Profit Express jakieś info o nich?!

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
migotka1
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:12 mar 2015, o 09:32
Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: migotka1 » 12 mar 2015, o 09:38

Witam, nie podpisujcie z nimi umów, same kary za wszystko, a ty w umowie nie masz dla siebie nic, ja podpisałam i załuje, straciłam cały dorobek, i same długi, pojeździsz , a za faktury nie wypłacą, a jesli jest ktos oszukany to prosze o kontakt 734131722, razem mozna tylko cos zdziałac

Awatar użytkownika
transcars
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:25 mar 2015, o 13:39
Samochód:fiat
Firma:transcars
Uprawnienia:A, B, C, C+E

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: transcars » 25 mar 2015, o 13:48

Ludzie dajcie sobie z tą firmą spokój

Spółka Z OO kapitał 5000 - Prezesem jakiś młokos z 1992 roku posiadający 95% udziałów a stoi za nim jakiś stary wyga który ma na pewno napieprzone grubo w papierach z udziałem 10% - na pewno już nie jednego wyrolował mając inną firmę
tu się sprawdza:
https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu

Zadzwoniłem sobie do nich - zaoferowali mi Ducato za 129 netto - jaja sobie robią z taką samą zabudową u dealera mam za 105 netto
Jeszcze na leasingu Ci dopierdolą i zgarną prowizji z 7-8% od 129 tys. to jest ok 10 tys netto na leasingu

Sami widzicie skąd mają kasę na tzw. pomożemy załatwić pożyczkę - na każdym frajerze z samochodu mają średnio po 25 tysi netto to daje nam ponad 30 tys brutto, z leasingu 12 brutto razem 40 tysi
a Ty bul człowieku lichwę - odsetki od kredytu dowalą ci 20-30% w skali roku.

jak Was wysterują w powietrze to z czego będziecie sobie dochodzić kasy, ja widziałem na allegro że jakiś dealer pomaga wspedycji - porozglądajcie się na otomoto. WARA od pośredników.

a Ty głupku spłacaj żeś FRAJEREM

Awatar użytkownika
Profit Express
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:23 mar 2015, o 10:15

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: Profit Express » 27 mar 2015, o 14:56

Transcars chyba myślałeś, że odkryłeś Amerykę tymi wyliczeniami, a także informację o kapitale zakładowym w wysokości 5000zł. Niestety tak fajnie liczyłeś ile nasza firma zarabia, a poległeś na tak łatwym dodawaniu 95% udziałów +10% mojego wspólnika daje nam już 105%. Człowieku ty myślisz, że pieniądze rosną na drzewie? Każdemu Klientowi, który do nas dzwoni jest przedstawiana oferta gdzie jest informowany o cenie samochodu i z czego ona wynika. Samochody sprzedajemy w cenach od 139 do 159 tyś zł brutto i uzależniona jest ona od tego czy Klient potrzebuje pożyczki czy nie, jeżeli nie cena jest do NEGOCJACJI. Skoro ja sprzedaje samochód w cenie 113 netto, ty masz za 105 netto, a u mnie masz pożyczkę w wysokości 25 tyś zł to uważasz, że jest to zła oferta? Nie wiedziałem również, że w leasingu gdzie wartość oprocentowania W SKALI 5 LAT WYNOSI 112%, ja mam prowizję z tego 7-8%. To że jesteś firmą nowo powstałą lub zadłużoną to nie masz co liczyć na finansowanie na takich warunkach to już nie od nas zależy. Chciałem również poinformować, że twojej osobie zostanie założona sprawa na podstawie art 212 o bezpodstawne szkalowanie opinii, gdzie informujesz, że mój wspólnik ma "napieprzone grubo w papierach", niestety tak jak i ja jest czysty jak łza. W tym poście również nawiążę do p. Marioli Pawłowskiej, która podpisała się jako migotka1. Skoro pani została "oszukana" jak przewiduje pani spłatę ponad 100 tyś zł, które zostały udzielone bez żadnego zabezpieczenia, myślę, że w tym przypadku ktoś inny został oszukany, na pewno nie pani. Ciekawe co pani zrobiła z tymi pieniędzmi? Może wyremontowana mieszkanie, czy też pospłacała swoje długi? Wszystkim dogodzić się nie da... Panie qudl4ty, a może Robercie łysy jak kolano, tak sprzeczny nick do stanu faktycznego jak twoje komentarza na nasz temat pan też został "oszukany"? gdzie przyszedł pan ze swoim samochodem i otrzymam 10 tyś zł na paliwo nie mając gdzie się podziać i ani grosza przy duszy? Przeciwko WSZYSTKIM oszczercom notorycznie prowadzimy sprawy Sądowe za bezpodstawne szkalowanie opinii, a także występujemy o wielomilionowe odszkodowanie. Przemyślcie kilka razy, kiedy następnym razem będziecie chcieli szkalować jakąkolwiek firmę BEZ ŻADNYCH PODSTAW.

WSZYSCY KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE W ŻYCIU JEST COKOLWIEK ZA DARMO NIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Profit Express

Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: 3D3D3D » 27 mar 2015, o 17:10

Nie rozumiem czemu szukacie daleko. Dealerzy oferują dużo dogodniejsze warunki leasingu (sam korzystam)-przykłady:

http://www.fiatprofessional.pl/Promocje/Nowy_Ducato
http://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/leasing.html
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: orys » 27 mar 2015, o 18:57

Profit Express pisze:a u mnie masz pożyczkę w wysokości 25 tyś zł to uważasz, że jest to zła oferta?
O, to Wy jesteście charytatywną firmą pożyczkową? Co na to KNF? :) :)

Nie wiedziałem również, że w leasingu gdzie wartość oprocentowania W SKALI 5 LAT WYNOSI 112%, ja mam prowizję z tego 7-8%.
To 7-8% to czego? Rocznie? Jednorazowo? Od całości?
Chciałem również poinformować, że twojej osobie zostanie założona sprawa na podstawie art 212 o bezpodstawne szkalowanie opinii, gdzie informujesz, że mój wspólnik ma "napieprzone grubo w papierach", niestety tak jak i ja jest czysty jak łza.
"Na pewno ma napieprzone w papierach" - to jest taka figura retoryczna. Inaczej mówi się "pewnie ma napieprzone w papierach" a oznacza to nie więcej niż "myslę, że ma napieprzone w papierach". Powodzenia w tym sadzie :) :)
W tym poście również nawiążę do p. Marioli Pawłowskiej, która podpisała się jako migotka1. Skoro pani została "oszukana" jak przewiduje pani spłatę ponad 100 tyś zł, które zostały udzielone bez żadnego zabezpieczenia, myślę, że w tym przypadku ktoś inny został oszukany, na pewno nie pani. Ciekawe co pani zrobiła z tymi pieniędzmi? Może wyremontowana mieszkanie, czy też pospłacała swoje długi?
A, to jak inni wysnuwają swoje podejrzenia na forum to ich straszymy art. 212, ale jak MY oskarżamy innych o to samo, to wtedy jest w porządku :) Brawo.
Panie qudl4ty, a może Robercie łysy jak kolano, tak sprzeczny nick do stanu faktycznego jak twoje komentarza na nasz temat pan też został "oszukany"? gdzie przyszedł pan ze swoim samochodem i otrzymam 10 tyś zł na paliwo nie mając gdzie się podziać i ani grosza przy duszy?
Kurde, chłopie, ale powiedz mi jedno. Przecież takie charytatywne udzielanie pożyczek biedakom bez grosza przy duszy to musi być kosztowna zabawa... NIe prościej by Wam było po prostu zatrudnić pana Roberta jako kierowcę WASZEGO busa?
Przeciwko WSZYSTKIM oszczercom notorycznie prowadzimy sprawy Sądowe za bezpodstawne szkalowanie opinii, a także występujemy o wielomilionowe odszkodowanie.
Buahahahaha, notorycznie prowadzą sprawy przeciwko oszczercom :) :) :) Kurde, jak to jest, że żadna ze znanych mi firm nie musi borykać się z NOTORYCZNIE SZKALUJĄCYMI ICH NA FORACH OSZCZERCAMI :) :)

Wiecie co? Jak bym szukał z kim tu prowadzić biznes, to bym brał pod uwagę to co się na forach pisze, ale nie uważałbym, że jest to 100% prawda. Ale po tym, co tu kolego napisałeś jestem pewien: z Wami bym nie chciał biznesowo mieć nic do czynienia, bo coś tu zdecydowanie śmierdzi. Pewnie jednak jest coś z Wami nie tak, i podejrzewam, że Wasz model biznesowy opiera się na wykorzystywaniu pozycji mocniejszego wobec słabszego - bo inaczej tak chętnie nie udzielalibyście pożyczek nie mającym się gdzie podziać (bezdomnym?) ludziom z ulicy bez grosza przy duszy. I to jeszcze bez żadnego zabezpieczenia. Śmierdzi, śmierdzi, śmierdzi.

No chyba, że Wy tak pomagacie tym biedakom, a na swoje wychodzicie dzięki tym milionom wygranym w sądzie od oszczerców? :)

Teraz możesz mnie pozwać, powodzenia :)
Obrazek

Awatar użytkownika
migotka1
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:12 mar 2015, o 09:32

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: migotka1 » 1 kwie 2015, o 12:09

Dlaczego moje imię i nazwisko znalazło się na forum??? nikogo nie oszukałam , moja firma juz nie istnieje, od grudnia 2013 r. dokładałam cały czas pieniądze z kredytów na działalnosc, pieniadze szły na paliwo, na spłaty pożyczek dla tych firm na 45 procent , na ZUS ,na leasing , za abonamenty za prowadzenie samochodu, gdzie samochod nie był prowadzony w sierpniu, ani tez w okresie od 15 wrzesnia 2014 do 15 października 2014 poniewaz miesiąc był w naprawie we francji, a jednak za te miesiace był pobireany i tak co miesiąc 400 euro, żadnych zysków moja firma z tego nie miała przez cały czas na zero, przykro mi mówiac krotko podczas współpracy nie kupiłam sobie nawet majtek na dupę a co dopiero mówimy o jakiś remontach, mój mąz jezdził za darmo, gdybym nie pracowała zawodowo, to do garka nie mielibysmy co włozyc, współpraca wygladała w ten sposób, wszystkie należnosci najpierw były kompensowane z faktur, a resztki były wysyłane na konto gdzie tylko starczyło na leasing.! Na paliwo , na winiety, bramki i inne ,jak zus, Us, opłaty rat kredytów szły z moich pieniędzy. Prawnik mi powiedział cytuję:" jak pani mogła podpisac taką umowe, i cud, że pani to tak długo ciagła, podziwiam, a zarazem jest mi panią żal" przez tydzien byłam w szpitalu, bo chciałam popełnic samobójstwo, tylko funkcjonuje bo jestem na tabletkach i tylko ze rodzina mnie wspiera. zyczę wszystkim jak najlepiej, zawsze po dupie dostaje ten uczciwy człowiek.

Awatar użytkownika
poszukujacy_info
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:20 cze 2016, o 09:37

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: poszukujacy_info » 20 cze 2016, o 10:40

w tej chwili mają adres w Krakowie: Os. Na Lotnisku 10B
W necie jest niestety niewiele informacji na temat delikatnie mówiąc wojny jaką przewoźnicy, którzy dla nich jeździli toczą albo toczyli z tą firmą bo posty są z 2013 (ale nie tylko z tą firmą bo podobno występują i występowali już pod wieloma nazwami). Ja poważnie zastanawiałem się nad współpracą z nimi ale z tego co poszperałem wolę odpuścić temat niż się nadziać i stracić nerwy a może i pieniądze. Warunki może i fajne proponują ale jak zapytałem o możliwość przesłania wzoru umowy to mi odmówili (wgląd tylko u nich na miejscu). Niestety ten fakt plus komentarze jakie udało mi się znaleźć dają w moim przypadku do myślenia na niekorzyść tej firmy. Na swoim profilu wiadomo, że negatywów nie wpuszczą, więc tych opinii w ogóle nie ma co brać pod uwagę. Wolę być ostrożny i tym razem nie zarobić ale i nie utopić.

Awatar użytkownika
czarny33a
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:14 kwie 2016, o 21:04
Samochód:volvo
Uprawnienia:c+e

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: czarny33a » 20 cze 2016, o 22:21

Tez kolego pół roku temu zastanawiałem sie i miałem wątpliwości ale nie jest źle na chwile obecną nie ma może cudów ale starcza na opłaty leasing mojego kierowce i jeszcze coś zostanie.

Awatar użytkownika
Paweł Mysłek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:1 lut 2017, o 13:09
Samochód:Renault
Firma:T&K
Uprawnienia:B

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: Paweł Mysłek » 1 lut 2017, o 13:14

Polecam Firme w 100%.
Spedycja ogarnięta.
W razie problemów szybko działają i rozwiązują problem.
Ode mnie pozytyw.

Awatar użytkownika
Zoltek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:28 paź 2016, o 17:41
Samochód:Renault Master
Firma:ZolTrans
Uprawnienia:T,B,B+E,C,C+E,KK,KO
Lokalizacja:małopolskie
Kontakt:

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: Zoltek » 20 lut 2017, o 21:51

Tak a ile już z nimi współpracujesz, że tak gorąco polecasz tą firmę?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”