Profit Express jakieś info o nich?!

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
bogdan131182
Użytkownik
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:26 lut 2014, o 20:29
Uprawnienia:B,C,D,E
Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: bogdan131182 » 1 sty 2015, o 19:00

Jak w tytule, czy miał ktoś z nimi styczność? Oferują auto w leasing, gwarantują prace na okres spłaty samochodu w tym minimum 10000km w umowie a do tego jeszcze dają pożyczkę na start do 40000zł. Chętnie się dowiem czegoś więcej jeśli miał już ktoś z nimi do czynienia. A oto ich strona http://profitexpress.otomoto.pl/

Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: dawid781 » 1 sty 2015, o 21:18

Moim zdaniem wszystko dobre pod warunkiem że wywiążą się z umowy. A co jak po podpisaniu papierów wypną na ciebie d...e?
Zostaniesz z autem i kupą długów, miałem kiedyś podobną propozycję i pogoniłem dziadów bez zastanowienia ;)
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: FRONT242 » 1 sty 2015, o 21:40

bogdan131182 pisze:Jak w tytule, czy miał ktoś z nimi styczność? Oferują auto w leasing, gwarantują prace na okres spłaty samochodu w tym minimum 10000km w umowie a do tego jeszcze dają pożyczkę na start do 40000zł. Chętnie się dowiem czegoś więcej jeśli miał już ktoś z nimi do czynienia. A oto ich strona http://profitexpress.otomoto.pl/
Sama nazwa PROFIT EXPRESS pewnie trafia w sedno sprawy :D

Jezeli TY chcesz opierac swoja dzialalnosc na obiecankach 1 firmy ... i to takiej ktora ci wciska leasing auta ..... GET A FUCKEN LIFE :lol:

Dzis moga gwarantowac prace czy na " krzywy ryj " czy na pismie ... na drugi dzien pismem z gwarnacja bedziesz mogl podetrzec dupala bo jakos-takos mozesz szybko niby zlamac jakis punkt z umowy ktora jest tworzona od razu tak zeby cie wydymac . Krzywy ryj to jak krzywy ryj .... i zostaniesz ze splata na 5 lat , a ich to jebie ... ty masz splacac . Do momentu podpisania bedziesz SUPER STAR ... kawa herbata , poklepywanie po plecach " panie bogdanie niech sie pan nie boi , trzeba zaryzykowac na poczatku i takie tam [cenzura] w bambus " . Lapanie frajera to jest wyzsza szkola jazdy :lol:
No ale musza byc tacy frajerzy ktorzy skacza " na gleboka wode " i tona . LIFE IS BRUTAL , selekcja naturalna musi byc .... idioci nie dotrzymuja kroku . Swoja droga nie kazdy moze prowadzic wlasna dzialalnosc , bo kto bedzie zapierdalac ? :lol:
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
bogdan131182
Użytkownik
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:26 lut 2014, o 20:29
Uprawnienia:B,C,D,E

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: bogdan131182 » 1 sty 2015, o 22:15

Nie twierdze że chcę skorzystać z ich usług, poprostu zadałem pytanie z ciekawości. Pracuję jako kierowca na zestawie C+E ale coraz częściej przychodzi mi do głowy żeby kupić busika i iść na swoje. Mam trochę grosza odłożonego więc nie bawiłbym się w kredyty.

Awatar użytkownika
symyrytyfy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:78
Rejestracja:17 gru 2013, o 11:33
Uprawnienia:B,C,C+E

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: symyrytyfy » 2 sty 2015, o 19:12

Dziwna sprawa. Strony internetowej brak, maila brak, tylko telefon. Na etransport same pozytywne komentarze. Niby przyjmują do współpracy nawet ze swoimi autami. Chyba z ciekawości zadzwonie do nich w poniedziałek i popytam, co ciekawego maja do zaoferowania. Jak coś więcej będę wiedział to podzielę się z Wami informacjami.

Awatar użytkownika
bogdan131182
Użytkownik
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:26 lut 2014, o 20:29
Uprawnienia:B,C,D,E

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: bogdan131182 » 3 sty 2015, o 12:04

No właśnie. Wszystko to ładnie wygląda, powiedziałbym że aż za ładnie dlatego pytam czy są osoby które miały lub mają styczność z nimi. Bo może to być jakiś przekręt ale równie dobrze nie koniecznie. Najlepiej jakby znalazł się ktoś kto spróbował z nimi współpracować i się wypowiedział.

Awatar użytkownika
Alex
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:1 sty 2015, o 14:54
Samochód:Renault Master
Firma:C S Trans
Uprawnienia:B

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: Alex » 3 sty 2015, o 13:31

W związku z interwencją firmy "FIRO" odpowiedź użytkownika zostaję usunięta.

Z poważaniem
Administrator forum

Awatar użytkownika
anatolij8x
Użytkownik
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:24 lis 2014, o 10:54

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: anatolij8x » 3 sty 2015, o 13:34

http://etransport.pl/forum155898.0.html

pożyczają pieniądze, dają robotę, płacą w terminie , wszystko rozwija się w mega tempie , to dlaczego sami nie robią kokosów tylko bazują na podwykonawcach ?

w Polsce nie ma takich przypadków,końcówka kowersacji trafia w sedno sprawy , coś śmierdzi...

jakby kogoś interesowało KRS itd

http://www.krs-online.com.pl/profit-exp ... 28177.html
http://opinie.krwir.com/profit-express/

Awatar użytkownika
qudl4ty
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:5 mar 2015, o 17:18

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: qudl4ty » 10 mar 2015, o 13:05

Witam. Jeśli ktoś został, lekko mówiąc, niemile potraktowany przez tą firmę, a na pewno jest sporo takich osób, z kilkoma się skontaktowałem,to proszę o kontakt.660071486.

Awatar użytkownika
dawidb
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:31 gru 2014, o 13:35
Uprawnienia:B

Re: Profit Express jakieś info o nich?!

Post autor: dawidb » 11 mar 2015, o 22:02

Kolego qudl4ty- możesz mi napisać na pw, o co dokładniej chodzi? Byłbym bardzo wdzięczny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”