zaprosili do swojej szopy i wzięli się za robotę. Wyjmowali zaślepki w profilach na pace i wpuszczali tam jakieś laparoskopy. Wąchali moje brudne skarpetki...

A najlepsze było to, że miałem na pace jeden fracht ze szwajcarii oraz skrzynkę, którą do mnie zadzwonili, żebym przejął od innego kuriera w Belgii... I że kurier się spóźniał to poszedłem spać, jak dojechał i mnie obudził to byłem strasznie zaspany i niekumaty, a on znowu padał na nos. Więc po prostu wrzuciliśmy skrzynkę na pakę i in pojechał do hotelu a ja kupiłem kawę w automacie i pojechałem w swoją stronę. Zdałem sobie sprawę z braku CMR dopiero jak wjechałem na tunel i zobaczyłem tabliczkę "Przygotuj paszporty i CMR". Pojechałem na pałę mówiąc "e, nigdy nie sprawdzają" ale oczywiscie sprawdzili i wzięli na to trzepanko.

Pewnie widzieli, że jestem trochę poddenerwowany, dlatego tak dokładnie sprawdzali ale nic nie znaleźli to mnie puścili. I teraz, jakim bucem trzeba byc, żeby mieć w ręku CMR na którym jest napisane "jedna skrzynia o wymiarach 100x120x80 cm i nie znaleźć podczas dokładnego przeszukania pojazdu drugiej skrzyni o niewiele mniejszych wymiarach? :D :D :D :D :D
Obrazek

Awatar użytkownika
strike5
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:28 gru 2014, o 14:01
Samochód:Fiat Ducato Panorama
Uprawnienia:B

Re: kontrola w uk . bus osobowy ktos tez mial ????

Post autor: strike5 » 29 sty 2015, o 19:45

ja lecialem promem . dziwna sytuacja.

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: kontrola w uk . bus osobowy ktos tez mial ????

Post autor: Iglak » 29 sty 2015, o 20:00

miałem sytuacje ze mnie trzepali ale osobówka jechałem.. całe auto mi rozebrali boczki drzwiowe podsufitke etc... moze jakas wyrywkowa kontrola poprostu...mają ustalone z góry którego rozbieraja
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
strike5
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:28 gru 2014, o 14:01
Samochód:Fiat Ducato Panorama
Uprawnienia:B

Re: kontrola w uk . bus osobowy ktos tez mial ????

Post autor: strike5 » 3 lut 2015, o 21:52

leciales promem czy tunelem ? i keidy to bylo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”