jaki prom . osobowy czy bus ?

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
strike5
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:28 gru 2014, o 14:01
Samochód:Fiat Ducato Panorama
Uprawnienia:B
jaki prom . osobowy czy bus ?

Post autor: strike5 » 28 gru 2014, o 14:04

Witam
Mam taki problem jade do anglii busem 8 osobowym Fiat Ducato Panorama luksubus . Jaki bilet na prom mam zarezerwowac . W wyborze auta moge wybrac sam osobowym 6m dl i do 3,2 wys. czy musze wybrac Busa z obrazka (blaszaka) i podac te wymiary ?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: jaki prom . osobowy czy bus ?

Post autor: bambo » 28 gru 2014, o 14:43

Tak musisz wybrać busa i podać dokładne wymiary ,bo Pani w okienku się wku......i itak wyjdzie i zmierzy takim metrażem jak używa Policja do wypadków miałem taka sytuacje jak blaszka jechałem i właśnie Pani się wkur...troszkę i zmierzyła sama chodzi o to żeby mogli rozplanować powierzchnie ile aut wejdzie ,a jeżeli chodzi o wysokość to tez chodzi o to ze są rożnej wysokości garaże na promie gdzie wchodzą duże i osobówki ale blaszka wchodzi z osobówkami. Jeżeli chodzi ote wymiary co podajesz 6 m i ta wysokość to osobówka ,a jeżeli to jest maxi to jest dłuższy. Dla świętego spokoju zakreślił bym busa żeby nie było takiej sytuacji jak ja miałem nie wiem jaka jest różnica cenowa czy w ogóle jest bo mi zawsze spedycja rezerwowała Powodzenia
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
strike5
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:28 gru 2014, o 14:01
Samochód:Fiat Ducato Panorama
Uprawnienia:B

Re: jaki prom . osobowy czy bus ?

Post autor: strike5 » 28 gru 2014, o 15:03

zle piszesz ja gdy wybieram auto osobowe to mieszcze sie w wymairze na to auto czyli do 6m i do 2.5 m wysokosci .. dla swietego spokoju 100 f co wyjazd droga nie chodzi prawda?

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: jaki prom . osobowy czy bus ?

Post autor: bambo » 28 gru 2014, o 16:08

Słuchaj źle nie źle opisałem Ci na swoim przykładzie jaka miałem sytuacje i to nie raz ,a troszkę się napływałem chciałem pomoc czytaj j/w napisałem 6m ok ja nie wiem ile ma twoje auto widocznie ta blaszka która ja jechałem przekraczała 6 m co do cen nie znam się zawsze bukowała spedycja Nie wiem tylko po co było to pytanie i temat założony skoro bardzo dobrze się orientujesz No ale..... Polska to dziwny kraj


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CX5VyB4TTS8[/youtube]
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: jaki prom . osobowy czy bus ?

Post autor: FRONT242 » 28 gru 2014, o 17:16

strike5 pisze:zle piszesz ja gdy wybieram auto osobowe to mieszcze sie w wymairze na to auto czyli do 6m i do 2.5 m wysokosci ..
Obrazek
Na chvj pytasz jak wiesz lepiej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
strike5
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:28 gru 2014, o 14:01
Samochód:Fiat Ducato Panorama
Uprawnienia:B

Re: jaki prom . osobowy czy bus ?

Post autor: strike5 » 28 gru 2014, o 20:35

Gdy tworzylrm watek jeszcze nie wiedzialem ale po kilku h poswieconych na komputerze dowiedzialem sie ze mam bukowac jako osobowy skoro miesci sie w wymiarach wys do 2.5m pozdrawiam

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: jaki prom . osobowy czy bus ?

Post autor: orys » 3 sty 2015, o 19:59

strike5 pisze:Gdy tworzylrm watek jeszcze nie wiedzialem ale po kilku h poswieconych na komputerze dowiedzialem sie ze mam bukowac jako osobowy skoro miesci sie w wymiarach wys do 2.5m pozdrawiam
I tak jest, z tym jednak, że istotne jest to, czy wieziesz towar/ludzi za opłatą lub do odsprzedaży czy nie. Bo jeśli tak, to wtedy musisz zgłaszać jako fracht nawet jak jedziesz smartem (kiedyś na tunelu w pociągu stałem na jednym wagonem z vauxhallem corsą którym leciał do Brukseli kurier z jakimiś dokumentami).
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”